Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

hanka128
24. kvě 2009

tak snad ty papíry nelžou,ale pišta je vyfasoval na sociálce 😉

jajinka27
24. kvě 2009

takže když tam hned nepůjdu, budou mi asi vyplácet 7600 a nebo nic a pak mi to doplatí? jsem z toho jelen 😀

febris
24. kvě 2009

koal kdy jedete na sumavu? my pristi tyden 🙂
pasova vyroba fakt super 😀 2 uřvánci tam jou boží 😀

hanka128
24. kvě 2009

jáji a mi mateřská končí až 27.6. ti končí nějak brzo ne 😕

hanka128
24. kvě 2009

feb a platí ti mateřskou taky škola nebo tobě už nevyšla ta ochranná půlroční lhůta a máš rovnou ten 4 letý?

jáji nejlíp zavolat a když tak zítra rychle chvátat 😀

jajinka27
24. kvě 2009

hani..já měla termín porodu 31.12. a šla jsem na mateřskou 8 týdnů před víš?

febris
24. kvě 2009

hani ja se do te 6m ochranne lhutyvesla o 1tyden, takze o prsa ;) takze ppm mi vyplacela skola. Tu vouletou variantu si snad vezme manzel a po mesici to prehodime na me, pokud vyjde nase papirovani kterymu jsem se venoivala cely ctvrtek a patek 😠 HRUZA!!!

febris
24. kvě 2009

jaji: ◦o rychlejší čerpání musí rodič požádat nejpozději ve druhém kalendářním měsíci následujícím po měsíci, ve kterém nejmladší dítě dosáhne 22 týdnů života, resp. ve kterém současně narozené nejmladší děti dosáhnou věku 31 týdnů života (doba pobírání PPM, která je dávkou nemocenského pojištění, je 28 týdnů, resp. 37 týdnů po porodu vícerčat),
◦o klasické čerpání musí rodič požádat nejpozději v kalendářním měsíci, ve kterém nejmladší dítě dosáhne 21. měsíce věku

hanka128
24. kvě 2009

aha já musela 6 týdnů před-ty jo ale bylo to těsné kdyby mi to vycházelo až po novém roce tak bych měla smolíka a žádnou mateřskou nedostala a rovnou by mi napařili tu 4 letou 😠

jajinka27
24. kvě 2009

já chci 3 letou variantu a pak do práce a pak druhé dítko 😀

febris
24. kvě 2009

hani nooo, kdybych mela posledni statnici o tyden driv tak bych mela smulu 😝

febris
24. kvě 2009

resp nemela, muze o rodicak i ppm zazadat otec ditete pak zpatky sverit do pece dite tobe a zustanou stejny podminky jako jemu... ac ty bys na ne treba nemela narok.

jestli mate dotazy k tomuto tematu, ptejte se, po ctvrtecnim volani po uradech toho vim vic nez 90% urednic 😝

hanka128
24. kvě 2009

no mi to chtěli taky tak-že pišta veme 2 letou a za měsíc se přehodíme...ale císař naboural plány....a kdybych byla těhu po těch 2 letech teprve tak bych musela jít na ouřad práce kde bych dostala O ☹ a na pár měsíců někde nastoupit no už vidím jak mě vítají z otevřenou náručí 😠 takže berem tu 3 letou..

sonisek
24. kvě 2009

holky, tak jestli chci zažádat o dvouletou, tak buď rovnou nebo nejpozdějš kdy teda? Až bude malýmu 22 týdnů, takže ten měsíc potom můžu??

hanka128
24. kvě 2009

feb mi úřednice taky vydeptali 😀 😀 😀 jedna už na mě chtěla ječet 😀
ale na druhého prcka veme rodičák pišta-to ale bude muset nastoupit minimálně na 1 měsíc na mateřskou 😀

hanka128
24. kvě 2009

soni no nejpozději ten měsíc po jeho 22 týdnech 😉

a kdypak plánujete další snažení? 😵

sonisek
24. kvě 2009

hani,jako my? No, my mysleli od Vánoc 🤐

hanka128
24. kvě 2009

no my furt přemýšlíme-chtěli jsem taky říjen, prosinec-jenže kdyby to vyšlo tak nevím jak bych to pak dělala s kočárem a maru...jsou to úzké sklepy, úzký nájezd....a sourozenecký kočár bych tam neprotlačila..a maru by toho do těch 2 let ještě moc neuchodila...

kacatko03
24. kvě 2009

zuzi co to máš za číslo já ti chtěla psát na icq a ono to po mě chce mobil 😕

hele holky tak mě učetní řekl že mi papíry vyplní až mi to skončí že dřív stejně nemuže dokud mi to vypláncí firma....národ na dovolenou mám 10 dní takže mě končí MD i s dovolenou 14.6. 😉 pak valím s papírama na sociálku. taky jdem na tu 3letou.

febris
24. kvě 2009

hani ja bych zas u druhyho chtela byt doma 3 roky urcite. Ted bysme chteli deti driv po sobe takze vyhodnejsi financne je ta dvouleta, no ale jeste se uvidi..

soni tak bych to taky videla 😵

sonisek
24. kvě 2009

Hani, já taky z toho mám obavy, ale chtěli bychom děti brzy po sobě a mně se nechce pracovat a pak znova na mateřskou... Zase si řikám, že to zvládlo plno jiných, tak proč ne my 😀

febris
24. kvě 2009

soni presne...
a hlavne jestli danysek bude hodnej jako doposud, tak myslim ze v pohode... ;)

hanka128
24. kvě 2009

no já chci taky prcky rychle po sobě bo otevřeně říkám, že kdybych nastoupila do práce tak už by žádné mimi nebylo.to už by se mi nechtělo odcházet a pak mít znova nervy po návratu do práce...

hanka128
24. kvě 2009

feb tak to budem atestovat ve 40 😀 😀 😀 to bude prdel 😀

kacatko03
24. kvě 2009

marti nechceš parťáka na ten inter.obchod 😀 😀 😀 😀 jsem to říkala tOMOvi do čeho se piouští tak mě do toho nutí taky abych to udělala tak sem na něj valila voči...no jo bez Angličtiny těžko 😠 😀

sonisek
24. kvě 2009

jeden kamarád má bráchy - dvojčata, o rok mladší než je on, takže jeho mamka asi taky měla záhul...

My chcem teď na dvouletou a pak na tříletou...ale u mě to spíš vypadá, že se bude rušit firma, ve který jsem dělala, takže jestli dostanu výpověď, tak s druhým dítětem půjdu automaticky na 4 roky a bez nároku na MD, ale rovnou na RD...ale to se ještě uvidí...kdyby vydrželi, tak jdu samo na tříletou...

berunka
24. kvě 2009

Veru zkopirovala jsem to cislo z profilu tak to nevim co to blbne.Jaji uz si me pridala 😉

kacatko03
24. kvě 2009

tak Zuzi: moje 442699016

ma12
24. kvě 2009

Cus, tak ja jdu na 2letou, ale to se vi a pristi duben se budem snazit (chci si oslavit tricetiny 🙂 ) a pak 3letou

Feb: a musi se vyplnovat nejaky papiry na socialce?

A co dovolena? ja mam narok na 20 dni a prej je to tak, ze mi konci materska, pak si vyberu dovcu a pak bude rodicak. A ta nase personalistka me dostala - rekla mi, ze mi konci materska, ze mam jen 22 tydnu,jakoze jsem bita na tom, ze jsem sla na materskou min nez 6 tt pred porodem. Dohadovaly jsme se a pak se podivala do zakoniku a ze je to opravdu 22 tydnu od narozeni ditete. No legrace. Vime vic nez urednice a personalistky dohromady 😝

Dneska jsem se nasmala. Ve stredu mame pohreb (dekuji za projeveni ucasti) a poprosila jsem svagrovou, ktera se neustale nabizi, ze by Anicku pohlidala, ze by mi ji behem obradu pohlidala, aby tam Ani nebyla. No tak to jsem si nabehla. Prej ze Sebastian (2,5roku) je jak z divokych vajec a nevi jak by tu pul hodinu zvladla. 😕

ma12
24. kvě 2009

Verco: IP, ty bys do toho se mnou fakt sla jo? Ty jo, diky za duveru. Ja vubec nevim, jestli se to rozjede. 😎 , ale verim ze jo.
Anac: diky za tip, musim to projet az bude cas.
Jaji: vidim ten ctvrtek, v utery jedu za babi