Kartářka z Brna - doporučení

kristy28798
16. črc 2018

Dobrý den, mám dotaz neznáte někdo nějakou dobrou kartářku z Brna, která se většinou do všeho trefí? Předem děkuji za odpovědi

letadylkokane
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane O hloupé odpovědi jsem se neprosila...

letadylkokane
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ruzicka06
16. črc 2018

@letadylkokane Nezlob se, nerada bych s Tebou měla nějaké neshody jako v jiných diskuzích na toto téma. Jen mi prosím dovol jednu otázku - proč jsi vlastně reagovala na tento dotaz? Vím, že toto Ty neuznáváš, to jsem už pochopila. Ale nebylo by tedy lepší na takové dotazy nereagovat a vyhnout se tak zbytečným dohadům? Já vím, každý si může napsat cokoliv kamkoliv zde na koníku...ale příjde mi to zbytečný v Tvém případě. Myslím, že autorka čeká na trochu jiné odpovědi. A fakt Tě nechci nějak urazit jo prosím...

letadylkokane
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ruzicka06
16. črc 2018

@letadylkokane Každý uznáváme něco jiného. Ale promiň, to co píšeš Ty některým uživatelkám, který věří na kartářky a léčitelky, to je trochu mimo...☹ To si ty dotyčné opravdu nezaslouží....máme přeci svobodu názoru a myslím, že ten, kdo na takové věci věří, nikomu tím neubližuje. Promiň, ale je trochu taky mimo, jak v tomto případě používáš pojem ,,blbost". To nemůžeš tak brát a druhým říkat..každý jsme si zodpovědný za své chování a každý si musíme sám přijít na to, jestli se rozhodujeme správně či ne.

letadylkokane
16. črc 2018

@ruzicka06 asi mas recht...

kristy28798
autor
16. črc 2018

@ruzicka06 děkuji že jste se mě zastala 🙂

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 tak jen z ucty k ruzicce uz toho necham. Ale stejne se tomu budu v duchu podivovat. Tomu asi nezabranim.

kristy28798
autor
16. črc 2018

Já Vás nechtěla urazit nikdy jsem u žádné kartářky nebyla jen jsem to chtěla zkusit ale nevěděla jsem že mě někdo za takový dotaz pomale ukamenuje

ruzicka06
16. črc 2018

@kristy28798 No není zač 🙂 Já na léčitelství a kartářství zas naopak věřím...akorát z Brna nikoho neznám. Každý máme svůj názor holt...🙂

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 jo, uznavam, trochu jsem to vzala zhurta. Ale ted teda vazne...
Pokud vas neco trapi a potrebujete najit cestu, doporucuju klinickyho psychologa. To jsou profici, kteri vam neublizi a pomohou vam se vymotat z problemu lepe.

ruzicka06
16. črc 2018

@letadylkokane Nemyslím to zle, ale zkus nad tím popřemýšlet....

letadylkokane
16. črc 2018

@ruzicka06 jj 🙂

kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane Toho budu nejspíš taky potřebovat ale nejdřív jsem chtěla zkusit něco takového...

ruzicka06
16. črc 2018
kristy28798
autor
16. črc 2018

@ruzicka06 U léčitele jsem jednou byla a fajn zkušenost byla jsem překvapena co vše mě řekl a mamka chodí také k jedné a ta je ještě lepší. Ke kartářce bych šla poprvé

letadylkokane
16. črc 2018

@kristy28798 obratte to. Nejdriv psycholog a az budete ok, muzete pro srandu kralikum zkusit kartarku. Jestli jste v nejake citove brynde, mohla by vam kartarka snadno nabulikovat nesmysl, ktery by vam ve finale ublizil jeste vic.

niki1107
16. črc 2018

@kristy28798 Byla jsem u kartarky jednou jedinkrat a to cca pred 3 lety a to v Rosicích (z Brna kousek) - myslim, ze se jmenovala Nadezda Kambova. Sla jsem k ni vicemene z hecu, kdy se nahodne kolem mne objevilo vice lidi naráz s tim, ze se fakt strefi a co vsechno vi...I kdyz bych ke kartarce uz nikdy nesla, tak musím rict, ze mela pravdu naprosto ve vsem, co se odehralo (v minulosti pred navstevou u ni, po návštěvě) a vicemene odehrava i ted a podotykam, ze jsem ji neřekla nic vic nez datum narozeni, zadny info z cloveka netaha 🙂.

ruzicka06
16. črc 2018

@kristy28798 Já u kartářky byla jednou. U léčitelky asi už 3x a nebylo to naposled.. Pomohla mě a řekla mě věci, co fakt seděly.

kristy28798
autor
16. črc 2018

@niki1107 A nemáte na ní kontakt v Rosicích pracuji tak by mě to vyhovovalo. 🙂

kristy28798
autor
16. črc 2018

@letadylkokane Teď se citím fajn a půjde do tuhého určitě vyhledám děkuji za názor 🙂

ruzicka06
16. črc 2018

@letadylkokane Klinický nebo prostě psycholog všeobecně jako není úplně špatný nápad. Ale to už mi příjde taková razantnější metoda (když mám nějaký problém) nebo jak to mám jako říct...já bych spíš prvně zkusila léčitele a pak příp. psychologa. Ale to je asi věc názoru. Já také dřív uvažovala o psychologovi, ale nejsem v takovým stavu, že bych ho potřebovala.

letadylkokane
16. črc 2018

@niki1107 tak na to existuje logicke vysvetleni. Ta dama vi, jak jste stara. Krom toho vas pozoruje a zjistuje detaily. Snubak, sperky, styl oblekani, styl drzeni tela, postavu, intonaci. A z toho zacne tipovat souvislosti. A protoze nezijeme kazdy na singl planete, nase trapeni jsou podobna a tak se castecne trefi. A co netrefi presne, upravi nasledne vase hlava, protoze tomu chce verit. Ma to i svuj odbornej termin, ale jsem sklerotik, od statnic uz mam dlouho, nepamatuju si to.

niki1107
16. črc 2018

@kristy28798 Napsala jsem kolegyni z prace, tak dam vedet 😉

kristy28798
autor
16. črc 2018

@niki1107děkuji 🙂

niki1107
16. črc 2018

@letadylkokane To je mi taky jasne, ze tohle sehrava velkou roli 🙂.

ruzicka06
16. črc 2018

@letadylkokane V tomto máš pravdu, něco určo dokáže kartářka vypozorovat. Ale jen pro příklad, co zažila moje kamarádka u kartářky - řekla jí, co za nemoci mají její rodiče (sedělo to), kolik má sourozenců a jestli jsou svobodní či zadaní (taky sedělo), jaký má kamarádka vztah s některými členy v rodině (taky sedělo) a další věci...no tyto věci nevím, z čeho by se daly vypozorovat..??

kristy28798
autor
16. črc 2018

Když nějakou najdu tak Vám dám určitě vědět v čem se trefila.

letadylkokane
16. črc 2018

@ruzicka06 osobne si myslim, ze je to o zkusenostech te dane kartarky. Zensky k nim chodivaji se stejnymi vecmi. Resi se rozpad manzelstvi, tehotenstvi, nemoci. Kdyz budu ted trochu drsna, myslim, ze tatinek tve kamosky mel cukrovku. Ne? Tak ischemickou chorobu. Ne? Tak do tretice onko nemoc. A maminka? Onko prsu, psychiatricke onemocneni? Sourozence bude mit dva. Ne? Tak tri. Vic neni moc bezne. Podle veku kamaradky (a podle tveho priblizneho, kdyz jsi na MK) bych tipla, ze jejim sourozencum bude od petadvaceti do ctyriceti let. Takze jeden urcite zadany, druhy svobodny? A any bylo vzruso, svobodny bude ten starsi. No a vztahy v rodine? V kazde druhe jsou na pytel. Takze bych mohla taky jeste tipovat.
Trefila jsem se alespon v necem?
Kdybych to zabalila do karticek, pridala jeste hromadu plku o tom, jak karty vi, zkusila par triku s tvymi reakcemi na moje odpovedi, tak bych ti byla schopna vyvestit i tvoje rodne cislo.