Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
23. kvě 2009

Kde je odkaz na Verčino pozování v šatech? Chcu taky kuknout 🙂

jajinka27
23. kvě 2009

a jako Veru tobě snad sluší vše, tím teď myslím ty účesy 😉

luca30
23. kvě 2009

Veru právě jsem taky koukla na ty tvoje účesy a můžeš si fakt dovolit všechno... 😀

sonisek
23. kvě 2009

ï já budu Veru chválit, fakt kočka 😵 😉

ma12
23. kvě 2009

Holky, bylo to supeeer, akorat ten muj rychly uprk byl hruznej. No jo, mam manzela cholerika a nedockavce k tomu. Kdyz on nekam prijede pozde, to je v poradku, ale ze ja se opozdila o 5 min, to byl ohen na strese 😕
Brzo to urco zopakujem.
Anac: taky by me zajimaly ty pasaze 😀
Verco: teda ty saty jsou vsechny super

berunka
23. kvě 2009

ty brdo Veru bych te na nekterych fotkach ani nepoznala 😉 nedelala jsi nekdy modeling?

kacatko03
23. kvě 2009

peT=(26) jj pošlu jdu na to, mám reklamu 😀

jeee holky 😀 😀 😀 😀 ste koukly na chameleona jo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzi: nene nedělala 😕 😀 mám rozflákaný nohy 😀

jinak díky holky sem se začervenala 😀

kacatko03
23. kvě 2009

jinak u nás teda uspání...malej vypil 110ml, odpoledne taky...a už nechtěl. to mléko mu nějak nechutná v tom vedru...ale spí jak dudek.

jajinka27
23. kvě 2009

veru..to víš jsme drzé 😀 ale jako fakt ti to seklo 😉

berunka
23. kvě 2009

Veru sem si rikala podle poho pozovani to je fakt profi 😉 u nas se prave dogrilovava vecere,poprve zajizdime gril na balkone 😀 uz mam hlad jak herec.Elis snad uz usnula definitivne byla jsem ji zas x krat pretocit na zada vzdycky se tim vzbudi.
Jinak Veru me prijde ze Eli dneska taky tolik nepila rano jsem kojila plus 90 Um,ve Stromovce 120 UM,pak ve 4 v aute kojeni a vecer 180 UM a chrupe a ani se nepoblila 😀 😀

tonica
23. kvě 2009

Cau Lednandy.
Vratila jsem se z te oslavy. Jeste jsem si skoro ani nevzula boty a nazhavila si vas.
No jo..............jak jsem predpokladala. Srazik byl perfektni a uzili jste si ho. Fakt nadhera a fotky bomba.
Ti nasi cvrckove jsou proste nadherni. 😵

A mimochodem....si nechceme s dcerkou fandit, ale Patricka podle vyrazu evidentne sebralo, ze jsme nedorazily.
"Takze PATO, neboj, se urcite jeste sejdeme, tak setri slzu! "

kacatko03
23. kvě 2009

jaji: to neee ale mě ty některí fotky děsí 😅 😀 😀 ale nechtělo se mi to házet sem všechnyty fotky

zuzi: já se ráda od malička fotím takže to mám natrénované 😀 😀 😀

cline
23. kvě 2009

Nazdárek, tak koukám, že jste si to užili. ALe já tušila, že Filda bude na holky, ještě štěstí že Justák nepadla do jeho spárů a statečně se mu postavila 😀 😀 😀

jajinka27
23. kvě 2009

veru..a jsou tam šaty v kterých ses vdávala??

cline
23. kvě 2009

oprava: Justík, žádnej Justák 😎

jajinka27
23. kvě 2009

to jen ten náš neměl o holky zájem, ale Míša se mu moc líbila 🙂)))) je asi na starší 😀

ale držel basu s Páťou a nenechal ho v tom brečení samotného 😀

cline
23. kvě 2009

tak čekám jestli ještě někdo nahodí fotky, ale asi už to zabalím, zítra to omrknu 🙂 dobrou

jajinka27
23. kvě 2009

já nefotila, když se fotilo, já kojila 😀

febris
23. kvě 2009

cau holky, koukam ze se sraz vydaril 🙂 ja mela taky bajecnej den, byli jsme na vylete na kolech, 30km, kojeni na vyhlidce, pak obcerstveni v kiosku, hura domu osprchovat a do pizzosky pesky na vecu 🙂 fakt super den! 😵

kacatko03
23. kvě 2009

jaji: jj jsou to ty poslední myslím http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...
já chtěla ty krajkový vzadu na šměrování ale byla sem z níc htak unešená že sem to nevydržela a Tomovi ukázala fotky 😀

berunka
23. kvě 2009

a ja zas pro zmenu zapomnela fotak doma takze uz sem hodi fotky jen Sluni zitra 😉
Feb ja myslela ze jsi tu psala ze mate nekam jet a proto nemuzes na sraz? 😲

febris
23. kvě 2009

beru jo to jsme meli jet, ale nejeli jsme. Meli jsme na vyber akci hned nekolik ale nakonec zvitezil jiny pogram, kdyz bylo tak krasne, byl to idealni den na vylet. se na me nezlobte 😔 priste ;)

jajinka27
23. kvě 2009

ty krajkový byly dokonalý, fakt jako na tobě luxuuuuus 😉 ale i tyhle ti moc slušely, krásná nevěsta 😉

a Anac hodí fotky neeeee 😕

tonica
23. kvě 2009

Holky, dnes jsem mrtva. Dobrou a zitra se tesim na dalsi varku fotek. 😉

anaconda
23. kvě 2009

anac neustále uspává a neví heslo do toho našeho albíčku, kurňa..... 😅

jajinka27
23. kvě 2009

kubík nechce spááát?

valím do vany 😀

kacatko03
23. kvě 2009

anac: nemáš to v IP, někdo to posílal 😀

kacatko03
23. kvě 2009

holky hodtě mi pak prosím odkaz na to slonítko na kéčárek díkes 😉

kacatko03
23. kvě 2009

teda Clonítko

anaconda
23. kvě 2009

Tak už jsem to zadala. 😉

Kubík už taky spí a já už bych šla nejradši taky. Tak jukejte:

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...