Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

jajinka27
30. črc 2009

ty jo to je děsný, chudák máma

kacatko03
30. črc 2009

jaji: tak si ho dej do manduci....ale je fakt že venku mu bude huř, bo je tam vedro a dusno.

zuzi: malej je už naučenej na foťák, vždy nasadí usměv 😀 furt s ním něco dělám 😀 mi to jednou vrtí 😅

sluni: ty jo to puzzle je docela blbý pro mrňata ne? to má malinký kousky...to Erko...se nebojíš že to malá vyndá a spolkne? nebo to není tak malé?

jajinka27
30. črc 2009

veru..manduca je na cestě ke mě, ještě jí nemám

jinak dítko objevilo zásuvku, takže manža pomaže pro krytky 😅

sluninka
30. črc 2009

Veru..jojo,jsou to malý kousky, ale já ji na tom nenechávám samotnou,koukám na ni,když tam je

berunka
30. črc 2009

Veru u nas je to taky tak s fotakem.jak ho Eli vidi tak nasadi svuj vyraz zavrete hubu Kelisova kdyz se necemu divite a pak se zacne tlemit 😀 😀

kacatko03
30. črc 2009
jajinka27
30. črc 2009

tak jsme to riskli a byli venku a v pohodě

medvídka neznám, my máme obyč králíčka z Ikea za 70kč a jakej má úspěch 😀

kacatko03
30. črc 2009

jaji ...jj já bych ale chtěla neco s melodii...jinak taky máme chlupáče z ikeii 😀 a občas vidím jak lítá ze strany na stranu 🙂

petruna26
30. črc 2009

mně se líbí od Chicca ten Coccollo 🙂
http://www.slune-cz.cz/usinacek-coccollo-chicco/

kacatko03
30. črc 2009

tak to já neznám to je nějaká novinka....mě se ještě líbí ten mluvící pes od Chicca...

jo nevim jak v pátek.....ale kdo má čas v sobotu? nebo hned vpondělí???? každá vyfasuje odemně kaši Hipp jahodovou, už tu mám 6 krabic a trvanlivost je jen do 11.8. tak abych to nemusela celé vyhodit 😀 nebo bude malej jíst jen tu kaši 😀

berunka
30. črc 2009

ja v sobotu ani pondeli nemuzu ☹ ☹ budu muset balit a v nedeli jedeme na mini dovcu s moji mamkou 🙂

jajinka27
30. črc 2009

Tom kaši nedlabe 😀

petruna26
30. črc 2009

a u nás by neprošly ty jahody 😎 😢
Veru, novinka to byla někdy na začátku roku, líbilo se mi to ještě než Adéla vylezla 😀

berunka
30. črc 2009

holky nemate zkusenost s vyplachy Tantum Rosa?se o me pokousi zase nejaka mykoza mrcha 😠

jajinka27
30. črc 2009

beru mě to doporučovala jednou gyndařka, ale já nevyplachovala ale kámoška to chválila

berunka
30. črc 2009

tak to jsi me potesila,ja jsem se prave bala ze mi napisete ze je to na nic 🙂

jajinka27
30. črc 2009

tak manduca je na poště, jsem si to zjistila dle čísla balíku na netu, ovšem mají tam napsáno že po neúspěšném pokusu o doručení to leží tam, kurňa tady nikdy nikdo nezvoní když mi jde balík, ať jde celá pošta do hajzlu 😠 😠 😠 😠 😠

sluninka
30. črc 2009

jáji..si děláš prdel,ne? bych jim to tam převrátila na ruby, na těch poštách jsou takový šmejdi pohodlný,to je hrozný 🙄

berunka
30. črc 2009

Jaji to je jak u nas,bych se s toho taky pos... a to ja mam sroprocentni ze zvonek uslysim protoze nas pes steka jak debil.

berunka
30. črc 2009

holky zitrejsi srazik plati?v jednu ve Stromovce?ja pojedu nejspis autem a budu parkovat tam co Veruska 😉

sluninka
30. črc 2009

já tam taky určo dorazim...v jednu ( plus,minus 10min) 😀 před Výstavištěm

berunka
30. črc 2009

sluni tak to by jsme mohly jit z parkoviste spolu 😉

sluninka
30. črc 2009

to určitě joo-oo 😉

jajinka27
30. črc 2009

ty vogo dítě mě vytočilo, já mu dala 150 tý tekutý kaše sunarka a on nechtěl, tak jsem do něj narvala aspoň 80ml, teda ale měla jsem ho chuť uškrtit a teď místo spaní se točí na břicho, pomooooooooc

berunka
30. črc 2009

tak u nas to bylo vecer rychly,plavaly jsme ve velky vane - priprava na plavco v zari 😀 , pak jsem ji namasirovala,nadlabla se a uz chrupe 😉 takze ja se muzu pustit smele do uklidu protoze jsem si s ni odpoledne zdrimla a prace mi tu stoji 😲

jajinka27
30. črc 2009

no tak mě se vzbudil pláčem, chjo, chudík

berunka
30. črc 2009

Jaji co teplota?uz jde dolu?

jajinka27
30. črc 2009

no spíš zase leze nahoru ale spí tak uvidíme

petruna26
30. črc 2009

tak u nás se taky spí, Adéla vytuhla jako vždy, když koupeme - bohužel je to jen 2x týdně, nicméně je fakt, že ani když nekoupeme, není to žádná hrůza 🙂 půjde někdo z Holešovic? Jáji, Veru?

jo, zkusili jsme dát Aďul kousek mrkve, no, tvářila se jako, že ji chceme zabít, pak se dusila, vypadala, že se z toho pobleje, ale jinak dobrý 😀 😝 😀