Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
29. led 2009

my jsme se část přemístily na jiné diskuzní fórum-viz výše 😉

nalka, ten Dermablend korektor jsem u nás nikde neviděla. Mě teď pomáhá světle žlutý minerální korektor od EverydayMinerals-kruhy vůbec nejsou vidět. Hezky se s tím pracuje a je hodně jemný.

yasmina
29. led 2009

Kocky Dermablend korektor je uzasny mam doma 3 odtiene kupujem v spec.lekarnach VICHY je to taky okruhly kelimok a je ho poriadne vela...v lekar.je vzorkovnik takze si v pohode vyskusate...ale je velmi extra kryci fakt na vazne plet.problemy,jazvy, silne kruhy pod ocami a pod. mozem odporucat...
Lendy cerryculture zlava 20% 😉

nalka
29. led 2009

Lendy,kde prosím seženu ten everydayminerals?A kolik stojí?Yasmina a kolik stojí ten dermablend?Se tak ptám,protože fakt něco potřebuju,ty kruhy nesnáším. 😖 Děkuju holky.

lendy1
29. led 2009

yasmine, jj, zase mají slevu, když už mám objednáno 😝

nalka, U nás to neseženeš, jedině objednat na jejich stránkách. Platila jsem za to 4 dolary, vzala jsem si zdarma kit minerálního make-up a v tom byl i korektor-ty odstíny si můžeš vybrat, je to: 3 barvy make-upu, 1 barva korektoru a 1 barva tvářenky. Platíš jen poštovné. Ten vzoreček korektoru mi bohatě stačí. Vzala jsem si tam i štěteček na korektor a super, jsem spokojená.

ella1
29. led 2009

hm, no tie kruhy....ja mám tiež a ešte k tomu do modra.....
teraz zháňam korektor v štetci od LRP toleriane, vraj je skvelý, tak uvidíme......

osa a čo by si chcela vedieť o míliách? ked sú, tak sa prepichujú ihlou v uhle 45 stupňov......ale objavudú sa stále.aspoň čo viem, tak asi zatiaľ neexistuje nič, čo by ich odstránilo navždy.....

kúpila som si krém od biodermy, intenzívny hydratačný,kedže po glyco A mám dosť suchú pleť a musím povedať, že je to ozaj bomba.....po jednom použití bola moja pleť v siedmom nebi....

nalka
29. led 2009

Holky děkuju.Lenda ještě prosím jak jsou ty stránky?Normálně www.vichy.cz?Já mám otázky,co? 🙂

question
29. led 2009

ahojte.. idem objednavat z cheryyculture,tak ak niekto nieco chce,nech pisne,mozeme si rozdelit postovne...objednavat budem zajtra..

ella1
29. led 2009

a čo dobré majú?že sa tak vtieram... 😀

nalka
29. led 2009

Lendy děkuju.Mrknu na to 🙂

m.a.r.t.i.n.a
29. led 2009

Question, poslala som Ti do pošty objednávku 😉

zanett
29. led 2009

yasmina, ty mas tedy evidentne ten jiny, ja jsem tady zminovala ten Demablend korektor v tube...

osa
29. led 2009

ella1, vdaka viem, ze prepichnut a najlepsie odborne, ale nevies nieco aby sa ich tolko netvorilo? Preco vlastne vznikaju? (milie) 😒

ella1
29. led 2009

fuha, viem že je v nich tuk, ale prečo sa tam tvorí a ako tomu zabrániť,netuším.neskúšala si vygoogliť?určite nájdeš odpoved....

osa
29. led 2009

ella1 neskusala, ja beriem, ze baby v tejto teme maju viac rozumu ako cely google 😀 Ale zdrhli prec, takze budem musiet... Ako inac, co tvoje kilogrami a plet? 😉

nalka
29. led 2009

zanet a jak se teda to tvoje jmenuje?Myslím na ty kruhy.a jestli se to sežene normál v lékárně a kolik to stojí?Mám v tom ted trochu zmatek 😀 Jdu se ted ještě podívat na ty stránky,co mi napsala lendy.

lendy1
29. led 2009

To, co má zanett je předpokládám toto:
http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?pl...
a to, co tu zmiňovala yasmina je toto:
http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?pl...

ella1
29. led 2009

no pleť super, ako som vyššie spomínala,tak sa upravila...no a kilá, to je horšie...sem tam sa pritrafí pribrať asi tak 30 dkg, ale aj to hned ide do...... 😀

alanis85
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zanett
29. led 2009

lendy to uvedla na pravou miru; presne tak, mam ten v tube. Ten tuhy v kelimku mi prijde teda az moc kryci - urceny na tezke pripady (nekupovala jsem ho, ale k minule objednavce mi dali prave maly vzorek a uplne jsem koukala, jak je hutny 😝 ....daly by se tim asfaltovat silnice 😀 😀 😀 Navic je to tam v popisku; je urcen pro i 'the most severe flaws'...tak takhle strasnou plet tu snad nema nikdo...

osa
29. led 2009

ella1 tak aspon jeden boj si vyhrala, ja nic moc ani jedno ani druhe 😒

ella1
29. led 2009

čo myslíš tým že ty ani jedno ani druhé?pleť a ešte?

osa
29. led 2009

chudnem, neviem kedy to skonci.. 😒

osa
29. led 2009

co sa tyka pleti mam kompletnu vybavu co som odkukala odtial, jedine na ten Glyco-A nemam odvahu... 😕

ella1
29. led 2009

aké máš bmi?
neboj, mne glyco A super pomohol.

lendy1
29. led 2009

nalka, něco podobného jako má Vichy má i Dermacol, jsou to tyto:
Make-up Cover:
http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new...
má opravdu velké procento pigmentu, proto je hodně krycí jako Dermablend make-up. Mají na výběr dost barev, stačí ho maličko a krásně se roztírá, takže i toto je alternativa korektoru
a pak DERMACORRECT CLINICAL MAKE-UP:
http://www.dermacol.cz/dc/dermacol-internet-new...
ten je jako ten korektor od Vichy v kelímku. Je hodně hutný a hooodně krycí, mají je v různých barvách (zelený na červené nedokonalosti, žlutý na kruhy pod očima a spoustu odstínů béžové)
Oba dva výrobky stojí kolem 100,-Kč

pak má ještě dobré korekotry La Roche Posay:
http://www.docsimon.cz/zbozi/la-roche-posay-tol...

osa
29. led 2009

bmi 19 ella, ty?

ella1
29. led 2009

tak to si v norme. ja mám pod 17 😝
lendy- na ten korektor sa chystám, len ho málokde majú...vraj je skvelý.

osa
29. led 2009

no mozno v norme ale mam zadok ako v 13 tich, nevyzera to dobre... 😒

yasmina
29. led 2009

zanett ten v tube pouzivam ako make up na celu plet v malickom mnozstve a je perfektny odtien 35 a v letew odtien 45 a ten extre Dermablent korektor to je fakt na take defekty ako som pisala akne a tak a ja ho pouzivam na kruhy v malickom n´mnozstve a kryje uzasne...takze tak...ale na kruhy aj tak mam najradsej Touch eclat od YSL