Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

koalice
28. kvě 2009

a Anac, vím, že je to věc názoru, ale v tomhle jsem nešťastná povaha, já bych nic jetého nechtěla....

jajinka27
28. kvě 2009

sluni...Tomíkova nevěsta je k sežrání 😉 😵

luca30
28. kvě 2009

koal no tyhle jsou právě s vytepleným nánožníkem kolegyně má syna narozeného 7.12 ale o rok dřív a je s nima maximálně spokojená...já mám golfky po sestře a jezdilo se s něma suprově hlavně na výlety atd...ale už jsou 8 let staré i když stále jezdí...ale není to ono...

urbi
autor
28. kvě 2009

ahoj holky, jen rychle, jsme zpět z neuro a mám z toho smíšené pocity - po hodinovém vyšetření je výsledek, že je disharmonický - tu pravou stranu má pořád opožděnou, na druhou stranu v něčem je napřed - takže by doporučovala vojtovku, aby se srovnal - že si myslí, dle toho vyšetřování, že to není žádný cíťa, tak by mu to ani nemuselo moc vadit - a že pokud by se mu to nelíbilo a řval by u toho, tak abychom toho nechali - takže Hani, ptala jsem se jí na to, co ty jsi psala, že u toho má dítě řvát a říkala, že to je nesmysl....

takže to by bylo ok, ale zároveň se furt vyptávala na ten kefalhematom, co měl na hlavě a že chce raději znovu UTZ hlavy, naštěstí ještě nemá hlavičku uzavřšenou, tak stačí UTZ, jinak CT a taky biochemický screening... tak nevím no... ale snad to chce jen pro pořádek..

samo říkala, že na každém dítěti najde něco, co je špatně.... ale že u něj by mohl být problém kvůli té disharmonii - v něčem moc napřed, v něčem naopoak - a že prej, když s ním párkrát zacvičíme, tak bude v 8 měsících chodit 😀

no je z toho všeho vyšetřování tuhej, že usnul a ani si nepamatuje, že naposledy jedl v 9 😀

urbi
autor
28. kvě 2009

a taky furt zkoumala tu "kresbu", co má nad nosánkem - je to následek porodu, jak se dlouho tlačil tou hlavičkou, tak asi proto chce ten UTZ - i když už chudinka zažije svůj třetí UTZ hlavy.... je mi ho líto, on fakt nebude mít klid..... no ale já tropchu změkla a na tu vojtovku půjdem, zkusíme, dyž to půjde, budeme cvičit, když se mu to nebude líbit, nebudeme 😉

urbi
autor
28. kvě 2009

by mě zajímalo, co by řekla, kdyby ho viděla před 3 týdny před thajskou masáží - to by ho asi poslala rovnou někam do ústavu

koalice
28. kvě 2009

Luco, tak pokud by byl vyteplený nánožník, možná. Já lednovku Aničku vozila ve sporťáku tu zimu, kdy jí byl rok a golfky jsme pořizovali až na jaro. Te´d spíš váhám, jestli nakonec nebudu pořizovat golfky nové dřív kvůli tomu letu, protože ty co mám po A. Chicco nejdou úplně do lehu a pokud na dovču s gofkama, tak jedině takové, co jdou úplně položit....

febris
28. kvě 2009

urbi tak prece UZ neni zadna zatez ne... maximalne to trochu muze studit, ale to je vse 🙂
neboj, to bude vsechno ok

koalice
28. kvě 2009

urbi, to,co má Filípek u nosu máme taky, jenom prosvítá žilní cévní kresba, to není naprosto nic patologického, postupem času to bude míň nápadné, klid...

kacatko03
28. kvě 2009

tak my valíme do nemocnice...prej astmatická bronchytýda 😕

luca30
28. kvě 2009

urbi: vy teda máte starostí...tak snad malý bude ok... 😉

bila.pani
28. kvě 2009

Míšo,je mi líto,že máte ted takové starosti,ale určitě už to bude dobrý..Filípek je velká šikulka 🙂

kacatko03
28. kvě 2009

luca ten peg perego máme....a ta inglesina je stejná 😉

koalice
28. kvě 2009

Kačátko, tak ať to dobře dopadne...

febris
28. kvě 2009

kacatko toho se takybojim, aby danysek nemel :( drzim palce

bila.pani
28. kvě 2009

Veru,ať je to dobrý..

urbi
autor
28. kvě 2009

Koal, jj to je ono 😉 a jemu ta vyšetření nevaděj, naopak je rád, že může něco pozorovat, na té neuro se smál, když ho tak různě dávala hlavou dolu a tak 😀 takže jemu se to líbí 😀 takže nervy to jsou spíš pro mě

a potěšilo mě, že každej říká, že je takovej v klidu - že u některých těch "cviků" děti řvou a on se smál a že asi dobře snáší bolest a tak 😉

jedeme zas pryč, tak zatím 😵

urbi
autor
28. kvě 2009

Veru, držim palce

berunka
28. kvě 2009

Veru ☹ ☹ ☹ doufam ze budete brzo v poradku.budou vas hospitalizovat?

kacatko03
28. kvě 2009

dík holky, čekám na Toma a jedem malej spí v klidu v kočárku. by mě zajímalo kde k tomu přišel

zuzi prej jo...ale já je chci poprosit aby ho vyšetřili a eventuelně nás pustili domu s lékama, já další pobyt v nemocnici nedám...mám uplně stažený hrdlo z toho že tam budu dýl jak dvě hodiny 🙄

jajinka27
28. kvě 2009

Veru..ty jo, ani nevim co to je, ale držím palce

danusta
28. kvě 2009

veru, držím moc place!!!

kacatko03
28. kvě 2009

Feb: ale vy máte ATB ne? tak to by mělo být ok. prej nám dají inhalaci a kyslík 😕 a možná se to obejde bez ATB 😔

luca30
28. kvě 2009

Veru: a už jezdíte v golfkách nebo ještě zatím v tom hlubokém než ho prodáš??? 😀

nelinkav
28. kvě 2009

Nakukuju, ale bože, tady ten internet snad poháněj veverky 😠 😝

Kači, tak tfuj tfuj, ať je to ok.

Luci, kdyby se to druhý dítko dostalo do styku s neštovicema, tak bych to u mimíse radši neriskovala...

Urbi, tak to je fajn, že se k tomu dr. staví takhle - jakože může to pomoct, ale nebude se to dělat za cenu jeho trápení 😵 Tak hodně štěstí, ať to Filípek bere jako zábavu 🙂

Koal, Urbi, chtěla jsem se podívat, cože to maj mimísci pod nosem, a fotky se mi nějak nechcou načítat, tak ani nevím, jestli to není něco podobnýho, jak má mládě - jí prosvítá u kořene nosu tlustá modrá žilka(céva?) Tiše doufám, že ji to zmizí, páč by s tím moc parády v pubertě neudělala...

Ad. sporťák vs. golfky - souhlasím s tím, že kupovat jetý, v dobrým stavu je určo lepší/výhodnější, bohužel jsem v tomto neschopa a něco jako dobrý kup mi jen tak nehrozí 😅, tak já osobně po bazárcích nesháním. Ale za sebe jsem pro sporťák, tím že je to větší, mi to přijde pohodlnější pro dítě. A bo budem v létě trávit hodně víkendů u vody, tak potřebuju, aby se v tom mohla i kvalitně vyspat. Takže golfky zatím neřeším, uvidím příští rok, jestli budem jen nosit nebo je seženem...

jajinka27
28. kvě 2009

veru...tak snad vás pustí domu, budu držet palce

luca30
28. kvě 2009

Veru: co to čtu ☹ tak snad bude malý ok a nenechají si Vás tam...to je hrůza co se těm miminkům děje... 😀

kacatko03
28. kvě 2009

luca: už sem sníma byla u dr...a malej v nich chrupe. a cestou k dr si broukal

koalice
28. kvě 2009

Luco, tak jsem jen tak prolítla ty Inglesiny a mně by se třeba líbila inglesina Zippy 4 seasons, barva AR6
( stříbrnotyrkysová), ale čert ví, jestli jdou úplně do lehu....

febris
28. kvě 2009

kac mame jen atb kapky do nosu a sirup na roztazeni prudusek