• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde jste počali vaše miminko?

4. července 2008 
já byla v narkoze, a manžel makal s kufříkem plným vajíček do laboratoře....takže klasická zkumavka... ...ale hlavně že to vůbec vyšlo! :sweat_smile:
24. čer 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás to vím přesně, protože manžovi to "ujelo" a bylo to 1.5.07 v naší posteli...nebylo to plánované, ale jsme za tu naší malou nehodu moc rádi :grinning: :grinning:
24. čer 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my v teple našeho vyhřátého pelíšku.a u prvního syna to bylo v koupelně na vyhřáté dlažbě :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na lyžích v Tyrolsku :grinning:
25. čer 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na koleji :sweat_smile:
25. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme počali na tři krále ráno v posteli (jak nudné). Malou jsem si musela poctivě vyskákat :grinning:
25. čer 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha a my ve své nadrženosti v posteli, když manža přijel po 14-ti dnech z montáže a byl nadrženej jak bejk :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tunisku :sweat_smile:
25. čer 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
na štědrý den..celý den jsme se váleli v peřinách :wink:
25. čer 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my doma v posteli po litru vína u kamaráda. :wink:
Jen tak,tak jsme unikli UM,takže i na tu bídu to byla o trochu větší romatika,než s katetrem v Sanusu. :grinning:
25. čer 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.....my asi taky v posteli :slight_smile: teda pokud to nebylo v koupelně nebo na kuchyňské lince :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
yenn,.................to není k smíchu,ale spíš k pláči,když se to některým doma nedaří................. :grinning: :zipper_mouth:
25. čer 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
v podnájmu na rozvrzané posteli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. čer 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot, ale ty jsi to tak vtipne podala :wink:
25. čer 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď už se tomu jenom směju,ale vracet o 2 roky zpět,bych to nechtěla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tím jsem chtěla říct všem,co se jim to podařilo doma(nebo někde jinde v pohodlí)na 1.pokus,ať si toho váží. :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že je to ve finále jedno ne, hlavně že se zadařilo...
já jsem zase zábavové détě z lavičky
25. čer 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak si vás tady pročítám, koukám, že domácí postel stejně vede........... :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot, my teda počali díky té zkumavce, ale taky se tomu už teď jen směju, důvod k pláči naštěstí už teď nemám, a taky jsem se tomu musela smát, jak jsi to napsala... :wink:
27. čer 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My buď doma a nebo v jižních čechách u příbuzných :wink:
27. čer 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
naprosto neromanticky 3.2. v reklamni pauze, kdyz hrali LOST :grinning:
29. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsme předělávali kuchyň a odbouchávali jsme staré kachličky, tak jsem asi přišla MM v těch monterkách děsně sexy či co, takže tehdy na stojáka :grinning:
29. čer 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
na svatebce na Ibize :dizzy_face:
29. čer 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak první 100% v novém bytě,zcela nezařízeném plném krabic a bordelu a druhé pěkně na manželovi narozeninynejspíše podel výpočtů jinak to tedy přesně nevím. :grinning:
29. čer 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma v ložnici jo pohoda je pohoda ,ale trenky lítali :grinning:
29. čer 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky počali doma v posteli obě děti. První s největší praděpodobností v den kdy jsem si prořízla prst a na milování jsem neměla ani pomyšlení, ale manžel mi řekl, že podle bazální teploty je ten správný čas a měl pravdu :grinning: :grinning: No a to druhé bylo po vánočním večírku a zase to vyšlo :wink:
30. čer 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My bud v byte z ktoreho sme sa stahovali alebo v byte do ktoreho sme sa stahovali. Ale stale to vychadza ze to bolo niekde uprostred neporiadku a krabic :grinning:
30. čer 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se taky přidám do postelové statistiky :slight_smile:
bylo to doma bud v sobotu ráno a nebo v neděli v noci a bylo to jako zázrak, nebot jsem už 2x podstoupila IVF ,při druhém byla revize a pak jsme po 5měsících otěhotněla přirozeně.
takže takový malý zázrak :slight_smile:
2. črc 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky v postely doma, byla mi zima... :grinning: :grinning:
2. črc 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to bylo po oslavě mých třicetin, měli jsme v sobě dohromady asi 20 nápojů Frisco (mnááám :slight_smile: ) a bylo to normálně v postýlce (tedy na matracích, postele ještě nemáme...) a nebo den poté...konečně nám po havárii teplé vody zase začla téct, tak jsme se pěkně vykoupali (každý zvlášť) a jak jsme pak běhali po bytě v ručníkách...tak jsme zas skončili v těch matracích :slight_smile: To, že jsem měla plodné dny jsem zjistila až za týden a dělali jsme si srandu, že to určitě vyšlo...a ono jo!!!
3. črc 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek