Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

bejana
26. čer 2009

Petru, stíhám, mám hodný děti 🙂 Samozřejmě, že ne vždy mají svůj den, ale zvládnout se to dá. Marky bych chtěla dát do školky, ale přesně jak píšeš, nevezmou ji, protože jsem doma. Paradoxní je, že kdybych musela v únoru do práce (to budou Majdě tři,) tak by mi ji nevzali taky. Takže bych musela platit nejakou paní na hlídání či to nejak řešit - netuším jak 😕 Takže jsem fakt ráda, že jsem doma a zatím to řešit nemusím... Děkuji 😵 Taky budu muset projet vaše alba, jak vám ta dítka doma rostou 🙂 Obě děti jsou po mně a jsou si strašně podobní. Zpočátku mi to tak nepřišlo, ale teď jak vidím ty Jindřichovy výrazy, tak Marky dělala tytéž. Je to paráda, skoro mám pocit, že historie se opakuje 😀
Jáji, rýma opruz, zbavila jsem se jí předevčírem. Stříkala jsem si do nosu jen Vincentku a trvalo to věky 😝 Držím palce, ať se jí zbavíš dřív a jsi brzy fit 😉 Dnes ještě nepršelo, tak držím palce, ať nezačne! (Teda předpokládám, že když bydlíš nedaleko, tak že u vás taky nepršelo.)

jajinka27
26. čer 2009

bejan...ne ne nepršelo, ale musím počkat až se nají a pak hurá ven, ještě mi dorazí kámoška, tak to snad nějak přežiju a pak se bude starat manža 😀

teď jsem ho dala do postýlky a místo toho aby spal tak se točí na břicho, ťulpas 😀

petruna26
26. čer 2009

Bejan, jo, je to padlý na hlavu tenhle systém 😠 No, my máme školku zatím za dlouho, ale ono to uteče jako nic a budem to taky řešit 😝

petkakrutik
26. čer 2009

helou, děvčata 🙂 Ještě jste včera dlouho klábosily? Jdu něco dočíst.

Patričkova story na pokračování:
včera jsme teda vyfasovali domů pytlík na sběr moči. Tak mu ho nad ránem dávám (mimochodem dnešní noc byla fakt jedlá, jsem víc nespala než spala a hlava mě bolí jak čert. Patrik je ve svém živlu max. spokojený), že jej pěkně naplní. Za nějakou dobu svlíkám pleny, a kurnik, ony mokré a pytel prázdný. No nic, říkám si, že jsem mu ho asi blbě nalepila, tak mu ho víc utěsním a zase zabalím se suchými plenami. Při další kontrole zase zechcaný durch a pytlík asi způlky plný. Tak hledám, kde udělal soudruh z NDR chybu a on ten igelit děravý! Dole v rožku ho blbě svařili, takže všechno se vylilo. Na to jsem přišla, až jsem mu ho odlepila a zvedla nahoru. všechno jsem to měla na sobě . No a aby toho nebylo málo, mezitím, co jdu pro ondřejovku, mi Patriček počůral prostěradlo v naší posteli. Kujon jeden, jak se po něm chce vzorek, tož ani kapku nevydá, ale jenom se člověk na chvíli zdejchne, tak zavlaží všechny kytky 😀

jajinka27
26. čer 2009

petko...sem se zasmála, to je šikula 😀 😀

petruna26
26. čer 2009

Peťko 😀 šilkula je to, no chlap 🙂

holky, jsem teď narazila na jednu maminu, má holčinu o týden mladší než je naše Adéla, takže někdy začátkem února a 19. prosince čekaj druhé 😕 , tý jo, to je pěkné, dvě děti za jedne rok.. 🙂

jajinka27
26. čer 2009

2 děti za jeden rok, bych si to šla hodit 😅

nelinkav
26. čer 2009

Peti, hezký 😀 Pak si chlapi můžou lámat kebule, co ty ženský na mateřský celý dny dělaj, co. Mě se mládě včera taky polonahý odkulilo a hezky cvrklo na postel. Naštěstí je to maminčina holčička, tak se z původně mojí půlky postele nějak přešoupla až na to manžovu 😎

Jinak já mám dneska protivný mláďátko, teda spíš takový strašně unavený 😔 a k tomu ty nový kočky... Ta mladší a tlustší šikanuje tu starší! Potvora, nevím, jak ji to odnaučit.

nelinkav
26. čer 2009

Petru, též už jsem na tu maminu narazila... Tomu se říká vysoká produktivita práce, víš 😎

petruna26
26. čer 2009

Neli 😀 pevný nervy přeju... (s kočičkama)
Naše adéla taky tátovi počůrala postel, naštěstí to uschlo než přišel, jinak bych nu to musela měnit, to by nerozchodil 😝 citlivka..

petkakrutik
26. čer 2009

Tak jsem ráda, že jste se zasmály, páč mě při dočítání běhal mráz po zádech.

Ilon, ať tě ani nenapdane mu zase něco odpouštět, protože toto je typický případ. Omluví se, holka se uklidní a všechno bude zase při starém ( tedy po jeho).

Až budete vědět číslo účtu, taky Ilče něco hodím, musíme si pomáhat a náikdy nevíme, kdy zase někdo jiný bude potřebovat pomoc. Prachy budou a my nebudem. A tak zle na tom zase nejsme, zatím suché rohlíky nežvýkáme, tak buď v poho. Anebo by ti bylo milejší něco v naturáliích, plneky, kašičky, ovoce nebo tak? Kurňa hlavně se nestyď, tady nejde o hovno ale o hodně!!!

Zatím pa, já musím jet k našim pomoci mamině trochu na zahradě vyplejt skalku.

ma12
26. čer 2009

Ted jsem mela trochu chvilku nostalgie, jsem si pustila Majklika, no jo vzpominka na mladi 😢
Ted jdu na chirurgy, a pak sup ven, neco mam na poste a nevim co, jsem deeesne zvedava

kacatko03
26. čer 2009

holky jdu se rozloučit, papa a za týden 😉 mějte se a Ilčo...držím palečky 🙂 paaa

hanka128
26. čer 2009

my bychom ti ilon taky mohli poslat nějaký ten penízek.
veru krásnou dovču 😵

my dneska s maruškou utratily majlant 😀 nové hračky+nafukovací balónky-sem se inspirovala míšou a jako docela dobré 😀
a pak jsme taťuldovi koupili novou košili od rejoice a tu obr studenstkou pečeť na zítrejší svátek. a paní prodávající naprosto skvělá-kdyby košile neseděla tak můžeme vyměnit,nebo vybrat něco jiného nebo vrátí peníze-napsala mi na účtenku až pondělí datum-jako ten kočárek je magický 😀 a tak si představuju správný obchod. 😵
a zítra budu láteřit asi já-mm razí na chlastačku , kterou pořádá hokejka vašíček-mno to zas bude vypadat-ale zase jako dlouho nikde nebyl a byl teď hodně vynervačený kvůli marušce,jeslti bude vše v pořádku...tak si to i zaslouží a já se budu krotit 😎

hanka128
26. čer 2009

peti a story se sáčkem dobrá 😀 já si ji užívala v nemocnici na jipce....záviděla jsem mamčám co mají kluky bo ten pytlík je u děvčátek na hov....takže jsem maru neustále rozbalovala a mačkala bříško a stála ze zkumavkou a poušela se chytat moč a poslouchala od sester, že to vůbec není těžké 😠 grrrr tak ať si to dělají samy...a to se jim samo nechce...mno a když už jsem něco chytla,tak zase láteřily že je toho málo-já byla pomalu na chocholouška 😠
a počůrané postele a často i pokaděné to je u nás normál...maru sem tam čůrne při cvičení na cvičební podložku(na rehabilitaci potvůrka ještě nezanechala za sebou dáreček..)a jakmile si ji přenesu na postel že dám plínu a oblečení tak bývá často rybníček...
a kadění...jako už mě začíná zlobit 😠 se pokandí,schválně ji v tom chvilenku nechám-i když mi to není příjemné-a by dokonala vše....a jakmile ji čistím a je na vzdoušku tak prostě pokračuje.....mno většinou to už vychytám..ale je to malá potvůrka 😀
a mizím ať nemonologuju 😀 😅 😎

anaconda
26. čer 2009

Holky, Kubajs mi dává poslední dny zabrat. Řve furt jak kráva. Chovat nechce, hrát si nechce, v kočáře se mu nelíbí, o uspávání večer ani nemluvím. Už ho hodinu uspávám a nic. Vždycky usne, ale něco ho asi bolí v bříšku, začne se prohybat a řvát zase. I při chování se tak prohýbá. K jídlu mu nedávám nic neobvyklého, tak fakt nevím, z čeho by to mohl mít. Nervy mám za celý den fakt na pochodu, takže jsem ho teď narvala doma do kočáru a protože furt urputně řičel, řádně jsem s ním zatřásla, až lítal sem tam. Hodně sem tam......,ale to zabralo a konečně snad usnul. To zas bude noc! ☹

jajinka27
26. čer 2009

anac...jejda co ho chudáka postihlo? a co ty zuby??? je zvláštní jak se vždycky ptáme na zuby když prcky něco bolí a řvou co??

febris
26. čer 2009

ahoj holky, v noci jsem moc nespala mela jsem teplotu, takze pul noci mi byla zzima, druhou pulku vedro, hlava jak strep, rano se mi chtelo zvracet a porad hvezdicky pred ocima... manzel ze teda prijde driv z prace aby mi pomohl- prisel, pracoval z domova a kdyz dopracoval v 16.45 si sel lehnout ze byl prej vyrizenej a spal do 18.50, takze mi bajecne pomohl 😝
doctu vas zitra, paaa

anaconda
26. čer 2009

Jaji,
fakt netuším ☹ Zuby to ale nebudou, naběhlé dásně nemá. Ach joooooooooooooo 😖

anaconda
26. čer 2009

Feb,
zabít málo, co si budem povídat! Jirana jsem taky prosila, aby přijel domů dřív. Jenže dnes není Ordinace, tak co by chvátal, že 😝 (blicí)

jajinka27
26. čer 2009

anac...hmm to je divný, pokud jí stejné jídlo jako obvykle....tak snad ho to brzo přejde, teplotu nemá?

ma12
26. čer 2009

no tak ja mam mm prozmenu v hospode. Ale aspon jsme se udobrili, teda on zavolal, jestli uz jsem odurazena 😕

jajinka27
26. čer 2009

ilonko jak jsi na tom????

hanka128
26. čer 2009

a já si udělala nízkoenergetickou večeři-topinky a budvárek 😅 😀 já už na ty topinky měla megachutě 😨 tak uvidíme co na to maruška 😀

taky čekám jestli ilonka napíše..??

anaconda
26. čer 2009

Jaji,
teplotu nemá. 😉

Ilonko,
taky mě zajímá, jak se daří?? 😕

ma12
26. čer 2009

Hani: ty uz nekojis, ze ne? Ja si taky popijim pivinko.
A cekam na Ilcu

jajinka27
26. čer 2009

anac..hmm to je divny, co ho asi trápí chudíka 😖

hanka kojí ne??

petruna26
26. čer 2009

holky, ty chlapi jsou na zabití - ten můj má kašlíček a umírá tu na to.. 😝 já jsem teď dožehlila, jdu se umýt a zítra pojedu k sestřence, co má od března Emičku, tak jsem na ten náš druhej poklad zvědavá..

Ilon, myslíme na tebe

Jiřko, co ty fotky? Jsem úplně natěšená na tu vaší dovču... 🙂

anac, Adéla taky řvala, celý dopoledne, odpoledne už to bylo ale OK, tak ať je Kubík v noci hodný 😉

jajinka27
26. čer 2009

já mám vínko jako včeeera, alkáč hadr 😀

petruna26
26. čer 2009

jáji, já chci taky - bych se potřebovala opít, no, ale bojím se, abych pak manžu neposlala do háje.. 😝