Klasický večerníček x moderní animáček?

radka_h
19. bře 2012

Zajímalo by mě zda Vaše dětičky koukají raději v tv na Večerníček nebo na Animáček 🙂

mifinka
5. dub 2012

Taky Animáček.. šmoulové, mašinka Tomáš, tip tap a ferda mravenec vedou 🙂

marcelkap
5. dub 2012

Z Animáčku jedině Mrňouskové. Jinak radši Večerníček, pokud je tam něco co malou baví, čehož moc neni 🙂 Zatim vede Krtek a Včelí medvídci.

zdezli
5. dub 2012

Tak u nas je to Sandmännchen 😀 😀 😀 V Cechach ale Vecernicek, s Animackem zatim zadnou zkusenost nemam, ale uvidme treba ted na Velikonoce, co to tedy je 😀

kapulka
9. dub 2012

Tak klukům už je osm a nenechají si do výběru tolik kecat jako dřív, když brali zavděk večerníčkem. Teď vítězí Šmoulové, Pokémoni, Bakugani atd. Občas jim ale pustím nějakou klasiku /Bob a Bobek atd./ na pc, na netu nebo z dvd. A taky na to koukají rádi. Možná i proto, že pak většinou koukám s nima.

andreaamichalka
9. dub 2012

Naše Míša je blázen do animáčku,ale moc nadšená z toho nejsem,nevadí mi ty pohádky jako šmoulové,Tom a Jerry jako byly za nás,ale pokémoni atd. z toho jsem úplně mimo,ona pak všude chodí,bojuje atd. a to mi docela vadí,už i začala používat některé ty výrazy z těch úžasných veitnamských pohádek.Nevím proč nedávají klasické kreslené pohádky jako kdyby jich snad bylo málo.

naty
9. dub 2012

malej má rád vybraný večerníčky - ne všechny se mu zalíbily, ale sou takový, který by mohl vidět každý večer, pak má rád Timmyho a jinak máme pár pohádek, co si občas pustíme - Horton, Shrek, Příšerky s.r.o, ale Animáček ani nepouštím...už ani ti Šmoulové - upřímně ty nový díly sou docela děsný - všechno je šmoulovatý, všude se šmouluje...už je trošku přešmoulováno, bych řekla 😝 a ostatní pohádky tam, no...bez komentáře...o ničem absolutně...

vera_vila
9. dub 2012

když byl syn malý, tak jsme kabelovku neměli, takže žádný Animáček nehrozil, ale postahovala jsem mu z netu všechny možný Krtečky a Broučky a Včelí medvídky a Mašinky a Rákosníčky a Křemílka s Vochomůrkou a spoustu Disneyových pohádek a na tom vyrostl... Na Animáčka kouká spíš teď, jak už je větší, ale Disneyovkama nepohrdne a když se chce na něco koukat, tak sáhne právě po Disneyovi...

misi78
17. dub 2012

U nas Animacek, ale jen Angelina Balerina, Smoulove, Borek stavitel a Masinka Tomas, jo a Tip a Tap. Na zbytek to vypiname.

lukajda
17. dub 2012

Večerníček nebo Pohádka na dobrou noc (CS mini - obdoba Večerníčku - české pohádky) a pak čteme a čteme a čteme...až z toho usneme 🙂

numerenka
20. dub 2012

Večerníček, potom někdy šmoulové a Mrňouskové, pak čteme ještě pohádku 🙂

slunecnice209
20. dub 2012

Večerníček naši malou baví pouze když vysílají nějaký starší ..Krteček, Křemílek, Rákosníček, Včelí medvídci...novinky spíchlé horkou jehlou, se strašnými obrázky a ještě horším příběhem neosloví ani mě, natož pak dítě. Pak také sledujeme kouzelnou školku a z Animáčku také jen pěkné kreslené pohádky Ferda, Mašinka Tomáš, Anfgelina Balerina....japonské dceru opravdu neberou, to odchází sama 😀 .

mrs.bistra
25. dub 2012

U nás je to večerníček a po večeři čteme v postýlce pohádku 🙂

missymici
25. dub 2012

Nas KLuk podle nalady, a podle toho co zrovna ve vecernicku davaji,...ale vetsinou animacek ale taky ne vse,...jen ty klasicky,vcelka maja,ferda,...a vyhledava tom a jerryho.Kouzelna skolka je jeho nejoblibenejsi od malinkata,Ta znelka ho vzdycky zvedla.