Kojíte na veřejnosti?

andulkaavetrelec
24. zář 2007

zajímalo by mne, zda kojíte taky venku, když byl Davídek novorozenec, spal vždy dvě hodiny po kojení, a tak jsem všechno stihla a mohla kojit zase doma, pak byla fáze přechodná, kdy spal třeba jen hodinu a já pak musela hledat lavičku. už jsem kojila v parku, ve městě u rušné silnice, v městské knihovně v čítárně. A co vy, bojíte se, stydíte se, hledáte zoufale lavičku jako já, nebo kvůli tomu ven moc nechodíte, či dáváte dudlík? já nedávám...

sisstin
24. zář 2007

marti: to je přesně to...já v pohodě dojdu domů, než hlad mít bude 😉 spíš budu plánovat čas podle mimča než podle sebe..aspoň ze začátku 😉

makelka
24. zář 2007

sis zaráží mě, že mluvíš o odhalování se a v albíčku máš fotky, na kterých máš ve většině případů jen kalhotky, taky sem mrkají i chlapi, tak co je proti tomu kousek kozy? trošku rozpor, nemyslíš?

jo a výchovou to asi ovlivněný není - moje máti mě kojila jen 14 dní, protože jí nikdo neřekl, že se to má a je to pro dítko dobrý a taky se na mě ještě teď divně dívá, že kojím 😉

a jak budeš chodit na procházky s prckem, tak tě to určitě taky někde potká 😉

kristynaw
24. zář 2007

tak teda nevim,ale ja budu mit porad u sebe tasku ke kocaru,v ktere budu mit nahradni plinky,kdyz uz pujdu ven,abych mohla malou i prebalit,a ty ruzny veci,co se musi nosit sebou a tak jedna plinka na prikryti se tam vejde taky

sisstin
24. zář 2007

já celkově nejsem moc pro to, aby se s malýma dětma lítalo na dovolený, chodilo na koupálka a tak..podle mě to pro ně stejně přínosný není, nemají z toho rozum do toho jednoho roku a spíš je to omezuje, jsou zvyklé na domov a určitý režim..tak proč to bourat 😉 ale to už je zas jinam trošku 🙂

kristynaw
24. zář 2007

siss,ale je fakt,ze pujdes treba nakoupit a malej dostane hlad, ono ne vzdy to pujde naplanovat,ale to ,jak uz jsi rekla,si nekam zalezes a mas to vyreseny🙂

blacklucka
24. zář 2007

čas podle mimča se teda naplánovat nedá 😀 alespoň ne zezačátku než se sžijete. dobrou holky

sisstin
24. zář 2007

makel: já nevím, proč mě je fotka v kalhotkách a podprdě nic...ale holý prso na veřejnosti už jiná věc 😕 hlavně..nejde ani to odhalování, ale o samotnej ten proces 😉

makelka
24. zář 2007

no nic holky, jak porodíte, stejně to bude všechno jinak, tak si to tu teď pěkně naplánujte, aby se vám to pak mohlo všechno pokazit, protože mimčo neplánuje 😉 Dobrou noc 😉

martinka24
24. zář 2007

To jsem si myslela taky, ale jednou mi Mája udělal překvápko a místo po třech hodinách začal řvát hlady už po dvou a tak nezbývalo nic jiného než mu dát napapkat ve městě a byl klid ... a hlavně jsem mohla být dýl na procházce, to totiž nejlíp přes den spinká - v kočárku 😉 dnes už ale kojím jen málo, tak to neřeším....

nikka.vo
24. zář 2007

Siss..budeš mluvit jinak...budeššššš 😝 fákt!

Makelko, buď na tu naši Siss blonďatou hodná, neb nám tady jináč porodí 😅

Nebudtě na sebe zlé... tak a teď si podejte ruce...tááák

A už ani slovo 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

sisstin
24. zář 2007

nika: neporodim 😎 jen mám zvýšenej adrenalínek...páč z hádání jsem mimo 😔 😅 😅 😅

marti: tak jistě se může stát..ale ne pořád 😉 🙂

kristynaw
24. zář 2007

makelko,dobrou noc, ty jsi nejchytrejsi,protoze uz mas mimi,tak ti pak dame treba za pravdu,ja zadny planovani podle mimi neplanuju,vim,ze to bude narocny si zvyknout na uplne jinej program,ale taky nebudu na zacatku litat po obchodacich atd,proste budem v klidu doma a kdyz uz ne,tak budu pocitat s tim,ze ji budu muset na verejnosti nakojit a budu mit nejakou "pokryvku",kterou mimochodem pouziju i vtom koutku pro kojici matky,protoze proste nepotrebuju,aby me nekdo cizi ocumoval moje prsa

kristynaw
24. zář 2007

ale jak uz rekla siss,je to o cloveku,jak to bere,co mu vadi a nevadi,takze vy si to delejte tak,jak jste spokojeny a my taky si to udelame podle sebe,proc to tady porad resit

sisstin
24. zář 2007

howgh 😎 😅 😅 😅

kristynaw
24. zář 2007

?

makelka
24. zář 2007

nikuš 😀

DObrou kočky, ta nejchytřejší se loučí a jde spinuškat 😉

sisstin
24. zář 2007

makel: brou hou 😵

johanka24
24. zář 2007

😀 😀 😀 Tady se to zase rozjíždí 😀 😀 😀

martinka24
24. zář 2007

Holky, až budete kojit, tak si na mě vzpomenete, brou noc! 😀

nikka.vo
24. zář 2007

😀 ...ha, Maki došel slovník, úplně jsme jí odrovnali 😀 😝 😵

makelko, dobrou 😵 😵 😵

sisstin
24. zář 2007

johan: no mně to začíná celkem jako..srát 😅 😅 páč mě nebaví se hádat...a jak je na tom někdo trošku jinak..tak je zle 😔 takže asi na tyhle témata už prdim...budu si myslet svý...a nic nenapíšu..ale trošku pak padá účel debatního fora 😔

kristynaw
24. zář 2007

proc by jsme si na tebe meli vzpominat? my souhlasime s tim,ze mimi ma svuj casovej rozvrh,jen jsme rekli nas nazor na zakryvani

kristynaw
24. zář 2007

asi tak siss 😒

sisstin
24. zář 2007

to je asi jako na tématu Kojit či ne..tam se zas napadly holky, co kojit nechtějí z různých důvodů 😕 byly označovány za krkavčí matky a podobně..snad jde podebati v klidu..a ne furt někoho z něčeho osočovat ☹ 😒

kristynaw
24. zář 2007

asi nejde☹ asi si musime myslet svy a drzet pusu 😢

johanka24
24. zář 2007

Jasný,ať si každej řekne svůj názor 😉
Je fakt že miminko si samo řekne kdy chce papat a nedej mu že jo 😅 😉 Já teda kojím všude a dám si přes prso plínku 😉 Nic jinýho mi nezbejvá,páč jsem názoru že miminko,pokud to počasí dovolí,by mělo bejt co nejvíc na čerstvém vzduchu.A když jsem kus od baráku,tak přece nepoletím s brečícím hladovým miminkem domů 😅 To radši to prso vytáhnu a je to 😵 Problém mi to nedělá 😉
A ani pohled na kojící matku.To by mi musely vadit i ženský který se opalujou nahoře bez 😉

kristynaw
24. zář 2007

me je to jedno,kdyz si ty matky vytahnou prso,a ani trosku se nesnazi to zakryt,spis naopak,jak psala siss,ja jen,ze ja sama to tak delat nebudu,preci jenom si myslim,ze moje prso je pro manzela a mimi a to staci🙂

nikka.vo
24. zář 2007

no jo no, tak to chodí, když je pár lidí v menšině... bohužel

😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ´

holky jedny bříškatý, s z toho nic nedělejte, někdo debatuje v klidu, někdo ne...

já váš názor taky nezdílim a v pohodě, věřim tomu na 99,9% že z určitých ideí slevíte, nebo to bude jinak, než jste si říkali ... to by vám tu asi potvrdila každá máma... možná to nebude zrovna kojení na veřejnosti, ikdyž kdo ví...Třeba půjdete po porodu na procházku jako ta naše Alča a nakonec skončíte s dítkem v náručí u cecku a budete se červenat, jak jste na koníkovi prohlašovali něco jinýho 😎 Však ty děcka vám vyčiní, uvidíte 😀

sisstin
24. zář 2007

johan: no bez..je mi to fuk na nuda ..ale na koupálku to taky nemusím 😔 zvláště, když to opět nedělají mladý a hezký holky že 😅 páč zas nevim a nedá mi to..a musím na to čumět 😅 😅 😅 😅 😅

johanka24
24. zář 2007

Nikka plně s tebou souhlasím 😉 😉 😉