Kompresivní punčochy nebo punčochové kalhoty?

janinasm
19. říj 2020

Milé maminky, chci se zeptat, jestli tu někdo neměl někdo zkušenost porovnat nošení kompresivních punčoch (ke stehnum) nebo kompresivních punčochových kalhot (tj do pasu). Já musím ted nosit punčochy, ale pořád mi lezou dolu, i když mám správnou velikost a i když je pořád odmašťuju. A už mě to fakt nebaví. Tak jsem si říkala, že bych zkusila ty punč. kalhoty, ale jsou poměrně drahé, tak bych se vás ráda zeptala, jestli s jejich nošením nemáte nějaké zkušenosti. Jsou pohodlnější než punčochy? Lezly vám dolu nebo držely dobře? děkuji!

evaviki
19. říj 2020

puncochy jsem mela jen po sklerotizaci a hruza. Navic neesteticke, ac jsem hubena, tak zarezy ve stehnech hrozne.. Puncochove kalhoty ok, naopak delaji hezkou figuru, ale vecer je svleknout je taky uleva 🙂 Ale radsi kalhoty..

janinasm
autor
19. říj 2020

@evaviki A ty kalhoty tedy lépe drží?

evaviki
19. říj 2020

@janinasm no ty rozhodně nepadaji, jen se priprav, ze jsou kompresní i kolem boků

evaviki
19. říj 2020

mela jsem rada tyhle https://www.bepon.sk/czech/pancuchy-wonder-30.h... Plus jeste nejake, co kupovala mama, ale to nevim znacku

jana21278
19. říj 2020

já nosila jen punčochy a bylo to utrpení. pořád mi slízali. horní lem jsem měla pořád pod kolenem. bych radši nosila ty do pasu. to by mě aspoň podržely kalhoty 😀

janinasm
autor
19. říj 2020

holky tak jí si ty do pasu koupím, protože si nedovedu představit, že si pořád ty punčochy budu tahat nahoru.......

miba10
19. říj 2020

@janinasm ahoj,nosila jsem oboje kuli problémům se žílami. Za sebe mohu doporučit značku Aries. Má je myslím i Dr.Max. Mají vyšší podíl bavlny,takže jsou i velice příjemné. Já takové ty umelotinove na sobě nesnesla. Hned jsem se osypala. Tyhle jsou fakt super a mám je dodnes. Dělají pod kolena,na stehna nebo punčochy. Stačí si vybrat

janinasm
autor
19. říj 2020

@miba10 děkuji za tip! já nosila podkolenky nejradši, jenže u nich mi doktor řekl, že nemají moc smysl, tak jsem začala nosit ty punčochy, jenže mi lezou dolu, takže chci jít ještě výš a chci zkusit ty punčochový kalhoty až do pasu. Taky jsi je nosila? máš s nimi nějaou zkušenost?

miba10
19. říj 2020

@janinasm nebudu lhát,nemám. Mám je sice doma,ale nestihla jsem je zatím navléct. Otěhotněla jsem poprvé,pak podruhé a teď v tom fofru na ně zapomínám 😂

janinasm
autor
19. říj 2020

@miba10 nevadí 🙂 i tak díky!