Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

petkakrutik
28. kvě 2009

chelou, tak my jsme z venku už taky doma.
Cvičení prďola prospal, ale v plavání byl boží 😀

mňo musím jít, bo Patrik je u Mm, ten s ním jenom sedí a čučí, kluk se nudí. Když jsem mu řekla, ať s ním pocvičí, tak mi odověděl, že se chce dívat. nepraštily byste ho? Jakože já jsem s mrnětem celý den a na svoje záliby nemám čas, to je asi samozřejmost, která ho nezajímá 😠

petkakrutik
28. kvě 2009

Ahoj, Dani 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

neboj, nejsi stařešina, mně bude v listopadu 28, taky nic moc 😀 😀

jo a Patriček dneska ráno vážil 6 kilo 🙂

sluninka
28. kvě 2009

holky, nevíte co taita??? kde jeee? 😕

sluninka
28. kvě 2009

m no žý ubzžic cvvvvvvvvvvvvvrweeeeeeeqwdšysaAYqerBCDZh vVXXXXXXXXXXXXXXXX HCCECCCC


😀 😀 😀 😀 😀 to vám píše Natálka, ale jak změnila velký a malý písmo,nevim 😀

tonica
28. kvě 2009

Cau Petka - no jo, chlapi maji deti jen na pomuchlovani, klasika...Koukam, ze Patricek pekne pribira. Pocitam, ze my budeme mit nejakych 5,5 kg.

Jsem byla cely den zalezla doma. Ted prisel manza, tak se asi na chvilku vystrcime na prochajdu. Ale aspon jsem doma neco poklidila.

ma12
28. kvě 2009

my mame 5,7, takze taky drobek, meri asi tak 65 cm.
nakonec jsme udelali hamaneggs.
Ja patrim taky ke starsim 😉
Danus co ebay???

petkakrutik
28. kvě 2009

Jojo, on pribiral strašně málo, ale poslední měsíc se cpe 2x denně UM, tak je to hned vidět 😀

právě tatíkova přítelkyně donesla pár domácích koláčů, mňááááááám. Hned jsem si z jednoho půlku řízla a šrotuju.

Škoda, že s Patričkou nebydlíte blíž. mohly jsme krásně šmatlat na procházky a děcka by spolu byla odmala.

kacatko03
28. kvě 2009

😉 ahoj tak kopíruju co sem psala Sluni na icq

jsme doma, nakonec máme zánět prudušek jako prase, dostal tam 2x dýchnout z inhalátoru a dostali jsme domu Spiropent po 12 h. na atb to není že je to prostě viroza. ráno hned na kontrolu. tak mi spadl kámen ze srdce. možná mu vylítne i teplota že prej na to má narod že to má pokročilejší tak uvidíme. malej tam byl výbornej, dr říkal že takového pohodáře s kašlem dlouiho nevyděl furt se na něj smál, když se mu chtěl podivat do krku spachtlí tak ji zkousnul a držel ...otesánek jeden je statečnej, ted spí, z auta sme ho prendali do kočírku k oknu. pak dostance Spiropent najíst a do pelišku.

taita
28. kvě 2009

Vsechny zdravim.
Sluni jsem zde, ale nepisu i tak toho holky nakrafou az az. Jo a taky jak se tu dnes probira vek, tak zjistuji, ze jsem nejstarsi. Mp bylo v breznu 40.

urbi
autor
28. kvě 2009

čus!
Marti, teda to je dlouhánek! to bude móoooodelka co? vysoká a štíhlá... sakryš práce, máte lopaty? 😀 na odhánění?

u nás teď frčí ta prostřední hračka v lehátku, která hraje na zatahání, se to naučil a my mu vždy tleskáme a obdivujeme ho a on z toho má prču a čeká, jak mu budeme tleskat..

Hani, však já taky netvrdila, že Vojtovka bolí - ale doktorka prostě řekla, že by u toho dítě cíleně řvát nemělo....

Toni a co budou Patričce s tou bouličkou dělat? zmizí to? jak stařešina? naopak řádně zkušená ne?
jinak mně je 26, MM 27 😉

urbi
autor
28. kvě 2009

Veru, to jsem ráda, že jste doma a věřím, že bude Tobíkovi brzy líp, je statečnej 😉

sluninka
28. kvě 2009

tai...ahojky,já jen jak vám holky je? co Áňa s těma kyčličkama?? 😉

urbi
autor
28. kvě 2009

holky a už tu taky dobrej měsíc nebyla Ilonka

petkakrutik
28. kvě 2009

No jo, nebyla. Holky z Anglie přestaly chodit úplně. a taky smajlík, ani nevíme, jak se Simonkou žijou ☹

taita
28. kvě 2009

Sluni kycle ok. Jen mi ted mrska malo pribira. Pred 14 dny jsme byli na kontrole a za mesic vyrostla o 5 cm a pribrala 190g. Zitra jdem na ockovani Synflorixu tak mi ji prevazi a uvidime. Tak ji ted cpu po dvou hodinach, ale v noci ji nedokazu budit. Tak uvidime. Jdu koupat, krmit ulozit. Pak prijdu. Zatim pa

petkakrutik
28. kvě 2009

Jéžiš, se tak těším, až bude Páťa spát aspoň půl noci. Pche, nebudila jsem ho v životě!!! Budím ho akorát, když usne před plaváním, a to ještě jen někdy. Dneska jsem ho nechala spát.

petruna26
28. kvě 2009

Matri, to už má Anička skoro jak Adelka, včera 5860g, to už jste nás skoro dohnaly 🙂

urbi
autor
28. kvě 2009

Peti, já ho taky v životě nebudila 😀

Lenka říkala, že Smajlík se Simonkou mají celkem trápení - koliky, tu kýlu a ještě další trápení, mohla by Smajlík zavítat

jajinka27
28. kvě 2009

veru...jsem ráda že jste doma, snad to Tobík zvládne bez teplot 😉

Jiřko...čaaaaaaaaau 🙂))

my půjdem koupat za chvilku, už je protivnej jak činže a pak dostane UM pěkně

urbi
autor
28. kvě 2009

holky, neznáte nějakého bytového designéra?

sluninka
28. kvě 2009

tai..tak super, ještě že tak chudák malá, konečně může vesele kopat nožkama 🙂

sluninka
28. kvě 2009

naše speciální cumlátko 😀😀

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

jdem taky plavat...

petkakrutik
28. kvě 2009

o jejda, tak si Pája mimi teda moc neužívá ☹ o kýle jsem věděla, o dalších problémech nee. ☹

Designera žádného neznám, jen zahradního 😒

urbi
autor
28. kvě 2009

Sluni, Natálka je ti tak podobná!!!!!! není náhodou tvoje?

sluninka
28. kvě 2009

urbi 😀 😀 no má to v rodným listě 😀

petkakrutik
28. kvě 2009

Sluni, dneska jsou vychytávky už fakt na všechno 😀 čupr!

hanka128
28. kvě 2009

smajlik to má teda hodně náročné... ☹

my zatím měli jen to široké balení kvůli kyčlím,ale to bylo v pohodě a teď tu vojtovku. ale kýly+koliky musí být pořádný zápřah ☹

berunka
28. kvě 2009

myslim ze Smajli cvici taky Vojtovku byla v tematu o ni tady na konikovi ☹

hanka128
28. kvě 2009

no už máme pocvičeno a šlo to super 😀 ještě večer dáme před koupáním pořádně koníky a pro dnešek splněno 😀

se těším jak na ježíška až mi dojdou nové látkové plenky 😵