Komáři. Co dáváte na noc do zásuvky?

zutinka
21. srp 2023

Zdravím,co dáváte na noc do zásuvky proti komárům?S čím jste spokojeně?Moc diky

krisstina93
21. srp 2023

Nic, je to desna chemie a není dobre to neustále dýchat. Nejlepší jsou sítě do oken a kdyžtak můžeš dat do misky alpu a do toho hřebíček, to jim smrdí :D

zelenaesmolda
21. srp 2023

@zutinka
mela jsem nejake pevne naplne do zasuvky.pozor na ty tekute,ty se nesmi davat do zasuvek umistenych vodorovne,treba do prodluzovacek

palja
22. srp 2023

@zutinka my máme tuhle lampu. Máme teda starší typ už několik let a jsem spokojená. Komár tam vletí a spálí ho to. Lampu mám na polici aby na ni děti nedosáhly. Manžel si teď ještě koupil lapač přímo do zásuvky na stejném principu, je to taková krabička. To světlo komáry přitahuje.

https://www.datart.cz/lapac-hmyzu-rulyt-mosquit...

te_reza
22. srp 2023

Zrovna dneska mi nějaký hajzel bručel u ucha a mám dva nový štípance, večer dám do zásuvky biolit, jen přes noc, dva tři dny a pak to bude zase ok. Oni všichni vychcípou a pak je chvíli klid 😄

veru181
22. srp 2023

Máme RAID Family v koupelně, kde nejsme pořád, a v obýváku ultrazvukový. Ale poslední dny mi teda přijde, že přestaly fungovat 😀

miryp
22. srp 2023

Nic, nepovažuji to za zdraví prospěšné. Máme v oknech sítě a pokud náhodou někdo otevře okno bez sítě a něco stihne nalétat dovnitř, tak si postříkáme postel domácím bylinno-citrusovým repelentem a je klid.