Nové snažilky 2016-2017

deenise89
3. lis 2016

Ahoj holky, napadlo mě založit novou skupinu pro snažilky, protože ty skupiny, co zde jsou jsou už samé těhulky 🙂) tak pokud jste pri vzájemnou podporu, budu rada ;)

Já uz pres rok nebertu ANTIK. A porad nic, tak jsem se rozhodla uz to jit resit s doktorem, ten mi zacal zkoumat muj cyklus a pri posledni prohlidce rikal, ze mam prijit az dostanu MS, tim padem tento mesic zase nic a pritom to byl teprve 10 den po ovulaci a to si myslim ze nic nemohl videt ☹
Tak uvidime jestli se MS pristi tyden ukaze kez by ne ☹(

Tesim se na vase prispevky 🙂

monikaklosova
3. lis 2016

Ahoj, HA neberu od nového roku ale snažit jsme se začali az o prázdninách... aktuálne čekam MS v pondělí, Teda nejraději bych kdyby nepřišla ale myslím že to zase nevyšlo :( jinak u dr jsem byla tento měsíc těsne před ovulaci a všechno ukázkove takže doufám že se nám brzy zadáři

lucie7411
3. lis 2016

Ahoj holky, já byla dnes na gyndě vytáhnout stehy po laparoskopii, mám rozsáhlou endometriozu. S tím, že jsme se snažili od dubna. Teď v listopadu zkusíme přirozeně, od prosince mi chce dát nějaké léky na stimulaci na podpory početí a na jaře ivf....tak snad se nám všem zadaří!

deenise89
autor
3. lis 2016

Já prave mela nosidon, fertility blend, gynex a nic ☹ me zacal sledovat, pokazde mi sestra bere krev a strefili jsme se presne v Ovu a stejne asi nic ☹ ja myslim ze to jeste chvili bude doktor zkoumat a pak mi da taky neco na podporu... ☹ uz mam z toho kolikrat depku, jak potkavam same kocarky a my nic... A pritel to jeste komplikuje tak, ze na spermiogram pujde az po novem roce, takze musim i v tomhle cekat... :-/

fandysek_1
3. lis 2016

@deenise89 vlastně na tom všem je nejhorší to čekání...na MS, ovulaci, test, MS, ovulaci...a pak, až se rozhoupou doktoři, partneři.
Znám to také, ale stále trpělivě čekám na naše miminko. Držím palce i vám 🙂

deenise89
autor
3. lis 2016

@fandysek_1 dekuju moc, ja jsem jeste netrpeliva, tak je to pro me silene na nervy 🙂 taky drzim palce 🙂

deenise89
autor
3. lis 2016

@lucie7411 to uz tak brzy ivf? Kamaradce pomohlo az kdyz ji doktor dal ten cllostik tak pocitam ze ti by nan mohlo pomoct... Hormony jsou hold svina... :-/

lucie7411
3. lis 2016

@deenise89 on už chtěl abych šla na IVF hned tento měsíc začít vše řešit !! Při moji diagnoze prý není na co čekat :( :( ale přece jen se upínám na to, že by to mohlo jít přirozeně, tak to chceme zkusit, tak aspon ten měsíc, i když já jsem po té operaci stále hodně bolavá, tak nemám na sex ani pomyšlení :( uvidím co mi dá v tom prosinci na tu podporu, kéž by se do té doby podařilo..

bilabotka
3. lis 2016

Ahoj holky! 🙂
My se snažíme už pár měsíců, a taky stále nic. Zkusila jsem kontryhel, a zjistila, že následující menstruace nebyla vůbec bolestivá, byla slabší a navíc přišla přesně po 28 dnech. Prý podporuje i otěhotnění - sliznice dělohy je pak kvalitnější.
Taky jsem slyšela o hodně párech, které nemohly otěhotnět, a pak zkusili použít "spermia friendly" lubrikační gel , ve kterém spermie vydrží delší dobu, a pak hned otěhotněli ..... třeba na tom něco je, kdo ví?
🙂
Jsem zvědavá, jestli a kdy se nám to podaří.

12misulkq
3. lis 2016

Ahoj holky, ja HA neberu nějakým 4 rokem. A s partnerem se o mimco snažíme nějakých 18 měsíců. A stále nic.... už sem si prošla několika fázemi od totální depkyze se nedaří ze v okolí jsou samé maminky do toho pritelova sestra těhotná po totAlni nezájem zda se povede či ne( doufala sem ze ano) úplně sem to vypustila z hlavy, a teď. Co jsem na neschopence doma mám čas přemýšlet atd a zase mě to nějak chytá to pokoušeni se tak uvidíme jak to půjde dal 🙂 snad dobře i Vám všem přeju t se co nejdřív zadari 🙂

misicka74
4. lis 2016

ahoj, my se začali snažit na konci měsíce, kvůli doporučení lékaře o cca půl roku dříve než jsme plánovali (začínající endometrióza). Dostala jsem na výběr, otěhotnět nebo brát prášky, které vyvolávají umělý přechod, ale po přečtení, co vše to ovlivní byla jasná volba. Tak jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat. Ale bereme to pozitivně a užíváme si... 😉 😵

be_ruska
4. lis 2016

Ahoj holky. Taky se k vám ráda přidám. Ha neberu rok a snažíme se teď pátý měsíc. Ovulace byla ve středu,mazlení proběhlo v utery a ve čtvrtek tak doufám že už máme zadelano. Tak teď zase čekání na MS to je nejhorší 😯😯

adelaine91
4. lis 2016

Ahoj holky, taky se k Vám ráda přidám..🙂 Snažíme se od června, zatím bez úspěchu..Momentalne mám 2dny zpoždění, ale nějak to nehrozí, nemívám ji pravidelnou..🙂

pavkova28
4. lis 2016

Ahojky 🙂 ja neberu HA rok, snažíme se od května. Ms jsem mela nepravidelnou, tak mi dal doktor Duphaston a ještě mi doporučil Fertipronu. když se nám nepodaří do ledna půjde přítel na spermio a mně by ještě dal nějaký léky.
Nejvíc mě dostává jak všichni radí ať na to nemyslím, jenže to bych nesměla dvakrát denně brát Fertipronu, koukat kdy má byt ms, mám si hlídat ovu, kterou nejspíš ani nemám, od pulky cyklu brát duphaston..... což pak to potom jde nemyslet na to? ???

adelaine91
5. lis 2016

@pavkova28 Souhlasím..🙂 Taky jsem musela brát vždy 2xdenně 5dni Duphaston, 5dni pauza a 5dni Estroferm..A takhle vždy než přišla MS a po MS znovu..Tak jak má člověk na to nemyslet, když musí myslet na ty tabletky..🙂..

crown
5. lis 2016

Ahoj,holky i když už bych k vám do skupiny nepatřila,tak vás jdu malinko psychicky podpořit.Procházela jsem si tím,čím teď vy od loňského října,kdy jsem vysadila HA,otěhotněla 3 x a to i přesto,že jsem na to úpěnlivě myslela,takže rady typu nemysli na to....moc neberu.Nicméně 2 těhu nedopadli a teď v srpnu se zadařilo a to jsem zrovna měřila teplotu,takže ano opět jsem na to myslela a i tak to vyšlo,takže holky klidně na to myslete,z hlavy to stejně nevyženete,jen se tomu nepodřizujte úplně.A jinak doporučuji gynex 😉 Držím palce a brzy pozitivní testy🙂

eat
5. lis 2016

Ahoj holky, taky se pridávám. HA jsem vysadila před rokem a pul,snažíme se teprve druhy měsíc. Na doporučení tady piju kontryhel, jinak zatím nechávám volný průběh. Jsem 8DC tak snad se tento mesic trefime do OVU. Vsem preji at se brzy zadari a čekání utíká 🙂

petra1612
5. lis 2016

Ahoj holky, prosím Vás, uklidněte mě trochu 😀 Mám dneska pozitivní ovu test, i teď ráno je tam dálnice jako Brno. A my se s přítelem uvidíme asi až zítra večer ☹ Dneska jsem celý den v práci, on bude večer na flámu, ráno nevím jak bude čas, takže asi až zítra večer. Jaké mám šance? Asi malé, co?
Je to prostě zákon schválnosti. Celý měsíc se snažíme co druhý den a teď to takhle blbě vyjde. Cyklus pořád 42 dní, takže se mi nechce čekat zase 6 týdnů na další ovulaci ☹

adelaine91
5. lis 2016

@petra1612 Ahoj, pokud si měla dneska krásnou dálnici, tak se klidně můžete snažit až zítra..🙂 od pozitivního testu může nastat ovulace až do 48hod, záleží na tělu, takže je nejlepší se snažit od pozitivního testu každý druhý den, nejlépe 3dny v kuse..:D 👍

petra1612
5. lis 2016

@adelaine91 Díky 🙂 Ale při mojí smůle bude trvat jen 24 hodin a to už je pozdě. Ale tak třeba tam může hrát nějako roli ten čtvrteční sex 😀

adelaine91
5. lis 2016

@petra1612 Není za co..🙂.. Já si OVU ani testovat nemusím, já ji poznam už den dopředu že přijde..:D takže my se snažíme den před, během OVU i po..:D člověk tím nic nezkazí..:D

petra1612
5. lis 2016

@adelaine91 Já testovala celý měsíc, s mým extra dlouhým cyklem jsem spotřebovala 3 balení po sedmi a nikdy nic 😀 Tak jsem byla akorát naštvaná. A dneska mě začalo bolet břicho, tak jsem ho zkusila jen tak a ona tam byla. Tak uvidíme 🙂

adelaine91
5. lis 2016

@petra1612 Budu držet palečky ať se to povede..🙂

destovakapka
5. lis 2016

Ahoj holky,ja se taky pridavam.Me je 33let a manzelovi 38let.Snazime se o mimco od zari 2015.Moje gyndarka to neresila.Sama jsem si musela po 10mesicich vyzadat zadanku na spermiogram pro manzela.Vysledky ze spermiogramu Ok (48% pohyblivych).Kdyz jsem na gyndu doktorce zanesla vysledky tak mi udelala ultrazvuk vejcovodu a napsala mi clostik a rovnou tu vyssi davku 2x denne,rekla mi jenom ze to je na to aby se vajicko dobre vytvorilo a bylo dobre oplodneno,vic mi nerekla ohledne ovulky asi ji mivam nebo ne.To bylo v srpnu a to jsem si mela delat po dobrani clostiku ovulacni testy.Test jsem mela pozitivni 17DC.V zari jsme s manzelem sli poprve do car,byly jsme na prvni konzultaci v IVF Clinic Olomouc u doktorky Souskove.Ta me hned dala zadanku na HSG pruchodnost vejcovodu a ze mi udela hormonalni profil.23.zari jsem byla na HSG tam mi zistily ze levy vejcovod mam po operaci zlucniku nepruchozi a pravy pruchozi.27.zari kontrola v car ale ne u doktorky ale doktora,udelal mi UZ a folik 16mm dal mi pregnyl ktery jsem si mela pichnout 28.zari.Od 29.zari naplanovany pohlavni styk,pokud neotehotnim tak od 3DC mam zacit brat clostik 1x denne.Ms prisla 10.rijna ale slaba nez obvikle i kratsi nez obvikle.To jsem si myslela ze to nevyslo a po HSG ze to mam slabi a kratsi,tak jsem nasadila clostik ale popletla jsem to a ja misto abych brala 1 denne jsem brala 2 denne.Na krabicce jsem mela psane 1x1.Ve stredu 19.rijna jsem vecer zacla uplne slabe krvacet.20.rijna kontrola v car,doktorka jak mi delala ultrazvuk mi rikala ze jsem pravdepodobne tehotna.Ze tam vidi bublinku ale ze to je hodne maly ze jsem uplne na zacatku tehotenstvi,ze mi sestricka veme krev na HCG.Domluvily jsme se ze pokud to bude negativni tak prindu na kontrolu 24.rijna a pokud to bude pozitivni tak 31.10.Krev byla pozitivni ale nizke HCG.V ten den mi to zesililo na 1 vlozku na den.V patek 21.rijna na 2 vlozky za den.To jsem nevedela co se deje tak jsem jela na pohotovost.Tam jsem dostala vynadano ze co tam chodim ze to neni akutni pripad a ze to mam mesicky.Vzali mi krev na HSG a vysledek negativni.V sobotu 22.rijna jsem to uz mela na 3 vlozky za den a v nedeli 23.rijna jenom spineni.Tehotensky test jsem delala odpoledne 20.rijna ze zvedavosti byl pozitivni ale byl tam dusik.21.rijna jsem delala zas TT uz ale z ranni moci a byl zas pozitivni.Pak jsem si ho delala v nedeli 23.rijna z ranni moci a uz byl negativni.Na kontrolu jsem sla doktorce 31.rijna.To mi delala ultrazvuk a rekla mi ze tam nic nezustalo ze se deloha vycistila,ze jsem mela biochemicke tehotenstvi a takzvane ranni potrat.Snazit se muzeme hned dal.Folik jsem mela 12mm,dalsi ultrazvukova kontrola v patek 4.listopadu.To jsem se tesila ze bude o vykendu snazeni a ze to treba tedka vynde.Kontrolu jsem mela u doktora ktery mi rekl pri ultrazvuku ze tento mesic nic z toho nebude,ze nemam zadne vajicko.Me to i ukazoval na monitoru ze na levym vajecniku mam folik 8mm a ze je moc maly a na pravem vajecniku nic neni.Rikal ze mi da neco na vyvolani MS.Tak odedneska mam brat 8 dni norethisteron 2x denne po 1 tablete.Jak to doberu tak do 4 dnu by mela prijit MS pak od 3DC nasadit clostik a 1x denne tohle mi jeste zduraznil.Dalsi kontrolu mam v car 11-13DC.Tak to je zas muj pribeh.

deenise89
autor
5. lis 2016

@bilabotka ahojky, kontryhel piju denne a jim uz jen kyselinu listovou a porad nic no :-/ o tom lubr. Gelu jsem cetla, nekde ale spis holky psaly, ze to moc nepomaha, tak nevim :-/ ale zkusut to muzem, kdo vi 🙂

deenise89
autor
5. lis 2016

@12misulkq ahojky 🙂 4 rok neberes prasky a nejde to? To je mazec ☹ ja teprve rok a rok nic a teprve ten mesic s doktorem a chytam nervy a brek kazdou chvili :D do toho se narodila brachovi holcicka, kamosky mi tehotni pred ocima a casto je mi lito a rikam si co je na me spatne ☹ ja mam jit k doktorovi az dostanu ms, ze mi bude zkoumat cyklus od zacatku , kamoskq mi rikala treba uz to nedostanes ale dnes jsem zjistila ze malicinko spinim tak to asi dostanu ach jo ☹ kez by se nam podarilo co nejdriv ☹

deenise89
autor
5. lis 2016

@misicka74 tak drzim palce at se ti brzy zadari 🙂

deenise89
autor
5. lis 2016

@be_ruska ahojky, nejhorsi na tom je to cekani vid, my meli taky spocitanou ovulaci, doktor mi kontroloval porad folikuly na ultrazvuku, strefili jsme se presne a naposled co jsem tam byla tak rikal, 10 dni po ovulaci, no nic tak prijdte az dostanete ms a budem resit co dal :-/ takze asi zas nic no a cekam az ty potvory prijdou, mam to pravdep.dostat ve stredu :-/

deenise89
autor
5. lis 2016

@pavkova28 naprosto souhlasim, kazdy radi nemysli na to, ale kdyz katdy den merim bazalku, chodim mesic k doktorovi, krery mi sleduje cyklus 😀 ja mam taky nepravidelne ms po antikoncepci, ale ted se mi to srovnalo ze to mam zhruba po tech 33 dnech Tak to cekam kazdym dnem ☹

deenise89
autor
5. lis 2016

@crown jeeee tak drzim palecky at to tentokrat uplne vyjde a je mimi zdrave 🙂 dekuju za ukkidneni, protoze ja na to myslim porad az mi z toho kokikrat sibe a rikam si jo to je urcite priznak ze jsem tehotna a pic, dostanu ms :D co se tyka gynexu, tak ja nic moc zkusenost, mela jsem to na upravu cyklu q spis mi to uplne rozhazelo a mela jsem to jeste vic nepravidelne :D

12misulkq
5. lis 2016

@deenise89 ja tohle měla přesně s přítelem a jeho sestrou.... no teď sem si zacla měřit ovu a víc si to hlídat tak třeba to k něčemu bude doteď sme to tak nechávali náhodě s Řím ze by sme oba dva Moc chtěli.... měla sem strach jestli mám vůbec ovu a dnešní test mi udělal radost čárka den ode dne je silnější tak si myslím ze se dostaví zítra 🙂 tak třeba už konečně tento měsíc 🙂 taky sem na tom nebyla emocialne dobře ale smazila sem se to hodit nějak dozadu ale bylo to těžký.... neves hlavu 🙂 povede se 🙂