Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

ella1
22. únor 2008

tak ja tiež nesúhlasím so všetkým,čo tam bolo napísané.navyše,každému sadne iná kozmetika,má iné nároky,potreby,problémy.to bolo skôr také subjektívne hodnotenie.ale zaujímavé.
ja napr. som neprišla na chuť Dior-u.skôr mi to problémy spôsobilo.
a ešte písala v takom zmysle,že max-factor sa už nepoužíva do filmov,čo nie je pravda. 😉

zanett
23. únor 2008

Lendy, tak to me taky dokaze nastvat - neinfrmovanost radoby odborniku v kazdem oboru 😠

sisstin
23. únor 2008

zanett: čus 😀

zanett
23. únor 2008

Cau sisstin 😉 Jak je?

sisstin
23. únor 2008

zanett: ále..zas taky z toho umírám, ty voe..tady na konovi se asi koncentruje nejvíc ctnostných lidí na jednom server 🤐 😅 jinak ten odkaz jsem si taky přečetla..ale já se v těch lepších značkách neorientuju vůbec 😕

zanett
23. únor 2008

sis, co tim myslis? Tou koncentraci ctnostnych lidi? 😕 😀

Co se lepsich znacek tyce (tedy, tech drazsich): z vlastni zkusenosti vim, ze drazsi neznamena automaticky lepsi. Treba takovy ten zminovany Dior/Chanel atd, tam jde hlavne o znacku jako takovou a i kdyz maji nektere vyrobky opravdu dobre, cela kosmeticka rada neni rozhodne kvalita sama. Takovi by radsi meli zustat u mody a doplnku. Funguje to i obracene; kdyby napr. Nivea zacala navrhovat obleceni, tusim, ze by se to u spousty lidi setkalo s nepochopenim. Ja mam proste radsi znacky, ktere se venuji kosmetice a nefusuji ostatnim do remesla - protoze kdyz nekdo dela modu, doplnky, kosmetiku a dalsich milion veci, nevzbuzuje to u me duveru, ze ta firma vi, co dela. Mam vzdycky pocit, ze delaji milion veci, ale nic poradne.

sisstin
23. únor 2008

zanett: já používám ty komerční typu Garnier, Loreal, Astor, Rimel 😝 na jiný prachy nemám..a celkem mi to vyhovuje..nejsem na to zas tak náročná 😅

zanett
23. únor 2008

Ja protoze jsem kosmetickej maniak a pouzivam makeup + kosmetiku vic, nez je zdrava norma, tak jak bych si na bezny pouziti super drahou znackovou kosmetiku nekoupila, pokud nema nejake super ucinky a nevidela bych extra vysledky (napr. koupim si drahou dr.hauschku - protoze je prirodni a vidim vysledky, ale napr. dior/chanel bych si nekoupila, protoze na to, jak je draha, zadny moc vysledky nevidim. Maximalne bych si ji prala jako napr. darek k narozeninam - je lepsi dostat k narozkam paletu stinu od chanelu nez napr. od miss sporty 😀 , ale jinak ja sama bych do toho prachy nedala. Ale znam zensky, ktery si kupuji tuhle predrazenou kosmetiku proto, aby ji mohly vystavit v koupelne (maji uklizecky a hospodyne a ty kdyz jim uklizeji tu koupelnu, tak at pry vidi, ze na to dotycna ma...Snobismus na entnou! 😝

sisstin
23. únor 2008

zanett: no to mi je jasný 😅 😅 😅 😅 já mám ted největší skvost NYX 😅 jinak make-up a pudr mám Stay matt od Astoru, obočenku Boby Brown..ale tu mi teda koupil MP 😝 rasenku Lash Architect od Lorealu a kajalku od Gabriely 😅 😅 jinak MP ségra dělá v parfumerce...tak mi donesl naušnice Swarowski a šál od Loreálu a ještě nějaký vzorky 😅

sisstin
23. únor 2008

jinak o tom Hauschukovi jsem slyšela samý dobrý věci..jdu juk na ten link od Lendy 😀

zanett
23. únor 2008

Hele, sis, ale slysela jsem jenom samou chvalu na Boby Brown. Ona o sobe a sve kariere napsala knizku - cetla jsem ji pred par lety v anglictine, nevim, jestli vysla v cestine a tam popisovala, jak se snazila vyrobit dekorativni kosmetiku, ktera na trhu chybela - tzn. prirozene barvy a vyrobky dobre konzistence. Ja mam tady v UK problem tu jeji kosmetiku sehnat, ale mrkla jsem nedavno na jeji americke stranky a musim rict, ze bych si rozhodne vybrala...

sisstin
23. únor 2008

zanett: má skvělý štětce a stíny..ale mé finance na to jaksi nepostačují 😅 😅 😅 😅

sisstin
23. únor 2008

lendy: přispěj taky 😝

lendy1
23. únor 2008

no já dočítám, dočítám, siss 😀

lendy1
23. únor 2008

no ale musím říct, že mám z té dražší kosmetiky hlavu jak pátrací balón, fakt. Pořád něco pročítám v diskuzích, a už ztrácím orientaci a přehled. No a nejraději bych měla vše, co si někdo pochvaluje 😀 ale to zase nejde, takže se musím uskromnit, vybrat si to, co opravdu upotřebím a co bude mít nějaký efekt. No a asi budu kupovat postupně, tak jeden nákup za měsíc 😝

zanett, prosím tě, ty jsi expert na přírodní kosmetiku, někde jsem četla, že Declor je přírodní kosmetika, je to pravda nebo nee?

sisstin
23. únor 2008

lendy: ty hodně používáš i tělový mlíka a tak? Já jsem na to děsná lemra..si vždycky říkám, že se poctivě namažu, promasíruju celulošku atd, ale pak se mi nechce 😔 🤐

lendy1
23. únor 2008

jo, ale chtěla jsem si třeba pořídit bázi pod make-up od Clarins-kašlu na to za tu cenu 😝 , spousta lidí si pochvaluji tu od Dermacolu, tak jdu do ní a alespoň ušetřím 😀

sisstin
23. únor 2008

lendy: a v čem jsou ty báze pod make-up dobrý? Že to dýl vydrží? 😕

lendy1
23. únor 2008

siss, no to pěkně šidím, na celulitidu nic nemám, dělám, že žádnou nemám 😀
ne, nějak mi tyhle krémy příjdou bez efektu-to spíš pomůže hodně pít, zdravě jíst a cvičit...

ale mažu se kokosákem od Reniu a nebo bambuckým máslem-to je super, ale mám v koupelně i od Avonu takové to jogurtové tělové mléko s malinama-mňam, to krásně voní 😵 A mazat se musím, jinak bych měla strašně vysušenou kůži a v létě je to obzvláště hrůza...

sisstin
23. únor 2008

lendy: já se poctivě mazala, jen když jsem chodila do solárka 😔 mně zas děsně voní od Avonu to z třešněma..a super je Planet Spa olivová řada 😵

lendy1
23. únor 2008

siss, no já třeba zkoušela v parfumerce od E. Lauder a měli jich víc, jedna byla projasňovací, ale to není pro mě, já jsem chtěla nějakou vyhlazující a matující - ta od E.L. byla teda úžasná, ale zkusím ten Dermacol, funguje prý stejně. Já potřebuji právě něco vyhlazujícího a matujícího pod make-up...

lendy1
23. únor 2008

jj, ta olivová řada je taky fajn, měla jsem tělový krém a i masku na vlasy a super...

sisstin
23. únor 2008

lendy: já mám tu matující řadu od Astoru..a fakt mi to pomáhá...mastná nejsem ani na konci dne 🙂

lendy1
23. únor 2008

a co má všechno v té řadě Astor?

sisstin
23. únor 2008

lendy: stay matt pudr, make-up, korektor-ten teda nepoužívám... 😕 ještě ji má Rimmel..ale ta Astor se mi zdá lepší..ale možná jenom proto, že beru tu HA 😕

lendy1
23. únor 2008

aha, no já mám od Vichy Dermablend a je fajn a myslím, že v make-up už mám jasno, ale právě ke konci dne už to není ono, no...

monkula
23. únor 2008

ahoj siss, ani si sa nepochválila, či máš už nové vlásky...

sisstin
23. únor 2008

lendy: já se dřív malovala 2x denně..to by mě mohlo ted 😅

zanett
23. únor 2008

lendy, nemyslis decleor? To moc prirodni neni, je sice drazsi (asi taky bude v necem dobra), ale takova ta stoprocentne prirodni neni.

Jinak, mas pravdu s tim dermablendem; ke konci dne uz to neni ono - je videt, ze to proste neni 'cerstve' udelany. Prave proto se mi libi ten mineralni: ten i po celem dni vypada dobre.

Ted jsem se vratila od laseru: byla jsem na prvnim sezeni N-lite laseru a musim rict, ze i kdyz je jeste brzy videt vysledky; uz ted jsem spokojena. Nebolelo to tak strasne jako ten smootbeam, co jsem mela udelany pred tremi lety v CR a ani jsem po tom nevypadala opuchla jako dyne...jeste tam mam dve dalsi sezeni...byl to docela prijemnej relax... 😵

sisstin
23. únor 2008

monkula: mám kulový 😅