• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KIepat prachovku, deku a pod. z okna v bytovém domě?

9. dubna 2012 
Nechci v domě dělat problémy a tak řeším už 14dní choulostivou věc. Setkala jsem se s reakcí souseda, že si mám doma vysávat a ne klepat z okna. Bydlíme v sousedství tohoto manželského páru bez problémů už 8 let. Malému jsou 2 měsíce a tak častěji uklízím. Jiný způsob než vyklepat deku a jednou za čas ji vyprat mi nepřipadá možné. Totéž dělám s jeho matrací v postýlce - když mě takhle za slunného dne načapal, málem ho to položilo.. Klepadla před domem nemáme a i kdyby, nedokážu si představit, že bych 2 x týdně vynášela X kusů tkanin a např. tu jeho matračku ven a nechala dítě doma byť čtvrt hodiny samotné. Jasně, mohu počkat, až přijde manžel z práce, ale myslím, že by mě za čas poslal k šípku. Nemluvě o tom, že úklízím v průběhu dne a ne jen po 17té hod, kdy muž končí v práci...
Snad se vám otázka nebude zdát směšná. Jo - a lizna domácí určitě nejsem:slight_smile:
6. dub 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Záleží co za binec lítá.My měli nad sebou v bytě babu co třepala a vyhazovala vše a nám frk na balkon.Já pověsila kojenecké hadříky a ona začala třepat koberce z dětského pokoje a to lítali piliny a trus od křečků,papíry od sladkostí,vršky od jogurtů atd.Nejhorší bylo když klepala koberce z wc.Hned jsme věděli jaký má toaletní papír,a kolik ruliček vypotřebovali.Pak už házela ven i zbytky jídla,když sme ji upozornili,že se to nedělá,lhala,že to ona ne a pak nám i sprostě nadávala.Kdyby třepala jen drobný prach,tak v pohodě,ale tohle bylo na nás moc.Po ročním soužití s touhle ženštinou v jednom domě jsme se odstěhovali a máme klid.
6. dub 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
u nás je přímo v domovním řádu, že klepat různé deky...z okna je zakázáno, málokdo to dodržuje. Nicméně já jsem byla ta druhá strana :confounded: . Moji sousedi nad námi mi klepali deku xkrát týdně, když jsem měla otevřené okno, nacházela jsem na stole různý brajgl a dokonce i nehty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nikdy jsem však za paní nešla, abych jí to řekla. Prostě jsem neotvírala skoro vůbec okna. Jeden dokonce kouřil z okna, a popel též padal k nám do bytu. Bylo mi to dost nepříjemné.
Ale abych pravdu řekla, za bílého dne bych nic neklepala, když potřebuji něco vyklepat, ale my tkaniny nemáme zaprasený tak, že by tam byly nehty a různý brajgl, tak klepu když je tma :wink: ....
9. dub 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek