Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

ikke
2. únor 2010

deniska0704 • Dnes o 15:17
Kupila som glitrove broaty na oci, no neviem, ako ich pouzit.Chcem pouzit aj tiene aj brokaty.Ako to mam docielit?

deniska0704
2. únor 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš Kupila som glitrove broaty na oci, no neviem, ako ich pouzit.Chcem pouzit aj tiene aj brokaty.Ako to mam docielit?

knobloska
2. únor 2010

Taky koukám, jak se vyznáte. Já bych potřebovala poradit, čím zamaskovat kruhy pod očima. Už jsem si koupila korektor, co vypadal jako rtěnka, ale akorát se mi zamatlal do vrásek a vypadalo to fakt hrozně. Nedělá se něco tekutýho, nebo jak vy sjednocujete ksichtík, aby nebyl flekatej?
Gelový nehty jsem si teď sundala asi po půl roce a ty nehty jsou neskutečně hnusný, tenký jako papír a žlutý. Už si to nedám, je to hezký, ale jen tak 10 dní, pak to začne odrůstat a je to takové neupravené.
Co můžu doporučit je makeup Loreal Tru Match nebo tak nějak, ten mi vyhovuje, ředím ho s krémem, protože mám suchou pleť a je pěknej.

zuzka11
8. únor 2010

Konbloska - ja nedam dospustit na Bobbi Brown, mrkni na jeji stranky, nejdriv na krouzky mam narizovely a pak na nej vklepu trosku nazloutleho🙂))kdyz budepres den chvili cas, hodim ti link presne jake mam.....mam je cca rok a nejlepsi co jsem zatim mela...

aurecon
8. únor 2010

zuzka: Koupila jsem si minulý týden tu Levanduli od Saloosu. Je super, mám dojem, že se mi pleť konečně lepší. Taky jsem si koupila masku od Freemanu avokado a ještě něco. Teď si nevzpomenu. Je taky dobrá, pár černých teček mi to jakoby vytáhne, ale jelikož je mám kolem nosu hodně rozšířené, tak ty ne. Pouze ty menší.

Nevíš, co dělat s těmi velkými černými tečkami? Jak si je vytlačím, tak tam jsou za pár hodin opět.

zuzka11
8. únor 2010

Taaaak, jsem tu 😉

Knobloska - slibene odkazy - http://www.bobbibrowncosmetics.com/templates/pr...

http://www.bobbibrowncosmetics.com/templates/pr...

mrkni na stranky Bobbi jako takove, jsou tam i videa jak tyto pripravky nanaset, aby to oylo "ono"

Aurecon - jsem rada, ze levandule fachčí 😀na ty pory ti dam jeste jeden tip, podle me je dobre toto -

http://www.clinique.com/cms/product/franchise/s... - thermal active skin refiner, najdes ho tusim ve druhe rade.

lendy1
8. únor 2010

zuzko, nemám teď moc čas to studovat...ten kit korektorů: dole je vždy žlutý pudřík nebo ne? Nevíš jak to je?
BB mi nějak začíná přirůstat k srdci 😀

zuzka11
8. únor 2010

Leni - nahore je vzdy stejna "hmota" jako u toho v prvnim linku a dole je pudrik v barve toho nahore...jsem fakt moc spokojjena...oci to projasni a vsichni mi uz od prvniho dne po porodu rikaji, jak odpocate vypadam 😀 Na to, ze k Adamínovi vstavam tak 5-6x za noc je to opravdu pochvala Bobbi 😵

Na druhou stranu mi neprijde ze maji super make upy, ale tvarenky jsou boziiiiiiiii.Toz tak....

lendy1
8. únor 2010

zuzko, díky, já na to budu muset zítra mrknout alespoň na netu. V březnu jedu do Pha na Beauty expo, tak pak zavítám i do Douglasu na BB a mrknu na to v reálu.
Ještě mě zajímá postup (omlouvám se, jestli jsi to tu už psala, klidně mě nasměruj): korekotor ta vrchní část, make-up a pak ta spodní část? Nebo dáváš make-up a pak ten vrchní korektor a pak spodní?

S make-up BB jsem spokojená moc 🙂

zuzka11
8. únor 2010

Lindi je to skvele popsane na videu na strankach Bobbi, presne ty rve vrstvy a kam pudr, kdyz bys nenasla, rada popisu....a fakt to ty ocka projasni 😉

ja s make upem byla spokojena taky, ale ted v zime ne, je vyborny por me Loreal Stay matt, ale v lete byla Bobbi fajn.....

knobloska
9. únor 2010

Zuzka to je skvělé, moc děkuju. Miluju tohle téma. 😀

lendy1
9. únor 2010

zuzko, já se k tomu zase dneska nedostanu, abych se na to koukla, dneska přišlo takových balíků, že mám kosmetiku po půl bytě 😀 Než to všechno roztřídím, zabalím a pošlu, tak mám do večera co dělat...

Na Jahodě mají teď tuhé make-upy a korektory BB za super cenu, už jsem nakoupila 😅 Tyhle akce jsou hned vybrakovaný, 2ks za nějakých 376,-Kč 😲

zuzka11
9. únor 2010

Dikes, juknu tam 😉

Leni - tusim, ze ty jsi psala, ze pouzivas jaris.roztok na docisteni pleti?Po pletovce nebo misto ni?Dikes....

Knobl. - neni zac 😉

zuzka11
10. únor 2010

Tak kde jste? Nikdo nema zadne dalsi super vychytavky? 😕

majacska
10. únor 2010

ahojte, viete mi poradit nieco dobre proti kruhom pod ocami? dakujem..

zuzka11
10. únor 2010

mrkni vys, to jsme rozebiraly korektoryod bobbi brown

paola.o1
10. únor 2010

ahojte, poznate nejaky lak na nechty co sa nezosupe do par hodin? dikes

lendy1
11. únor 2010

paola, rozhodně ty kvalitnější: OPI, Orly, China Glaze. Pokud přez ně dáš ještě Top Coat, tak vydrží perfektní několik dní.

zuzko, jj, Jarishe dávám místo pleťové vody, on sice není čistící, ale stejně tošku dočistí a hlavně mě zbavil citlivosti pleti. Fakt mi to pomohlo, ze začátku jsem ho dávala ráno a večer teď už jen večer. Kupuji ho v lékárně, nechám si ho dělat bez parabenů, vydrží 1měsíc, to mi bohatě stačí 100ml a jestli platím 50,-Kč, tak je to moc 🙂
No a novinek (kosmetických) mám spoustu...jen nemám vůbec čas nic vyzkoušet.
Mám doma tenhle pudřík od BB-zatím se na něj jen chodím koukat 😀 :
http://cz.strawberrynet.com/makeup/bobbi-brown/...

včera jsem zkoušela MAC Prep+Prime Transparent Finishing Powder, dala jsem ho jako bázi pod make-up a nádhera, udělal krásně jemnou, hladkou pleť, skvěle se na to nanášel make-up a světe div se, make-up byl krásný celý den. Mám teď potíž (nejspíš kvůli počasí), že mi žádný make-up pořádně nedrží. Už jsem vyzkoušela jiné krémíky, make-upy mám doma asi 4 značky, zkoušela jsem bázi, bez báze a nic...s tím MAC to drželo asi nejlépe.

pimpulka
11. únor 2010

caff baby...jeeej dostavame sa k MAC tak som zbystrila 😀
Lendy ten Prep+Prime Transparent Finishing Powder mas len vzorku ci cele balenie? Z netu ci mate v CZ MAC?

pimpulka
11. únor 2010

a este som chcela poprosit o radu Bratislavcanky ak tu su, kde by som zohnala ten levandulovy saloos? kolmo na obchodnej bol pred par mesiacmi obchodik s prir. kozmetikou ale minule som tam sla a uz bol zruseny....na nete objednavat nechcem, kvoli 1 tovaru platit vysoke postovne. DAKUJEM!

lendy1
11. únor 2010

pimpulka, o MAC mi ani nemluv, nějak se mi rozrůstá sbírka 😀 A pořád něco přibývá na wish listu 😅

Ten Prep + Prime mám jen ze vzorku z BodyNeeds.

U nás mají Saloos i v DM, ale jen něco. Jo a taky jsem tam dneska objevila tento Biokokosák za 179,-Kč:
http://www.organictime.cz/e-shop/purity-vision-...

soanpe
11. únor 2010

jsem ráda, že levandule saloos pomáhá 🙂

já potřebuju dát do kupy vlasy 😠 mastná pokožka,ale vlasy nijaké spíš suché.tak jsme vykoumala kosmetiku kerastese a je tam litrovej šamponek 😅 nebudete někdo objednávat na jahodě? nebo paltby atd se dají udělat převodem z účtu ze spořky číi čsob 😕
ptám se jako blb, ale 2600,- se mi u nás za šampon nechce dávat 😅

lucenek
11. únor 2010

soan na jahodě leda embosskou čili pokud máš kartu s vystouplými čísly, nebo pay palem......

jipi26
11. únor 2010

Ahoj, prosím Vás, mohly by jste mi poradit? Dneska jsem byla dát na svoje promelírované vlasy přeliv- chtěla jsem sjednotit barvu a docílit mojí přirozené- světle hnědá s nádechem do zrz, ale přeliv chytl hooodně tmavě a do červena a to se mi na mně vůbec nelíbí ☹ . Jde s tím něco udělat? Když dám další přeliv, budu asi děsně tmavá. A můžu je hned po přelivu nechat nabarvit permanentní barvou? Děkuju moc

zuzka11
11. únor 2010

jipi me se neco podobneho stalo pred svatbou, situace na pytel, fakt....v te dobe byla akce v OC NOvy Smichov, v oddeleni drogerie, ze si koupis pouze barvu a kadernice ti ji da na hlavu...udelala jsem to, asi tyden po a dopadlo to skvele...ze zacatku me teda pri aplikaci palila kuze, ale to preslo a barva skvela.....ale treba ti poradi nejaka kadernice tady.....kazdopadne drzim palce, clovek s etak snazi vypadat dobre a kdyz to nevyjde, ty vlasy, tak je to fakt na prd....

jipi26
11. únor 2010

Zuzko, děkuju. Tak to je bezva- neměla jsi mezi barveními dlouhý rozestup a povedlo se 🙂 (dokážu si představit, jaké to muselo před svatbou být- to štve několikanásobně...). Také to zkusím.

zanett
11. únor 2010

jipi - proc nezajdes ke kadernici, at ti poradi? Ja jsem to tak mela taky - mela jsem melir (mimochodem moc krasny, dve barvy, vypadalo to moc hezky, ale bohuzel mi to priserne vysusovalo vlasy), a tak jsem chtela sjednotit barvu na stredne blond (moje vlastni je tmava blond) a moje kadernice to teda zvladla skvele, ale neslo to najednou, slo to nadvakrat - postupne 'prebarveni' - sama doma bych si to nicim takhle nespravila, jsem rada, ze jsem to nechala na odbornikovi, pac doma je to sazka do loterie.

soanpe
11. únor 2010

lucenek
díky. embosku nemám 😝

jipi26
11. únor 2010

Zanett, nee, já doma určitě experimentovat nebudu, na to si netroufám- přeliv mi dělala kadeřnice a spravit to chci taky u kadeřnice. Jen teď přemýšlím, co s tím bede dělat- po dalším přelivu budou vlasy asi moc tmavé a nevím, jestli můžu dát permanentní barvu pár dní po přelivu. Tak mně jen zajímalo, jestli s tím některá nemáte zkušenosti 🙂 .

zuzka11
12. únor 2010

Jipi - bohuzel asi skoro kazda mame 😎 A jednoz m kadernik dal cervene prouzky a cernou podkladovku....hruza....

Soanpe - shiesido uz teda nefachci? ja si na jahode objednala min.tyden, tak bohuzel nepomuzu:((((

zany - caaaaau! co ten korektor BB, uz sis zvykla nebos musela prejit na neco jineho?