• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde jste sháněly pěkné záclony?

15. prosince 2016 
Ahoj maminky poradíte kde jste sháněly pěkné záclony? jaké máte zkušenosti s koupí z internetových stránek?děkuji
22. lis 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
me mile prekvapily zaclony,zavesy,roletky z Bonprixu (mrknete na web),ale je urcite spousta dalsich,urcite i lepsich
23. lis 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem kupovala ted na zaclony.cz
23. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
www.rali.cz - záclony, závěsy, bytový textil, dokonce i pěkné hračky dřevěné :wink: už od nich mám zařízenou ložnici i dětský pokoj, teď se chystám na obývák :dizzy_face:
23. lis 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
26. únor 2013 v 09:40 • adiska
Na jedné stránce jsem objevila velmi pěkné záclony a jiné dekorace. Leon obchod
21. kvě 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
10. zář 2014 v 10:19 • batmab2
22. kvě 2015 ve 20:00 • zaclony
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.
Dobrý den, pokud mohu doporučit krásné záclony, zabrouzdejte na stránku https://www.dante.cz. Mám s nimi skvělé zkušenosti!
15. pro 2016 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reklama”
16. pro 2016 ve 20:38 • zaclony
Tvůj příspěvek