Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

bellada
13. dub 2010

ved jasne, ja tiez radsej kvalitnu pletovku, tu nekvalitu tam skor pocitim na zhorseni pleti.... a pekna zdrava plet bez vrasok je viac ako super make up na zlej pleti 😉

nguyen
13. dub 2010

odpadnem, ty, bellada, nie si moje druhe ja? kde na teba natrafim tam mi pises z duse 😀 tiez som toho nazoru ze na pletovej a telovej kozmetike sa vazne setrit neoplati, ako hovori moja kamoska, tvoje telo je jedina vec, co ta sprevadza po cely zivot, tak sa k nemu aj tak spravaj a moja mama mi minule povedala (ked som u nej hladala oporu v boji proti kupe jedneho priserne draheho kremu) "ked si nezachovas tvar co mas teraz, tak uz si nezachovas, pripominam ti ze zijes svoje posledne roky bez viditelnych vrasok (podotykam mam 27) 😀 😀 😀 a bolo po boji proti kupe 😅

riana12
13. dub 2010

bellada, sice mam 22r. (lenze malo spanku a stres robia svoje 😠 ☹ ), ale nevedela by si mi poradit nejaky chladivy ocny gel/krem na kruhy pod ocami? nieco lahke, aby som si zbytocne pokozku nezatazovala, co si rano alebo cez den vklepem a vyzerala by som aspon o troska lepsie?

bellada
13. dub 2010

zalezi kolko chces investovat 🙂 z tych drogerkovych http://www.shop.dermacol.sk/kategoria/starostli...
z lekarne: http://www.docsimon.sk/tovar/bioderma-sensibio-...
http://www.docsimon.sk/tovar/eucerin-hydro-bala...
a z tych drahsich: Clarins Eye Revive Beauty Flash alebo Eye Contour Gel
Lancome Hydra Zen
v tvojom veku je zaklad hydratacia, tak si vyber nieco lahke a osviezujuce, proti unave oci...

bellada
13. dub 2010

nguyen - setrnost tu teda nie je na mieste 😀 nerada by som plakala o par rokov pri pohlade do zrkadla a lutovala, ze ked sa dalo nerobila som nic, prevencia je zaklad!!! 😉

riana12
13. dub 2010

bellada, vdaka 😵 no asi hodim ockom po tom Eucerine pripadne tento od Vichy:
http://www.mojalekaren.sk/vichy-thermal-fix-yeu...

bellada
13. dub 2010

Vichy ma viacero ocnych kremikov co mozu byt ok, ale ja s nimi nemam skusenost, skus si opytat vzorky v lekarnach na viac kremikov a potom sa rozhodnes

nguyen
13. dub 2010

poznate niekto sisley hydra flash? ja uz som sice pevne rozhodnuta po testovani vzorky spominaneho zazraku, ale ak mate niekto info - iba privitam, je strasne, ale fakt ze strasne drahy, ale on asi stoji za tie peniaze...

bellada
13. dub 2010

sisley ma vzdy dobre referencie, ale aj fuuuu ceny 😀 skus najst nejake hodnotenie na nete

nguyen
13. dub 2010

ved prave, ze vsetci su uneseni, neboj keby som nasla jediny negativny postoj ako by sa mi ulavilo 😅 a mojmu bankarovi 😅 ale teda ta 4ml vzorka co som mala ma presvedcila ze zazraky sa deju a ze aj ja mozem mat ziarivu, vyhladenu plet aj bez 10 hodinoveho spanku, 100kg vitaminu C a neviem akych este tahov ... iba vdaka jednemu kremu, ktory navyse splna funckiu nocneho aj denneho, nevysusuje ale ani nemasti, je idalnou bazou pod moj mineralny make up... a takto by som mohla pokracovat aj do zajtra, cele toto moje nadsenie schladila informacia ze stoji 100 euro 60ml, a toto je prosim, podla mna sialena cena aj za ine veci, takze som na love negativnych hodnoteni, helas, ziadne nenachadzam 😅

riana12
13. dub 2010

tak ja uz idem z prace domov 🙂

bell, vdaka za pomoc, mam po ceste lekarne, tak niekde skocim...
nguyen, no riadne mastna cena 😕

bellada
13. dub 2010

no ale ked si s nim taka spokojna a ma take zazracne ucinky, tak nech to trafi slak 😀 si daj zavazok, ze najblizsiu dobu uz nic drahe nekupis a hotovo 😀 je to super alibi, ale aj tak nikdy nedodrzim 😀

bellada
13. dub 2010

riana- stastnu ruku pri vybere 😉 pa

nguyen
13. dub 2010

ved to, ale taky zavazok si ja zbytocne budem davat 😀 😀 😀

bellada
13. dub 2010

😀 ja mam teraz zavazok uz nic nekupova, lebo setrim na nakupy v Londyne(idem v maji) ale bola som pozriet novu predajnu Pupa kozmetiky a hned som tam nechala aj nejake eurace, hoci som sa dusovala, ze kozmetiku az v Londyne budem nakupovat 😀

nguyen
13. dub 2010

aaaaaaaa PUPAAAAAA 😵 😵 😵
ale mas aspon motivaciu, londyn hmmmm, my sme v lyone, takze ja nemozem vyjst na ulicu ak nechcem utracat a najlepsie by bolo keby som is dala odpojit internet, a telefon a vsetko co ma spaja s vonjaksim svetom a umoznuje mi utracat - ja som ten pravy bojovnik proti krize a modelovy predstavitel conzumnej spolocnosti. 😠

bellada
13. dub 2010

presne tak, bojujeme proti krize 😀 musim aj MM povedat ked bude frflat na nejake moje nakupy 😀 😀 😀

nguyen
13. dub 2010

mne moj hrozi ze mi popreda topanky a kabelky a je hlboko presvedceny ze si to ani nevsimnem 😀 😀 😀

bellada
13. dub 2010

na dnes koncim, idem na nakupy, ale potravinove 😝 😀 pekny den

riana12
13. dub 2010

no ja podám krátku správu - v jednej lekárni som dostala po 2 vzorky z 2 krémikov od La Roche,že iné vzorky nemajú,nechcú im dodávať... nejaký Hydraphase (skúsim) a Active C (ale tento sa tvári až moc protivráskovo). inú lekáreň som nestihla 😒

bellada
14. dub 2010

riana - Activ C pouzivam ale denny pletovy krem a je to naozaj uz na boj proti prvym vraskam, ale pre teba by bol dobry ten Hydraphase, ten je fajn hydratacny, som ti ho zabudla spomenut pred tym 😉

riana12
14. dub 2010

bell, no skusam uz Hydraphase, mam toho za 2ml, takze je toho na skusanie az-az 😀
aj som si najprv v duchu potazkala, aj tu sa vyzalovala, ze ine znacky nemaju... ale tie budem obzerat, ked tento La Roche miniem 🙂
inac mam po natreti taky pocit, akoby mi na tom oku lepidlo schlo 😅 nieco medzi pnutim pokozky a odlepovanim cerstvo zlepeneho papiera (neviem to presne opisat, asi pisem ako tatar 😅 😅) to je dobre?

bellada
14. dub 2010

😀 😀 😀 ono tie ocne kremiky maju niekedy taky lepidielkovy chrakter, to ti vlaste napina tu pokuzku okolo oci...dvolezite je aky budes mat pocit pocas dna, ci ta plet ostane hydratovana a svieza cely den, lebo ak strati privela vody a budes mat suchy pocit v okoli oci, potom sa rychlesie tvoria vrasky, aj tie mimicke co ma kazdy od zmurkania a usmivania sa prehlbia a samozrejme by ti ziaden krem nemal oci drazdit, ci ze ziadne zacervenanie, palenie, svrbenie 😉

riana12
14. dub 2010

😀 😀 nuz ked som to inak nevedela popisat 😅

cervena_ciapocka
14. dub 2010

neviete mi niekto poradit nejaky dobry krem na suchu a napnutu plet? 30 - tka zachvilu zaklope na dvere tak si myslim, ze uz by som sa mala poobzerat po nejakom specialnom kreme urcenom mojmu veku, lenze moja plet maloco znesie. Jedine co mozem je obycajny krem Dove a modra Indulona 😅 Po kazdom inom kreme mam pocit ze moja plet je napnuta a je to neprijemne. Skusala som uz aj specialne hydratacne kremy od Nivea, Eucerin, ... ale stale to iste.

cervena_ciapocka
14. dub 2010

Ja ani tak nemam pocit ze potrebujem hydratovat ako skor premastit, a vecsina kremov sa hned vstrebe a po chvili mam pocit akoby som ziaden ani nepouzila.

riana12
14. dub 2010

cervena_ciapocka, nieco taketo napriklad?
http://www.docsimon.sk/tovar/la-roche-posay-hyd...

kijonkova.k
14. dub 2010

a co třeba mandlový krém od AB?Je ultra mastný a na citlivou pleť 😉