Kniha Nespěchejte do rakve, četli jste ji?

akinan
29. kvě 2013

Nedávno jsem se dostala ke knize od Tomáše Kašpara - Nespěchejte do rakve a tak bych se chtěla zeptat, jestli jste ji už četli a jak se vám líbila. Mě osobně se líbila moc, bylo v ní hodně zajímavých věcí, které mi dávaly smysl, ale já se v tomto prostředí pohybuji už pár let, tak nevím jestli už nejsem zaujatá 😀 Díky za komentáře

sonka.77
29. kvě 2013

@akinan Já jí nečetla, ani jí neznám. Ale takové věci mě zajímají. Můžeš prosím napsat nějaký příklad toho, o čem se tam píše?

akinan
autor
29. kvě 2013

Ona je na trhu asi teprve krátce a řekla bych , je dost kontroverzní. Píše se tam o tom, jak farmaceutický průmysl funguje. Respektivě o faktech,o výsledcích výzkumů, která když chtěl někdo zveřejnit, tak to nešlo, najednou to žádné noviny nechtěly otiskovat.....

akinan
autor
29. kvě 2013

Trošku je to podobné s názory pana doktora Hnízdila, které jsem našla na jednom jeho povídání (

https://www.youtube.com/watch?v=iaJyWfOptYg

). Mě to přijde zajímavé, ale asi je to věc pohledu, názoru a zkušeností 🙂

sonka.77
29. kvě 2013

@akinan díky, kouknu na to video.

sonka.77
30. kvě 2013

@akinan video jsem viděla už skoro celé a je to pecka, moc díky za odkaz, šířím dál 🙂

akinan
autor
2. čer 2013

jojo, je tak kontroverzní, že člověk občas neví co si má o něm myslet 🙂

gattenka
2. dub 2014

dnes jsem ji přečetla a je pravda, že by se měl člověk nad svým životním stylem trochu zamyslet

tehotne
3. dub 2014

Knihu jsem četl a některé věci mi přijdou trochu za hranou. Ale například to se píše o vodě a v chlóru s tím bych souhlasil. Ovšem to, jak je vše dopravdy se můžeme jen domnívat.