Kartářka-výklad. Splnil se Vám?

nagojka
2. zář 2020

Ahoj...Chtela bych se zeptat jestli se si nekdo nechal udelat vyklad karet od kartarky...A samozrejme taky jestli se predpoved vyplnila...Ja sem to zkusila,ale vyklad me trochu zarazil..,Moc tomu nerozumim ale co se tyce tehotenstvi,dostala sem odpoved kterou sem zrovna nechtela a nepotrebovala slyset.Tak bych rada slysela zda se Vam vyklady splnili...Dekuji

meronym
2. zář 2020

@nagojka Ja jsem si nechala vykladat nekolikrat, vzdy v tezsich zivotnich fazach. Nekdy se kartarka trefila, jindy byla zcela mimo. Napr. mi jedna rekla, ze muz na ktereho myslim, je uz jinde a nebudeme spolu. No, jsme patym rokem manzele a cekame druhe dite 😃 Vyklady karet jsou podle mne dobra psychicka berlicka, takove povzbudeni v narocne situaci, ale rozhodne bych je nebrala jako “smeroplatne” a neridila se jimi.

klokanka31
2. zář 2020

@nagojka Tchýně si nechává vykládat, a z 98% jsou předpovědi mimo. U mého prvního těhotenství že to bude kluk, a že bude zdravý,že vše bude OK. No bylo to mimoděložní. U třetího těhotenství že to bude kluk, a budu mít těžký porod. Mám holčičku, a porod byl skvělý, ani jsem nepoznala že rodím. Takže já kartářkám nevěřím.

zuzkasim
2. zář 2020

Byla jsem u kartářky jen jednou. Bylo to v těžkém životním období. Pozitivní bylo, že dovedla odhadnout, co mě trápí, mluvila i o dalším dítěti, což se vyplnilo, ale jinak to bylo mimo. Je to už 8 let, říkala, že karty mluví o událostech zhruba do roka, dvou, maximálně tří, delší ne, takže dnes už mohu dobře posoudit, co se vyplnilo a co ne🙂

amazonkajanik
2. zář 2020

@nagojka hele,asi takhle. Kartarka má být dobrý psycholog,to zaprvé 😊 jinak,jsem toho názoru,že pokud vykládá cizím,je to 50:50. Pokud už je to známá firma,vyjde to na 80%
Ségra si nechávala vykládat před naší dovolenou s tím,že prej mám potkat někoho,kdo nám to zaplatí a ona se sejde s frajerem,kterého tam poznala před téměř rokem. Já nikoho nepoznala a calovaly jsme ze svého,ale ona toho typka našla a strávili spolu krásný,romantický večer. Kdysi jsem z karet vykládala,ale když mi u kolegyně vyšla Smrt a druhý den jsem se dozvěděla,že partner naší druhé kolegyně zahynul v noci při nehodě,sekla jsem s tím. Mé výklady se z pravidla plnily na 75% ale já to nedělala pro peníze ani pro zábavu (bylo to dost vyčerpávající)

kate013
2. zář 2020

Do karet se "propisuji" strachy i přání... Minulost většinou kartářky umí vyložit na 1*, ale budoucnost je velmi vrtkavá a záleží pak vždy na osubce,jak se v daných situacích rozhodne... I kdyz jsou někdy vepsané určité děje,které se v životě prostě udít musí a to můžou kartářky vidět..ale taky hodně záleží na tom, na jakou stranu jsou napojeny 🙂 kam budete směřovat myšlenky, tam bude vaše budoucnost směřovat...závěrem, výklad je super zpestření, ale nebrat to smrtelně vážně 😉❤️ výklady jsem si nechala dělat několikrát a splnilo se cca 20%

veronika8808
2. zář 2020

Hodně kartárek pracuje tak,že se vás u výkladu ptá a vy ,aniž by jste si to uvědomili, jim vlastně odpovídáte.Vetsina řekne to,co chcete slyšet, jiné zase střílí od boku a některé (a těch je hodně malo) to fakt umí.Ja si nechala vyložit třikrát.Jedna co mi řekla,tak vše se vyplnilo. Druhá mi vyvěštila to,co už jsem dávno prožila 😃 A třetí mi řekla to co jsem prožila,pak to co jsem zrovna prožívala a nakonec jsem se z toho vlastně nic nedozvěděla 😃 Za mě vyhozené peníze 😃

tercula
2. zář 2020

Tak já byla na výkladu cca před 3 lety a musím říct, že se mi vše splnilo do puntíku, až jsem žasla... jednak se trefila do věcí co byly aktuální (že bydlíme v bytě a nejsme tam štastní, manžel je lékař, maminka se léčí s vysokým tlakem....), ale odhadla i budoucnost - konkrétně, že brzy otěhotním (v té době jsem ještě miminko nechtěla, ale za 2 měsíce mě manžel ukecal a hned jsem otěhotněla), že budu mít 2 děti brzy po sobě (synovi jsou čerstvě 2 roky a každým týdnem čekáme holčičku 🙂), pak že brzy budeme mít nové auto (to jsem si říkala, že je pěkná kravina, vždyť máme pěkné nové a ouhá, 3 týdny po výkladu jsem měla nehodu, takže jsme opravdu museli nové auto koupit) atd atd... takže asi tak 🙂 jako nebrala bych výklad smrtelně vážně, ale po mé zkušenosti věřím, že to některé kartářky dokáží předpovědět

amazonkajanik
2. zář 2020

@tercula znám jednu,co za ní přišel zoufalý pár,že už zkusili všechno a dítě nikde. Ona vykládala z karet na prší. Mno,za několik měsíců šla dvojčatům za kmotru 😁

niki1107
2. zář 2020

@nagojka Předem bych chtěla napsat, že je kartářka a "kartářka". Byla jsem u takové jednou - předpověděla mi, že do dvou let potkám partnera, se kterým vidí rodinu = stalo se. Dále mi řekla něco o mojí mámě (nebudu psát co), ale stalo se to.. bohužel. A to se mě nevyptávala, takže to fakt neměla z čeho vymýšlet. Řekla mi něco o probíhajících známostech a byla to pravda. Zkrátka se vše vyplnilo, do puntíku. Ale důležité je, že kvalitní (!!) kartářka předpoví budoucnost na základě toho, po jaké cestě člověk jde (jaké má životní přesvědčení, jak přemýšlí, co vyhledává)... pokud tu cestu člověk změní, vše může být jinak. Já každopádně měla štěstí, šla jsem k jedné, u které byla i moje kamarádka, takže to nebylo naslepo.

budouci_maminka
2. zář 2020

Byla jsem 2x, u "osvedcenych" co se 100% u ostatních strefili - a byl to vyhozeny cas. Sla jsem tam tehda jako spokojený clovek ve vsech sferach takze se jim dost zuzil manévrovací prostor, navic jsem na ne nekoukala jako na tonouci se stébla chytá ale sla jsem tam jen ze zvědavosti jak to probíhá (jednou jsem byla u jedné v nějakým kamrliku v nemocnici a po druhé u další v nějakým carodejnym obchudku) ..v zásadě jsem se vlastně nedozvěděla vubec nic,nějaké vágní vseobecne kecy z nich akorát lezly které si člověk mohl vyložit uplne jakkoli..
Každopádně věřím že když je někdo v krizi tak výklad karet muze byt katalyzatorem pro rozhodnutí které jsme si nosili v hlavě ale treba se ho ostychali udelat..asi něco jako placebo pro spuštění autoimunity v tele. Tak se na to dívám.

eviicka
2. zář 2020

Nechala jsem si vyložit dvakrát, vždy od kamarádek. Vše vyšlo až děsivě přesně, ale taky jsem se nikdy neptala na úplně konkrétní věci a do větší budoucnosti (právě třeba kvůli tomu těhotenství, zbytečně bych pak byla ve stresu).

tasimia
3. zář 2020

Ne nesplnilo. Navíc už předtím u ní byla kamarádka, která jí o mě říkala, takže věřím tomu, že i něco vykecala, takže věděla s čím se zrovna potykám. Jinak jen něco malo z toho co mi řekla, měla jsem mít kluka (mám dceru), narozením syna tam viděla jinou ženu za kterou můj údajně odejde, přijde krize bla,bla - narodila se nám dcera, miluje jí snad více než mě, my dva si to užíváme, naše manželství je ještě úžasnější než předtím. Takže asi tak. Člověk si to nesmí dát do hlavy, já se tomu smějí a když jsem to říkala mu, ťukal si na čelo.

roxanalit
3. zář 2020

@nagojka Ja jsem byla jednou a z 80% se trefila. S partnerem máme před svatbou, stále mě zahruje dárky i kyticemi, stará se o mne a jsme šťastní a těhotní ❤️ Se školou se taky trefila i s případným povýšením v práci, takže těžko říct jestli je fakt dobra nebo náhoda. 😀☺️

petulejan
3. zář 2020

Já to zkusila vícekrát a u jedné se to splnilo skoro do puntíku,viděla smrt,ale ne v rodině a měsíc na to umřel kamarád na motorce,pak dítě,to vyšlo až na poslední kartu,s tím,že situace na ně ještě dlouho počkám a taky se stalo 🤷‍♀️

lenatko91
3. zář 2020

Byla jsem u třech různých, u první se stal vždycky pravý opak, co si pamatuju tak řekla, že se nedostanu na školu, kterou chci, kvůli parkování nedám zkoušky v autoškole a do roka budu mít s kamarádama nehodu, jelikož pojedu rychle. Na školu jsem se dostala, díky parkování řidičák mám a nehoda nebyla. U druhého se splnila část, ale třeba že budem mít vlastní auto by mi vyvěštila i prodavačka v Jednotě. Ale ta třetí je super, u té jsem byla 2x, zatím se tam plní všechno mě i sestře

sudylichozrout
3. zář 2020

Neexistuje kvalitni kartarka. Kdyby vesteni z karet fungovalo, bylo by to na Nobelovu cenu za fyziku. Kartarky jsou sarlatanky s dobrym odhadem, schopnosti manipulovat a vyrecnosti. Kdyz k ni prijde zenska kolem tricitky, tak je jasne, ze ma vztahove problemy, nemuze otehotnet, nebo ji umiraji rodice na nejakou chorobu, nejcasteji na infarkt, rakovinu ci treba autonehodu. Kdyz k ni prijde zenska kolem padesatky, tak potize s tehotnenim nehrozi, ale hrozi rozvod, rakovina zenskych organu, umrti rodicu, starosti s pubertalnimi detmi a jejich studijnimi vysledky. Staci nahodit udicku, klientka se trochu rozpovida, da signaly a uz to jede.
Love na ruku, more a dalsi prosim.
🤦

sudylichozrout
3. zář 2020

@lenatko91 Plni se to proto, ze uz davas jasnejsi signaly. Je to podvedome, ale jsi poucena z predchozich nezdaru, takze ted je snazsi do tebe nahlednout. Prejes si, aby to vyslo, aby ti pekne vyvestila, jdes tomu naproti. A ted prijde ten hreb vecera... Jeste se pak podvedome chovas tak, aby to do sebe vsechno zapadlo.

lenatko91
3. zář 2020

@sudylichozrout no já věřím na věci mezi nebem a zemí, takže si myslím, že existují i kartářky, které ten dar opravdu mají, ale je jich málo. U většiny je to jen psychologie jak říkáš. I s tím podvědomím souhlasím. Třeba to parkování v autoškole je jasné, věděla jsem, že to mám pokazit, tak jsem se podvědomě víc snažila až se to povedlo.

mamio
3. zář 2020

@nagojka ahoj, ano, splnil absolutně až do podrobna, vozím k ní i své klientky. Není to žádná psycholožka, na nic se neptá,žádný otázky typu a na co se chcete zeptat, jen zamíchas karty, mluví ona, a za 15 minut víš vše...
Jo a bere si jen 200, - !Řekne kolik dětí máš, jestli holku nebo kluka, kolik máš sourozenců, jaký jsou, a hlavně věci který jen tak nemůže odhadnout, žádný obecny keci....

eviicka
3. zář 2020

@sudylichozrout beru že já se třeba pak chovala podvědomě, ale u mě to vycházelo i vzhledem k jiným osobám, které u výkladu nebyly a o předpovědi nevěděly. Vždy karty vykládala kamarádka a nestalo mě to ani korunu.

zdenule23
5. zář 2020

@nagojka má zkušenost před 9 lety
Byla jsem u jedné kartářky v Brně která byla i v televizi. Tehda mi řekla že do roka otehotnim a též do roka budu mít operaci ale že mi nemůže říci kterou, pak že tam vidí dvě děti rok od sebe. A ano můžu říct že to tak bylo. Do roka jsem otěhotněla ale dítě ve mne umřelo tudíž zamlkle těhotenství a musela jsem jít na vyskrab což byla asi zřejmě ta operace.. 10 měsíců poté jsem znovu otěhotněla a narodil se mi syn krátce na to jsem znovu do toho vlitla a narodila se dcera.

sudylichozrout
5. zář 2020

@zdenule23 No ty blaho, tak to je fakt mazec 😂🤦 A ty jsi tomu generatoru nahodnych odpovedi pro cilovou skupinu mlada zenska opravdu platila? 🤦😂

zdenule23
6. zář 2020

@sudylichozrout nn neplatila, dovedla mne k ní kamarádka a ta paní si nezadala za to peníze.. Ale měla tehda hodně zvířat mnozí byli nemocní tak jsem alespoň 500kc přispěla na jejich léčbu.. Do televize se dostala náhodou a jen jednou se o ní ve zprávách mluvilo..

eliss90
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinka500
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klokanka31
21. lis 2022

@martinka500 Proč to vypadá jako reklama?🤔

tygrpotapec
3. pro 2022

@mamio máte na ní ještě kontakt?

mia171717
5. pro 2022

@nagojka mám kamarádku, co chodi pravidelne a nic se neplní. Ale ona pro to taky nic nedělá. Každý je svého osudu tak trochu strůjce. Kdyz hledá chlapa, sedí doma a čeká, ze ji tam nejakej vleze oknem sám, proroze ji kartarka řekla, ze si ji najde, tak bych tak tipla, ze se to nestane… ono je to hodně i o psychice, když něco chci, tak se to bez mého aktivního přístupu neobejde a kartarka muže někoho návěst…ale pořad je to podle me 50:50