Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

luca30
15. čer 2009

Veru máš ty u těch golfek i nánožník?? Jsem je teď našla za 6690,- v akci z roku 2008

sluninka
15. čer 2009

no to už je moc 😖

Veru...hele my měli rozlučky fotablistů, nejdřív v pátak chlapi a v sobotu žáci a zbylo nám tady tři pr.. rajčat,tak my jedem zase v rajčatech 😀

febris
15. čer 2009

ma to prave ne, borova lada je na tom jeste lip 🙂 pro vyjezd s kocarkem, je tam vic moznosti (asi 6 cest primo tam odtud a bez aut z toho jedna ideal na brusle) a minimum lidi nez podel roklanskeho potoka ci kanalu kde to zacina byt vaclavak :( bohuzel
opravdu borovou ladu doporucuju uplne maximalne! nam ji loni doporucil manzeluv kolega a byli jsme nadseny 🙂

vylety tento tyden sepisu, jede tam i kamoska s prckem, tak hned poslu 🙂

kacatko03
15. čer 2009

sluni: tak já ve čtvrtek vezmu okurky salátovky a ty rajčata a uděláme holkám piknik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (mmch. co už je moooc? mi něco uniklo? 😀

Luca: nene nánožník nemám....pliko P3 je bez nánožníku, s nánožníkem je Completo 😉

luca30
15. čer 2009

Veru ajo já zapomněla ty máš classic bez nánožníku, tento je s nánožníkem ale v barvě kterou máš ty...jj je to completo..

monique_2006
15. čer 2009

verco - kousek od veronskyho, edisonova

feb - prosim, mohla bys mi taky poslat ty vylety? v srpnu jedem na sumavu, tak by se mi to hodilo. poslala bych ti do IP mail...
jo, ty navleky vypadaj super, ja to ted s ergem resim. dik.

ma12
15. čer 2009

Verco: neeeee, ja to nejim. 😀 😀
A uz koncim, jdu se odvalit k tyvce na House

monique_2006
15. čer 2009

ja zase doporucuju k nositku toto: http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_...

sonisek
15. čer 2009

Veru, tys tu asi jednou psala, že jste dělali muffiny?? Děláte z krabice nebo domácí? A ty košíčky se dají normálně někde koupit (v papírnictví)? Díky 🙂

Tak já teď pročítala naše staré diskuze, hlavně tu, kde nás většina rodila a to jsou vzpomínky 😵

monique_2006
15. čer 2009

soni - kosicky jsou celkem orisek sehnat, myslim, ze je maji v globusu mezi vecma na party. a ja je kupuju v marks&spencer, tam je maj stopro. ja delam nekolik druhu, recepty mam z apetitu. ale ty z krabice jsou taky dobry

kacatko03
15. čer 2009

soni: já dělám domácí muffiny...většinou těsko jako na třenou bábovku a pak k tomu přidávám podle toho jaké je chci mít, čokoládu, skořici, puding atd....ale krabicové budou určitě rychlejší 😉 košíčky se dají koupit třeba v hypernově, globusu, atd...pokud je teda mají. 😉

sonisek
15. čer 2009

holky díky, já právě koupila krabici a tam je deset košíčků...tak je asi zítra zkusím udělat 🙂 Tak snad je pro příště někde seženu 😉

kacatko03
15. čer 2009

soni: a do toho těsta přidávám jogurt jakej koliv aby to bylo vláčnější....

moni: taky sem dělla více druhu těsta ale to mě štvalo že sem mi to nepamatovala z hlavy tak to dělám z jednoho a dochucuju 😀 😀

sonisek
15. čer 2009

možná bude stačit juknout na MMB 😀 😀

Jdu juknout na Reportéry a pak na kutě...

monique_2006
15. čer 2009

veru: tak to je chytry, ja si nepamatuju nic z hlavy, furt cumim do receptu 🙂

monique_2006
15. čer 2009

ja jdu na house, mejte se!

sonisek
15. čer 2009

a ještě jsem vložila fotky zoubků: https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
😵 😵 Tak můžete juknout na našeho krokodýla 😀

luca30
15. čer 2009

Jůůů Soni vy už máte takové pěkné zoubky, tak to gratulejeme a ať to Tomíka moc nebolí... 😵 😵 😵

sonisek
15. čer 2009

Luci, děkujem a myslím, že to nejhorší je za náma 😅 To prořezávání bylo nepříjemné...teď teda občas ještě brečí a chytá se za dáseň, ale už to není takové.

kacatko03
15. čer 2009

soni: ty jo tak to je mazec vy už máte zuby.... 😀 🙂 my ještě neee 😝

petruna26
15. čer 2009

ahojky,
taky jsem přidala pár fotek, kdyby někdo chtěl juknout, ale zuby ještě nemáme..
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... 🙂

anaconda
15. čer 2009

Čus bus.

Kačátko,
kecy prdy beďary, i PP Pliko 3 má nánožník, viď, Jajinko? 😉

Jinak Vám srazík docela závidím. My jdeme zítra plavat a mě došlo, že budu muset prvně zavést tampon do těch sešívaných míst..... 😀 (blicí)

Sluni,
slávisti by ze mě měli radost, co? Když jsem tak sešívaná. Jsem to ale vtipka, co? 😅

Petru,
ta teutonia je taky taková kolíbka, nejde do úplnýho lehu, ale Kubajs v ní pěkně spinká. Snad už Ti to zítra nafotím. Jsem jeliman a zase jsem na to zapomněla. 😲

Právě jsem dopekla super jahodovou buchtu a už se na ní těším k snídani. NEDÁM!!! 😀

Koukám, že nekámoška z FB alias less koník se tu dnes vůbec nelessoval a hooodně času tu strávil! Jsou to ale věci, že mi to hlava fakt nebere až jednoho napadne cosi o rozdvojené osobnosti...... 😠

Ále, přeci si nebudu kazit večer úvahama nad podobnými píčovinama, že? 😉

jajinka27
15. čer 2009

nánožník má, jsem to včera Verče psala 😀

srazík nezáviď, až mě zas budeš chtít vidět, dovalííííííííííííííííííííím 😀

kacatko03
15. čer 2009

anac: no momento monemto....ten k pliku nánožník neseženeš, jen ke completu.. ha... 😀 ono to totiš je pliko completo a pliko P3 🤐 🤐 🤐 (hubičky) 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anaconda
15. čer 2009

to jsem ale správný čech, co? Ty vado, poslední věta je přímo učebnicová. Drahá paní tchýně češtinářka by ze mě měla velkou radost! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anaconda
15. čer 2009

Jaji,
braň mě!!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨

petruna26
15. čer 2009

tý voe, holky, já jdu namazat mm svačinu a radši spát, bveztak mě za chvíli vyhodí... No, zkusím za váma dorazit na ten sraz v čtvrtek - kdybyste šly do ZOO, dojedu asi až tam (budem - tím bych mohla uštřit čas, páč než tam pěšky dojdete...), no, uvidím, musela bych vstávat asi ve 4, ale co bych pro vás neudělala, že... Teda spíš pro sebe.. 🙂

berunka
15. čer 2009

Petoooo lip by to clovek ani nenapsal 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🤐 (pusinkovy)

jajinka27
15. čer 2009

a co mám jáááá???? za to perego kurňa??? já tam nánožník mám a basta 😀

kacatko03
15. čer 2009

anac: bu bu bu ...jaký jají braň mě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀