Kartářka z Brna - doporučení

kristy28798
16. črc 2018

Dobrý den, mám dotaz neznáte někdo nějakou dobrou kartářku z Brna, která se většinou do všeho trefí? Předem děkuji za odpovědi

kristy28798
autor
16. črc 2018

Bohužel ani v jednom jste se netrefila :D

niki1107
16. črc 2018

@kristy28798 Kontakt mate ve zprave 😉

kristy28798
autor
16. črc 2018

@niki1107 Jste zlatá, děkuji moc

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 pisu to ruzicce o te jeji kamaradce. Ne o vas 🙂

kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane Ajoo, tak to se omlouvám :D

niki1107
16. črc 2018

@ruzicka06 Nebudu tu rozebirat, co me vnitřně přivedlo k tomu jit ke kartarce, ale jak pisete vy - ona vedela takove veci, ktere se u nas pul roku predtim odehraly a tak do detailu, ze tohle si ani vymyslet nemohla, protoze se to opravdu standartne nedeje v zadne rodine. Kazdopadne neplytvala bych energii obhajobou neceho, cemu druha strana neveri a ani nechce. Proste kazdy jsme nejaky a tak jako ja respektuji, ze je to pro nekoho pi*****a, tak by meli i ostatni, ze pro me třeba ne, jak jednoduche 🙂.

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 nic se neděje 🙂
Jen me jeste napada k tomu, co jsem psala ruzicce. Kdyz bych byla kartarka, tak mezi mnou a klientkou probiha interakce. Ja napriklad reknu, ze vas tata je nemocny a vy mi okamzite reknete, ze a no, ze ho minuly tyden odvezli na internu. Bingo. Mam s cim pracovat. A takhle to pujde dal a dal. Az budete mit picit, te vas znam. A ted uz budu moci jit do budoucnosti, coz bude zade komlilat predchoziho rozhovoru.

kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane Asi máte pravdu tak si dám pozor co budu odpovídat

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 no nejlepsi by bylo testnout tak, te ji nereknete nic. Maximalne vek. A at se snazi. Kdyz vam bude rikat, ze potrebuje vasi spilupraci, ze karty vidi jen neco a umi prozradit jen neco, tak jste narazila na to, co popisuju vyse. Potrebuje se od vas krmit informacemi. Bez toho kartarky nefunguji.
Jsem desny cynik, proto se tim nezivim. Ale jsem puvodni profesi psychoterapeut, jsem toho dokonce magistra, takze mam celkem prehled, jak to funguje.

kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane Jsem velmi ráda za rady a určitě až tam půjdu tak na ně budu myslet abych nevyhodila peníze za to co sama už vím

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 jojo. Tak hodne stesti a pardon za tu mou puvodni nehezkou poznamku.

kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane Ne v pohodě jsem ráda že jste mi dala tolik rad abych je tam aspoň využila. 🙂

ruzicka06
16. črc 2018

@letadylkokane Říkám, že v něčem jako pravdu máš. Ale co se týká té mé kamarádky a zdr. problémů jejich rodičů tak to bylo konkrétně o nadměrném zhubnutí její maminky z důvodů psych. problémů a s tím spojenými problémy se zažíváním a u tatínka jejího se jednalo o problémy s křečovými žilami - otoky, záněty + hospitalizace.... Takže žádná cukrovka a spol, co má pomale každý druhý...a kartářka to řekla přesně, kamarádku viděla poprvé...fakt promiň, ale zrovna Tvé příspěvky zde asi nejsou to pravý ořechový ☹

ruzicka06
16. črc 2018

@niki1107 Plně souhlasím 🙂

letadylkokane
16. črc 2018

@ruzicka06 tak jsou i nejsou. Zakladatelce jsem nakonec myslim piradila dobre. Omluvila jsem se... 🙂

martaskaaa
16. črc 2018

Tchyne tam k jedne jezdi a skoro vše do budoucna uhadla. Dokonce ted pred Vanocema prisla s tim, ze hodne brzy bude miminko v rodine, a to se i hadala,ze to tak prostě vidi. My neplanovali a nikdo jiny nepřipadal v úvahu...A ja na přelomu roku po 6ti letech otěhotněla! 😁

linusha
16. črc 2018

@niki1107 mohu poprosit také o kontakt na paní z Rosic?

@martaskaaa ke komu a kam jezdí Vaše tchýně prosím? Měla byste kontakt prosím?

martaskaaa
16. črc 2018

@linusha zkusim zjistit 😊

niki1107
16. črc 2018

@linusha Mate ji ve zprave 🙂

verrsvaj
20. zář 2023

@niki1107 dobrý den, nemáte nahodou ještě ten kontakt na paní Kambovou? Chtěla bych k ní jít, děkuji

wildflower8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz