Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petruna26
31. črc 2009

veru, to maj všechny miminka... já to mažu olejem a vyčesávám, je to pak lepší... ale nečetla jsem historii, tak nevím, jestli neřešíš něco jiného... jdu dočíst.. 🙂

petruna26
31. črc 2009

no, moc jste toho nenapovídaly, holt ty největší kecalky byly pryč 😀 ale bylo to fajn a nějak děsně rychle to uteklo 😒 jinak Adélka vyhrála cenu za největšího křiklouna... 😝

kacatko03
31. črc 2009

petrun: jj my už jsme ty šupiny měli ve 2m...a ted zase....no jak bylo? sem na vás celé odpolko myslela.... ☹ že sem tam mohla bejt taky 🙂

sluninka
31. črc 2009

ahoík, srazík super, foto dám později

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/175217-... aspoň Rádio Bohemka? 😀 😵 😵

sluninka
31. črc 2009

🙄
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/175217-... tohle je moc

Veru..posloucháte rádio Bohemka? 😉

petruna26
31. črc 2009

🙂 Veru, tos mohla, neboj, budeš příště. A děkujeme za kaši a bryndák 🙂
Věrko, pošleš mi kdyžtak ty fotky, že bych je dala na rajče? Nebo je tam dáš ty? A Zuzi, ty taky 😀

kacatko03
31. črc 2009

tak co Tomík jajinkovic? neutekl vám? 😀 na fotky se těším...
petru: no nemohla bo Fidela vyzvedávlala Babi.

sluni: nene neposlouchám...ale občas jukám na net na online....no jo ale my ted jedem za spartu 😀

jinak dneska sem doma sama. Tpo fotbale na bar...a malej vykoupanej, nakrmenej a už spí 😝

sluninka
31. črc 2009

Péťo..nepošlu,to se nechytám,neprojdou mi mailem 😒

Veru..jsem si vůbec neuvědomila,takže dnska se s Tebou nebavim, jedem proti sobě 😀

jajinka27
31. črc 2009

ahoooj,

srazík byl supr trupr 😀 Tomík neutekl, bo neměl moc místa, deku okupovaly děvčata, mno ale zase měl na výběr že 😀 Poté jsem ho musela uvozit v kočáru, teda v golfkách po trávě nic moc, ale jezdila jsem okolo deky, tak jsem tam vyjezdila cestičku, tak možná budem na nově že přiletělo ufo 🙂))))
holky se bály aby se nepropadly jak jsem to tam vyjížděla 😀

Adélka byla úžasná v metru, furt si povídala 😀 a pěkně nahlas 😀

petruna26
31. črc 2009

no, tak je hodíš na rajče? máš ten program? nebo počkej, Jířa mi ej dává přes nějakou úschovnu, kouknu na to..

petruna26
31. črc 2009

sluni, zkus tohle
http://www.uschovna.cz/ulozit.php
je to úplně jednoduchý - Zu, to je i pro tebe- pak tam nahraješ ty soubory (musíte tam hlavně vyplnit správně můj mail 🙂 , ono mi to pošle odkaz a já si ty fotky vyzvednu. Fakt to funguje.
Nemusíte je ani nijak zmenšovat... 🙂 a hodím je na rajče... Já tam jdu hodit první dávku fotos...

petruna26
31. črc 2009

Jo a ad Adélka v metru, jak jste vystoupily, tak jsem jí musela vyndat z kočáru, aby nás z toho metra nevyhodili... a všichni čuměj jak blbý, jako by nikdy neviděli ukecaný a dost hlaitý dítě. Po kom asi je...? 😝 😀 😀

berunka
31. črc 2009

Petulko ale ja jsem nefotila 😲 sice jsem si od rana rikala ze si musim vzit fotak ale trubka nechala jsem ho na stole.srazik byl uuuuzooooo,zase jste mi dodaly energii 😉 😉 a kdo nevidel Adu v akci neuveri 😀 😀

sluninka
31. črc 2009

Péťo..naval majlá 😉

sluninka
31. črc 2009

jsem byla ještě nakoupit a tedá - mam doma NEJLEPŠÍHO melouna co jsem kdy jedlá, ho snad snim celýho než dorazí manža, sice má 6kg ale to neva 😅 😀

jajinka27
31. črc 2009

petru...bych se na ně vy...., ty dva debilové co stáli vedle nás, ty chlapi, tak jeden pronesl: no tohle poslouchat celej den bych nesnesl 😠 sem měla chuť mu něco říct kreténovi 😠

to jako tomu dítěti máš zavřít pusu? a proč? nebrečela ani se nevztekala, prostě kecala mno 😀

jajinka27
31. črc 2009

petru...pošleš mi pak do IP odkaz na fotky?? sim 😉 kuji 😀

sluninka
31. črc 2009

jáji..teda já tam bejt,tak mu řeknu no na vás bych se nesnesla koukat ani minutu 😠

petruna26
31. črc 2009

odkaz dám klidně sem, do IP pošlu heslo.. je stále stejné, ale pokud nevíš :o)
první várka už je tam.. A to jsme fotily jen já a Věrka, aha, já myslela, že i ty... To neva - jen já mám 60 fotek.. 🙂
http://leden2009.rajce.idnes.cz/Stromovka_31.7.09/

petruna26
31. črc 2009

Jo, Jáji, s tím chlapem jsem to neslyšela, nicméně ať mi vleze na hrb.. Mně je to fuk... Pak mi ta paní, co tam seděla (ta s tou holí) říkala, to jste ji nemusela tišit, to přece nikomu nevadí, že povídá 🙂 a já jí na to říkala (aniž bych věděla o těch 2), že si to enmyslím. No, já taky nejsem nadšená, když někdo řve nebo tak (myslím ty cizí děti), ale co se dá dělat, že?

petruna26
31. črc 2009

Jo, Veru, mail jsem ti poslala do IP, nevěděla jsem, že ho nemáš.. 😉

jajinka27
31. črc 2009

pomooc neviiim heslo :(

petruna26
31. črc 2009

posláno a ulož si to někam 🙂

sluninka
31. črc 2009

Péťo..mail mám, hm ale na nic, se mi to tam neuloží,prostě můj pc nestíhá

já mám fotek ranec,jdu omrknout jak na to rajče

kacatko03
31. črc 2009

hele holky rozlišujete VERU a VĚRU....já pak nevim zda j to na mě nebo ne 😀

petruna26
31. črc 2009

hele, Veru, pardon 🙂
Věru, pošlu ti kdyžtak hesla na to rajče, snad by ti to tam šlo přidat...

petruna26
31. črc 2009

Věrko, poslala jsem ti pár info k tomu, tak na to koukni..

berunka
31. črc 2009

Peto ty voe jsem se malem pocurala u tech popisku u fotek 😀 😀 😀 😀 to je fakt narez co ty nevymyslis 😉

kacatko03
31. črc 2009

tak jsme shlédla fotky a směju se tu 😀 😀 😀 koukám že Tom ji dával za uši 😀 , fotka jak Aduš pije koktejt a v pozatí Tomuv posranej zadej nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petruna26
31. črc 2009

Beru, já nevím, já píšu, co mě první napadne... 🙂 Škoda, že tam není to Tomovo dílo vidět víc zblízka 😀