Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
20. čer 2009

ou jeeee,

Neli...ano založila jsem novou diskuzi , ale až poté co všechna děvčata, která tam přispívají souhlasila, chtěly jsme si popovídat o všem možńém a nebát se cokoliv říct, aby to některé nekomentovaly

myslím že Anac s Beru neměly na mysli mě, ale to je fuk, kdybych to vzala do důsledku, jsou tady všechny opravdu od úplného začátku

no nic nebudu se tady v tom dál rýpat, holky které mi nesedí na ty nereaguju vůbec....

jajinka27
20. čer 2009

a ano známe se, vídáme se, proto si nejvíc povídáme, ale poznat se jsme měly šanci přece skoro všechny neee

byl srazík ale bohužel skoro nikdo nedorazil ☹ vím že to máte některé hodně daleko, ale zamrzelo to

ma12
20. čer 2009

Jaji: doplnila bych: hodne nas to zamrzelo. Termin se vedel dlouho dopredu a bohuzel dorazily i ty, co to maj skoro za rohem.

ma12
20. čer 2009

teda ja jsem magor, si to po sobe ctu a chtela jsem rict, ze nedorazily ty, co to maj skoro za rohem.

monique_2006
20. čer 2009

ty vole, tak to je uz opravdu moc...

jaji - jak te napadlo, ze te tady nekdo osocuje, protoze nejsi lednovka? no to je konec. sorac, ale nehrablo ti trochu????

mne to pripada uz opravdu jako na zakladce, devcata.... 😝 (hodne blici smajlik)

kolik vam je let, proboha?!?

ja fakt padam...

jajinka27
20. čer 2009

jo jo já věděla že se to tu zhádá, taky si připadám jako ve školce 😖 chtělo by to tu chlapa, ten můj si to teda celé čte a nějak nestíhá 😅

nelinkav
20. čer 2009

mít.
Beru,
o tom, že je Jajinka "pravá lednovka" (ach bože, budem z toho magoři všichni), nikdo nepochybuje. Jen si to tu někdo (nevím kdo) dovolil dát jako příklad toho, že i člověk, jenž se zapojil později, může parádně zapadnout do rozjeté party. Předpokládám, že to bylo uvedeno v reakci na to, že ty, co jsou novými tvářemi teď, jsou tu nevítané.
Určil už někdo hranici, od kdy je lednovka pravá a kdy nová vtěrka??? já jen že Jaji bráníš jako tu "pravou" a jedním dechem souhlasiš se slovy Anac a otravných nových přispěvatelkách...
S medem kolem huby jsem nemyslela teba a tvoji reakci na mě. Já si musím pískat, páč ke mně se tu chováte hezky. Ale měly bychom se tak chovat všechny ke všem. (jj, bakalářka na téma bratři sokoli 😅 se někde projevit musí). Ne, fakt, zní to jako fráze, ale když se tu budem jen hádat, pomlouvat a osočovat, tak se můžem za chvilku taky začít střílet jak v Albánii 😝
Právo na svůj názor samozřejmě máš, ty stejně jako ostatní, ale musím podotknout, že zrovna ty se každého vyjádřeného jiného postoje strašně chytáš, hned to vztahuješ na sebe a špekuluješ, co proti tobě kdo může Tento příspěvek prosím taky neber jako útok na tebe. Já už prostě nevím, jak vylíčit svoje (nehezké) pocity... Asi furt čekám, že si vyříkáme momentální psych. brzy a zítra se pojede dál...

Jaji, myslím, že i prostý fakt založení nové diskuze, o kterém jste se domluvily s ostatníma tam přispívajícíma holkama, může být docela zarážející pro mnoho z nás ostatních...

jajinka27
20. čer 2009

neli...samozřejmě to chápu ale prostě v tu chvíli jsme to tak cítily 😔

teď mám takovej pocit že se to tu nějak zhádalo kvůli mě, jako jsem nebo nejsem vlastně ta lednovka 😀 Jako teda ne přímo kvůli mě , no chápete neee 😀 😝

ma12
20. čer 2009

Neli, jaji: me uz to teda hlava nebere. Rada vas mam obe sakra.

ha ha, uz mam v sobe sampano, ted popijim zelenou -hele tak to vezmem do dusledku a ja jsem unorovka 😀 😀 😀 😀 ,ale to uz jsem psala i na jezinky.

monique_2006
20. čer 2009

neli, ja myslim, ze zbytecne tukas do klavesnice moc dlouhy prispevky, ktery se stejne mijej ucinkem. vcera jsi napsala jeden fakt peknej, dneska to samy karol (cline) a zadnej efekt.

jako mne uz to taky pripada fakt ftipny. a nejftipnejsi na tom je reseni toho, kdo je:

prava
leva
neprava
neprava, ale v pohode
prava, ale v nemilosti
atd
atd

lednovka 😀 😀 😀

nelinkav
20. čer 2009

Cifix, nechápu, mám mžitky před očima nebo se mi přehazují i slova v příspěvcích? 😕 No, inteligentní si to přehodí kam to patří, ostatním příp. vysvětlím 😀

Jaji, tak to by mě zajímalo, co ti na to manžel řekne. Páč ten můj, kdybych si něco takhle překrucovala jak ty a naštvaně odešla z diskuze, kde by mi nikdo neřekl křívýho slova, by si klepal na čelo.

Ad srazík: Dostavit se na pražský sraz s čtyřměsíčním děckem opravdu není jen tak. Vždyť když pražské se domlouvají na schůzce a dopoledne je mládě rozčarovaný, tak to taky odvolávaj, a to to maj za rohem. Jsi-li ochotná (a to platí pro všechny lednovky!!!!!!!!!!), tak za týden nemáme zatím nic kloudnýho na práci, tak přijeďte k nám. Vy sem to máte stejně daleko jako já k vám, můžete jet na otočku nebo i tu v našem prdelákově jsou hotely, hostely, penziony, ubytovny... Kdo bude mít zájem - vítané jsou VŠECHNY kočky lednovky, ať už porodily v prosinci, v únoru nebo se přidali před měsícem, - tak ať mi písne do IP,ať s tím počítám - ráda zapařím s kýmkoli 😉

Jinak ještě před týdnem mě mrzelo, že jsme cestu do Phy nakonec vzdali, ale nakonec to asi zas taková ztráta nebude 😔 Ještě bych se teď musela užírat, že jsme si tak hezky notovaly a najednou se tak lišíme v názoru na poměrně podstatnou věc.

Mno nic, stala se nevídaná věc, dneska mě mrzí, že jsem se věnovala koňovi, místo abych ten čas využila pro sebe, příp. pro svýho chlapa. Jdu teda hodit sprchu a do hajan. Pa.

ma12
20. čer 2009

Neli: ja tusila, ze se chytis toho unoru. Bylo to mysleno v nadsazce, jestli jsme teda schopny to jeste rozlisovat.
A nerikej 2x, az dam dohromadu karu neb jsem dneska vytuhla na krizovatce a neslo nastartovat. Holky z Prahy znaji mou obligatni otazku - da se tam zaparkovat? Nevidim duvod, proc bychom si nemohly udelat vylet kamkoliv. Ted je teda na rade Anac, vid?

monique_2006
20. čer 2009

neli - abys taky jako febris nenapsala less MK, to ostatni velice pobourilo, takze na to bacha 😉 😉

(btw. ani se nedivim, ze to febris napsala, protoze tady dostavala tou dobou slusnou sodovku)

dobrou noc a neves hlavu, bude lip! 🙂

anaconda
20. čer 2009

Zdar a sílu, prdelky.

Tak se to tu zase štěká a to mě fakt žere. 😠

Musím docela souhlasit s Neli. Já sice novou diskuzí vyhrožovala, ale taky se mi líní v té staré. Do nové diskuze jsem sice přispívala, ale to hlavně proto, že v té staré nebylo nic moc o čem hovořit. Je to sice hooodně alibistické, ale znáte mě, co na sdrci, to na jazyku. 😉

Bílá paní,
story z mé famílie a jiné humoresky se vrátí, neboj, protože i mě je proti srsti psát v jiné diskuzi "za zády", ačkoliv jsem so (tedy dosti naivně) myslela, že odkaz na tu diskuzi dostaly všechny staré lednovky.

A když jsme u toho pojmu "staré lednovky", i já se přidala teprve někdy v červenci. Sice nejprve po málu, ale teď je mě doskize plná. Když nám tedy čas. 😀

Takže záverem řeknu toto-

mám nové foto z dnešní svatby, ze které jsme se před malou chvílí vrátili. V současné době mi na zdejší diskuzi nevadí lautr nikdo (a to myslím doslova) a protože pro mě je zde vzduch dostatečně vyčištěný, jsem tu zas moc ráda. 🙂

ma12
20. čer 2009

No Moni uprimne: to byla teda hlaska mesice 😅

ma12
20. čer 2009

Mam takovej napad. Co kdybysme se pokusili udelat (pokolikaty uz) TLUSTOU CARU a zkusit to?
Je to jen navrh samozrejme od levy, pravy a ja nevim jaky lednovky 😕

ma12
20. čer 2009

Chtela jsem dat jinyho smajlika, no jo promile zacinaj ucinkovat - tady je 😉

anaconda
20. čer 2009

A někdo mi vyměnil prsty, protože mi píšou ouplný nesmysle, boha jeho!

Neli,
a co nocleh u Vás doma? To není v nabídce?? Tož já bych s Jiranem dorazila 😉

ma12
20. čer 2009

Petru: to znam velmi dobre. Me taky nekdo meni klavesnici

nelinkav
20. čer 2009

Milé dámy,
takže abych to shrnula: pošahaný, zhormonovaný a příležitostně ožralý novomatky jsou největší mor pro jakoukoli diskuzi. Sakra, a zrovna jich je celá kobyla plná 😀

Takže za sebe už dneska opravdu poslední příspěvek:

Moni, neser, víš, co to dá práce to v mým momentálním stavu nějak seskupit v hlavě a pak ještě překlapat do té malé černé mrchy, co tak divně klape???? 😝

Jaji, ty už to taky nehul, napřed odejdeš, že tě tu nechcem, pak si vycucáš z prstu, že se celej svět hádá kvůli tobě... Ne, kočko, to fakt ne, šlo spíš o celou debilní shodu okolností. Tak se uklidni, hezky nám tu piš příhody s tím svým dlouhým hubeňourem (tím myslím Tomáška 😉 ) a buď v klidu.

Anac, šup sem s fotkama, ty pravolevostředá lednovko přidaná v červenci 🙂

VŠECHNY: s tím srazem u nás si nedělám prdelku. Já vás strašně ráda uvidím, leč jsem líná jak veš se někam tahat. Nicméně mi neděl problém zajisti občerstvení a osvěžení pro nás, ženy a výběh pro prcky (rozuměj - posekám trávu, abychom je našly 😉 ). Místa k zaparkování je tu hádám dost, když tu může stát 60kamionů, 30 osobáků se vejde s přehledem 😀

Dobrou s kobrou, jak říká Anac a já ji mám na zadku (tu kobru, jak jistě stará garda pamatuje na moji příhodu s rozžhavenými uhlíky - ano, stále tam ty fleky jsou...) 😉 😎

anaconda
20. čer 2009

Kurva drát, jelimani! Stojí nám to za to vést takové pohřební řeči??

Jsme tu všechny inteligentní ženský a z papul vypouštíme takové krávoviny, že je to fakt až k zamyšlení. Kamarádce kamarádky se narodila holčička bez očních bulv a to je teprve mazec a my tu budem pitvat takový píčoviny!!!!! Hanky živočišný i ty jiný, ať sem klíďo píšou, vždyť je fakt, že jsme jim nedaly moc šancí zapadnout. Já jsem sice zprvu byla dosti opatrná, ale já jsem v jádru stydlivé děvče, vždyť víte....... 😅

Neli,
taky už jsem si kolikrát říkala, že jsem mohla čas strávený na koníkovi využít jinak, ale nakonec jsem ráda, že tu naše diskuze je a že se máme všechny moc rády! Upřímně myšleno, samozřejmě 🙂

Jiran je celý rozboukaný z tý svatby, tož asi budem klepat kosu, či co. Tak jdu na to, s myšlenkou na Vás všechny. To bude grupáč, panečkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak čus bus autobus 😉

nelinkav
20. čer 2009

Anac, máme navíc dvě postele dospělácké a jednu dětskou. Takže pro jednu family tady místo je vskutku luxusní. Případní ostatní zájemci mohou složit svá těla na karimatku v manželově žhavě eroticky rudé pracovně... Pak máme ještě dvousekundový stan a prostorný obývák. Jo, a ten náš pošuk má parádně uslintanej kotec 😉 Tak se hlásíte první, jo? Paráda, zítra koupím notes a začnu zařizovat 🙂

a už fakt páááááááááá

ma12
20. čer 2009

Anac: jco dela Beruska, jak ta se asi ma?

A mohli bysme jeste tuhle diskuzi zamknout a zacit s cistym stitem, co vy na to jelimanky?

ma12
20. čer 2009

A VSECHNY 😀 😀 😀 😀
a uz jdu nebo to tady zahltim

monique_2006
20. čer 2009

jezis, anac zase vezme rizky a jede, neli, pripav se na tornado....😉

anac - to je hruza s tou holcickou ☹

a uz fakt dobrou, drhnou mi cocky. jonas uz ma 5 hodin naskok...

jajinka27
21. čer 2009

brý ráno,

teda nevím zda dobrý, dítko se rozhodlo vstát v 6, já usla v 1 😖 a už se nenechal uspat...
celou noc se mi zdálo o vás milá děvčata a o této diskuzi a této žabomyší válce a já nevím co ještě, pomooooc 😀

sluninka
21. čer 2009

dobré ráno

teda až se vrátí třeba Jiřka s Míšou, chudáci budou muset dočítat 😅

každopádně já mám svůj názor na feb a soniska, veřejně ho teda psát nebudu a tímto jsem taky udělala čáru někde mezi těma příspěvkama 😕

jáji...tak my taky vstávačka v 6..ehm MM dorazil v 6 a teď chudák malej spinká, musel čekat až všichni odjedou aby mohl pozamykat areál a jít soát..ale jak koukám ven,tak stejěn tu někdo zůstal spát, venku jsou auta 😀 bože, už si nedokážu představit jít na nějakou akci a jít spát v 6h 😅 a v 6:05 vstávat, páč se musim starat o dítko 😀

jajinka27
21. čer 2009

sluni,,tak to je manža dobrej 😀 do kolika ho necháš spát??

sluninka
21. čer 2009

jáji..hele on stejně nevydrží spát dlouho, hlavně měl asi 6pivek a pak pil Colu,takže je uplně v poho..spát ho necham jak vydrží, ale asi tam pak jen skočim s Naty, aby mu šťourla do oka, on to má hrozně rád takový probuzení,když otevře oči a směje se na něj ten náš malej poděs 😵 😀

anaconda
21. čer 2009

Čus bus autobus, prdani.

Tak nám miláček taky vstával v 6 hodin. Ach jo, Jaji, máme je fakt naklonovaný!!! 😅

Jinak byla noc seupr. Včera jsem vypila 3 velký piva, 3 panáky slivovice a cca půl litru vína a je mi dobře, žádná kocovina. Moje malé milé tělíčko už se na alkohol zřejmě celé klepalo. (Doufám, že to tu nebude Jiran číst..... 😕 )

Už dělám na rajčeti album, tak Vám sem hned vrazím odkaz. To budeme valit bulvy, jaká jsem byla modulka!!!! 😨