Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

nelinkav
22. kvě 2009

Urbi, určo jeď, čím víc vás tam bude, tím víc nám tu budete chrlit zajímavý zážitky 😉 A jestli aspoň jedna z vás přibere taky chlapa, tak "problém Jiránek" bude odsunut (věřím, že se rád stáhne sám 😀) a Petinu tchýni můžete drbat o 106 🙂 Kurňa, škoda, že tam nebudu, zrovna tohle téma bych mohle probírat opravdu zeširoka 😝

Svoji tchýni jsem dnes urazila, páč mi říkala, jak si jejich dcera (ta třicetilá, údajně samostatná) u nich na zahradě pořádá grilování s kámoškou a jak je s tchánem taky pozvala. Tak jsem se zasmála se slovy, že to je teda hodná a od tý doby se mnou nemluví 😔 😀

Jinak v lednovském tématu se konaj sexuální hrátky i kvůli ucpanýmu mlékovodu, tak žehlení snad není překážka, ne? 😀
Btw. Já mám asi divokou fantazii, ale když jsem ten Sonin popis četla, tak mi nikdo nevymluví, že se z toho nevyklubalo něco pořádnýho 😎 😉

petruna26
22. kvě 2009

Anac, to byla nějaká narážka s tím přeskočením? To jsem jako nepochopila 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
22. kvě 2009

urbi....tsssssssssssssssssssssssss ☹ 😝

jajinka27
22. kvě 2009

teda ale já svého chlapa pošlu na turnaj volejbalu abych šla na sraz a vy to takhle odpískáte ☹ vyjímku mají jen ty co jsou faaaaakt z daleka 😔

petruna26
22. kvě 2009

Míšo, pojeď, pošlem Toma s Jiránkem na pivo... jo a mmj. je nás málo, můžem jít i na slony, kdybyste chtěly 🙂

anaconda
22. kvě 2009

Urbi,
kameru beru, to je jasný! 😵 😵 😵

Holky,
ještě jedna rada - Jiran na první, druhý i třetí dojem působí strašně morousovitě, chladně až vopruzovitě. Tím spíš, když tam bude jak pátý kolo od vozu. Působivá taktika je zasypat ho otázkama, mluvit na něj a vtáhnout ho do tématu, jinak naopak potáhnem my brzo domů pro jeho zpruzenost. A pěkně nadávejte na tchýně, ať ví, zač je toho loket. Nadávat já budu taky!!! 🙂

petruna26
22. kvě 2009

Jáji, taky mě to mrzí, ale je to fakt těžký, když jsme rozesetý po celý republice, ale taky mě to mrzí... Ale ráda poznám aspoň 3 nový dušičky.. 😉

kacatko03
22. kvě 2009

já jdu 100% do 15.00 se zdražím určitě.....Míšo pojed at tam nejsme sami blicíííí 😀

ale taky sem překvapená že je učast najednou tak malá 😕 😕 😕 😕 to teda čumíííím. Martinka jde taky.

Jinak u nás už je to to samé jako u Berunky....malej se přetáčí na břicho a už sem byla 3x u postýlky (chodím do schodů jak debil 😀 ) bo malej je na břiše a řve bo nemuže vyndat ruku. tak ho otočim a chrní... 😀

petruna26
22. kvě 2009

Peťul, to mi asi moc problém nedělá, to já umím bezvadně... 🙂

nelinkav
22. kvě 2009

Anac, jestli si Jiránek náhodou přečte tvoji info o tom, jak působí opruzovitě a že tam bude pátý kolo od vozu, tak na tebe hodí bobek 😀 Koukej sem fofrem hodit nějakou tu chválu 🙂

Petru, uf, se mi ulevilo, že jsem dostala omluvenku 🙂 Jako fakt netuším, proč je ta Praha od Valmezu tak daleko 😠

kacatko03
22. kvě 2009

míšo tak pošlem tvého Toma s mím Tomem na ryby 😀 😀 😀

anaconda
22. kvě 2009

Neli,
budu doufat, že sem nekoukne 😉 🤐 🤐 🤐

petruna26
22. kvě 2009

Jo, to jsem se chtěla vlastně taky zeptat, do kolikati to asi vydíte... Babička mě přesvědčovala, že mám jet s nima za sestřenkou, ale tu můžu vidět kdykoli, že? 🙂 , ale kdyby to bylo nějak velekrátký (což doufám nebude, až se nám ty huby rozjedou), tak bych asi jela... Jo a kam půjdem na oběd, aby Peťulka neumřela hlady (já, ne Anac nebo Peťko - jejda, budeme 3 Petry, mazec 😝 )

anaconda
22. kvě 2009

my vesničani máme řízky sebou 😉

petruna26
22. kvě 2009

Neli, jsem jednou jela vlakem trasu Praha Valmez 3 x za jeden den -fuj hnus, omlouvá mě jen to, že jsem byla mladá, ooo, kde je mých sladkých 20 let 😢 😢 😢

urbi
autor
22. kvě 2009

hele a do kolika se hodláte zdržet? protože jestli byste prchly třeba v jednu, tak to nevím nevím...

Jaji, já tě jen škádlila, to víš, že to bylo působivé, obzvlášť, když jsem tě min. týden přemlouvala já

hele Nelušáku, ani jsi nekomentovala fotky z pelhřimovského srazíku... ti je snad jedno, co vyváděla Justík s Fílou? 😀

petruna26
22. kvě 2009

Anac, a máte jich dost? 😀 😀 😀 😀 😀

sluninka
22. kvě 2009

teda,to vás fakt moc nakonec nejde....hele já zkusim překecat mm jestli se tam nechce na chvilku přijet mrknout (je teď sice trochu rozladěnej kvůli fotbalu, ale třeba by to mohlo klapnout, Naty by měla radost, byla by na vzduchu...teda pokud nebude nějak extra divný počasí)...budou tam nějakývaši mužíčci???

anac...hele já nevim název tý ulice, oni tam snad ani názvy nejsou, ale když pojedeš dozadu kolem Sparty, pořád po hlavní a dál, tak to nemůžeš minout, najdu Ti to na mapě,jestli chceš....

urbi
autor
22. kvě 2009

ha, lákejte mě na řízky, to by mohlo fungovat 😀

petruna26
22. kvě 2009

Míšo, taky se na to ptám... Ale já myslím, že do 5 není problém.. 🙂

tonica
22. kvě 2009

Ty voe, tady to frci...

Zeny, prosim za prominuti, ale fakt nedorazim. A to jsem se taaaak tesila. ☹ Nasi nejvetsi brzdou neni dite, ale pes. Odpadlo hlidani a vlacet "dve zavazadla" do Prahy by zanechalo nasledky na mem nervovem systemu. Ale neni vsem dnum konec. Verim, ze se urco nekdy sejdeme.

A pozor vsem - jestli nam tam sbalite malyho Patricka od Petkakrutik, tak potece krev!!! 😠 😀

petruna26
22. kvě 2009

Sluniiiiiiii, jooo.. Bude tam min. Jiránek (a i Tom od Míši?)

kacatko03
22. kvě 2009

petrun: no u mě to jistí kdyžtak mekáč...i když zrovna jsem před hodinou říkala Tomovi že nás bude tad 20 že do hospody nemužem že nás tam nepustí 😀 😀 😀

urbi
autor
22. kvě 2009

Tom půjde na squash, takže program má... no, že jste to vy... asi pojedem teda..... anac, případně mi schovej jeden řízek pro MM, abych mu ho dala, až bude po cestě remcat 😀 i když dneska mě trochu naštval, tak si můžu poroučet 😀 Peti, dneska by měl Jiránek radost, že není Tom Bůh 😵 😝 😀

luca30
22. kvě 2009

Teda vy jedete..

Feb. před 10dny měl druhou hexavakcínu může to mít na to vliv??

petkakrutik
22. kvě 2009

tonï, čau. Takže vy nakonec nedojdete? ☹

kacatko03
22. kvě 2009

míšo a jedete pak do hostavic k těm známým?

urbi
autor
22. kvě 2009

Toni a hafan nemůže zůstat přes den sám? ☹

l78
22. kvě 2009

Míšo, fotky došly, díky. Pokusím se to poslat znovu, holkám přišlky v pohodě.

kacatko03
22. kvě 2009

Anac: nabíjíš si foťák? 😀