Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

sisstin
13. dub 2009

zanett: jo..a hlavně Urban Decay..tu přece v UK mít musej 😉

zanett
13. dub 2009

sis, to bude ono, ja mam taky mastnou plet, takze uz jsem doma 😒
Urban decay tu myslim maji, ja jdu prollustrovat net a zjistit, co se da, tak zatim a dik 😉

tictac
13. dub 2009

zanett, zkouselas clinique stiny? ja clinique teda nemam rada, ale byl to darek od MM a fakt drzi dobre 😉

sisstin
13. dub 2009

to je fakt o té bázi, kdo má mastnou plet, tak se mu mastí víčka..takže kdyby měl jakýkoliv stíny..tak se slijou..je třeba pudr a báze 😉

lendy1
13. dub 2009

zanett, mě drží bez báze stíny od E. Lauder, mám tuhle mini paletku, jen v jiných barvách:
http://www.aukro.cz/item607980912_estee_lauder_...

a tady máš tu bázi od Urban:
http://www.lookfantastic.com/beauty/urban-decay...

a na té bázi ti bude držet cokoliv i ty nejlevnější stíny 😉

z lesků mám ráda Laudera, ty jejich rtěnko-lesky 😀 , Juicy od Lancomu má krásný barvy, lesk dlouho drží, ale lepí 😒 a ještě jsem spokojená s lesky od NYX. A chci konečně vyzkoušet Addict od Diora a Smashbox lesk.

jo a ještě super lesk byl od Too Faced, ten zvětšovací, sice taky trošku lepí, ale má super barvičku (Techno Kiss) a vydrží na rtech fakt dlouho.

tictac
13. dub 2009

clinique mi bez baze vydrzi v poho, jinak vsechny ostatni po par hodinach nic 😝

monkey1
15. dub 2009

baby,
potrebujem pomoct. mate niekto podobnu plet ako ja? na nose sa mi neustale tvoria supinky, no pritom mam plet same akne... nemam pocit, zeby plet bola mastna, ani sucha, o t-zone asi nebude ani rec, ked mam nos suchy... vobec si neviem najst krem, mam pocit, ze sa zo vsetkeho pocet vyrazok este zvacsi... mate niekto nieco podobne?

sisstin
15. dub 2009

monkey: a nepoužíváš moc čistících prostředků, když píšeš, že máš akné 😉 já ho dřív měla taky..a přesně, suchej nos..protože už jsem to kůži měla přesušenou...zkus toho radši používat mín, než víc 😉

monkey1
15. dub 2009

sisstin, praveze skoro nic nepouzivam... si cistim plet: na oci mam niveu odlicovac, na plet len biodermu h2o-micelarku, a krem vichy normaderm. viac nic.

sisstin
15. dub 2009

monkey: to můžeš mít z toho Vichy...hodně holek psalo, že je strašně vysušoval..schválně si zkus pár dní ten nos nemazat, jestli to bude rozdíl 😉

monkey1
15. dub 2009

hm, len mne ten normaderm tusim celkom nevyhovuje a akosi si neviem najst ten spravny krem... uz som mala vselico... toto je posledny pokus... a kozna by len susila a susila, co mi tiez nevyhovuje...

sisstin
15. dub 2009

monkey: zkus šnečky..maj i hydratační šneky..odkaz tady někde bude 😉 zkus trošku prolistovat do zadu..nebo si dej do vyhledávání tady šneky 😝

bihan
15. dub 2009

Normader bol asi to najagresívnejšie, čo som na svoju plať skúšala 😝 Nikdy viac

Slimáčiky práve testujem, také obyčajné.. inak www.elicina.cz (sa mi zdá)

Kočky, mne už pár dní absolútne nenačítava pigmenty.. ide vám to normálne?

sisstin
15. dub 2009

bihan:jj..mně to jde normálně 😉 😕 ...a ten link, to je ono..díkes 😉

monkey1
15. dub 2009

hej, slimakov som nasla, maju vypredane male balenie, tak si pockam, a asi to risknem. ale nato sa asi treba aj kremovat, ci?

sisstin
15. dub 2009

monkey: no to by se nemělo právě 😉 ...já jsem tam vyčetla, že jsou hydratační pro citlivou a suchou plet..nebo bez hydratace pro mastnou a smíšenou 😕 ale nemělo by to vysušovat 😉 mně se hrozně zlepšila plet po HAK..bedary už nemám..jen tak jednou za měsíc mi tak jeden vyleze...ale mám šíleně rozšířený pory..a v těhu se mi udělala pigmentace..takže mám takový pidi hnědý flíčky po ksichtě 😠

monkey1
15. dub 2009

sisstin, moc dik za radu 🙂 elicinu isto skusim, uz som taka zufala, ze mam chut ist von, schmatnut nejakeho slizouna a nechat ho lozit mi po tvari 😀 😀 😀 😀

monkey1
15. dub 2009
alenka11
15. dub 2009

Lendy1 vím že sem tam zabrouzdáš na omlazení viděla jsi fotky martoony,
(já jsem s elicinou spokojená pleť se mi srovnala),ale ta reakce u martoony
může to být po ní. Co myslíš? Je to vlákno omlazení.cz/akné/elicina.

sisstin
15. dub 2009

alen: tak alergická reakce může nastat v podstatě na cokoliv..ale spíš důležitý je, u kolik procent lidí 😕

alenka11
15. dub 2009

Je divné že psala 14dní pohoda a pak ta reakce možná to asi přehnala s mazáním.
měla jsem elicinu a mussela jsem domazávat a s el.Plus nemusím no mažu jenom na noc.
Ještě to vlákno tam projdu co je zatím.(vrtá mi to hlavou)

bihan
15. dub 2009

Kamarátka chytila alergiu na chrómy od NYX.. keď ich má na očiach, tak pohoda, ale v momente, ako sa chce odlíčiť, tak má celú pleť červenú... takže alergia na akýkoľvek krém by ma vôbec neprekvapila.

lendy1
15. dub 2009

alenka, jj, dneska jsem na to koukala, no může to být nějaká alergická reakce, obzvlášť ty červené fleky by tomu nasvědčovali. Určitě bych s tím hned přestala a zašla k dr., na tohle jen tak nějaká rádoby nasazená kosmetika nepomůže. To chce zklidnit a začít řešit, možná to bude i na dýl ☹

monkey1, můžeš mít i dehydrovanou pleť s akné (ty šupinky na nose tomu nasvědčují). U mě je hydratační krém základ i když mám taky občas dost problematickou pleť. Normaderm je děs, to mi stačilo už rozpoznat ze vzorečků, děsně vysušoval, pokud jsem na něj použila make-up, tak nešel rozetřít a dělal fleky. Díky Normadermu jsem si zadělala na dost velký potíže s pletí a dlouho mi trvalo, než jsem se zbavila dermatitidy na obličeji z Normadermu, takže tohle už nikdy víc. Bioderma nebo LRP je určitě vhodnější a ne tolik agresivní. A pokud se necítíš na Elicinu, tak v lékárně nebo na netu koupíš GlycoA:
http://www.lekarna.cz/isis-glyco-a-krem-30ml/#u...
ale doporučuji domazávat ještě hydratačním krémem-z drogérkových Niveu, z lékárenských LRP-Hydraphase (mají asi 3druhy), Vichy- Aqualia Thermal

Bihan,jj, funguje 😉

bihan
15. dub 2009

Neštvite ma, nechápem, prečo mi to nefachá.. mám absťák 🙄

alenka11
15. dub 2009

ahoj lendy
teď jsem to prozkoumala a světe div se HA, stres, tím pádem usuzuji horm. nerovnováha stres alergie na určité potraviny a né krém tak můžeme být v klídku nás se to netýká .
Jsem ráda že jsem to tam našla otevřela vlastní vlákno ( zoufala ze své pleti)

susik77
18. dub 2009

Ahojte. Dnes som bola v lekarni kupit si Myokine krem a povedali mi, ze zrovna je akcia ze v cene kremu je odlicov. micelarna voda. Tak som bola happy, lebo mi tiez zrovna dochadza. Tak ked tak to mozete vyuzit ak pouzivate Myokine. A blba sprava: ze vraj Myokine konci vyroba a bude namiesto neho Liftactiv retinol HA-dostala som vzorecek, tak vyskusam. Neviem ci je ta akcia aj na Slovensku, ja som bola tu v Prahe.

alterna
18. dub 2009

Můžete mi hloky poradit nejakej fajn krém.
mam suchou plet, ale zaroven i trochu problematickou s pupínky:(

susik77
18. dub 2009

alterna: ja to riesim kombinaciou-Normaderm cistiaci gel+ Myokine krem-na normal. a zmies. plet. Prip. je este od Vichy dobry ten Aqualiathermal-to je skor hydratacny. Prip. ak mas citlivu, tak kozmetika Bioderma, prip. La roche ...

certica
20. dub 2009

caute,
potrebujem poradit kvalitny odlicovac oci a riasenku (skor objemovu, ako predlzujucu). dik

susik77
20. dub 2009

Ahoj certi, mne super vyhovuje micelar. odlicovacia voda od Vichy, vobec nestipe, super odlicuje. riasenku by som tiez chcela konecne nej. kvalitnu, zatial som nic extra neobjavila. vacsinou pouzivam Max factor...