• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
kat: proč? :confused:
26. zář 2007 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale na druhou stranu je to pravda. U porodu jsem byla nenamalovaná, neučesaná. Tom mě blejsknul mezi kontrakcema a za rámeček bych si tu fotku rozhodně nedala :grinning:
26. zář 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, nevím, ale už jak jsem byla na té laparce, tak jsem se namalovala hned, jak mi řekli, že mě pustěj a to jsi měla vidět ty pohledy a kecy sestřiček :unamused: No ale já se v porodce pak fotit bez linek fakt nebudu, ať mě třeba zabijou. To bych ty fotky musela zakopat na zahradu :grinning:
26. zář 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
smouli - já myslím, že na to focení při porodu mi nepomůže ani to když budu namalovaná!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
majmuna - já si řasy točím kleštičkama a je fakt, že hnedka jsou výraznější!
26. zář 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmuna: tak to mě nějak nenadchlo :confused: nebo spíš jsem o tom neuvažovala :confused:
26. zář 2007 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu klidne nenamalovana...spis mam problem s tim ze budu upocena a budu sama sobe smrdet....ja jsem v tomhle ohledu magor :grinning: A ted v teh. mi ten pot prijde silnejsi.
26. zář 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě ta trvalá na řasy a barva taky nijak nezaujala :unamused: Řasenka je řasenka :dizzy_face:
26. zář 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ve spitale rano po revizi taky nalicena :grinning:
holky, já se teda hned druhej den namaluju! Doufám, že až to na mě přijde, tak si nezapomenu malování sbalit!!
no ja som sa pred odchodom do pôrodnice trocha namaľovala...ale rodila som 18 hodín..takže mi to moc platné ani nebolo.. :angry:
aj vodeodolná riasenka sa mi rozmazala..
26. zář 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmuna: já taky měla furt období v těhu, kdy mi přišlo, že smrdim..a furt jsem si dávala deodorant..a sprchovala jsem se..ale už to přešlo :confused:

kat: to trošku nechápu, jako, že bys jim ušmudlala povlečení nebo co? :confused: :sweat_smile:
26. zář 2007 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju ja o tom jen slysela :wink: Ted uz vim ze to nebude takovej slagr :grinning:
26. zář 2007 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, já mám postup takový: Začnou pravidelnější kontrakce, tak lezu do vany, oholím se důkladně, umyju hlavu-hele stejně máme zkoušet zalézt do vany, tak co... No a pak je furt mezi těma kontrakcema fůra času než se to rozjede :sunglasses:
26. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis ja mela tuhle manii vzdycky :grinning:
26. zář 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majmuna v těhotenství se budeš potit víc, to je jasný :wink: A doktoři a PA už jsou snad zvyklý na všechno možný :wink:

Nad tou trvalou jsem teda ještě neuvažovala. Ani nevím, jestli to u nás vůbec někde dělaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: to jo..to se asi stihnout dá v poho..tohle :sunglasses:
26. zář 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, nevím :confounded: Asi v nemocnici mají být všichni mastní a hnusní nebo co :angry:
Ja na holeni budu muset nekoho splasit :grinning: Mam problem uz ted :grinning:
kat - tak to máme úplně stejnej plán! Taky jak to na mě přijde lezu do vany a dělám kompletní zástřih a mytí vlasů!! :dizzy_face:
26. zář 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: jako vím, že dřív sestry nesměly bejt namalovaný ani mít delší nehty a tak..ale teď mi přijde, že už to nešetří..sestřičky maj gelovky a tak..a každýmu to je fuk :sunglasses:
26. zář 2007 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony ty nabarvené řasy jsou stejně takové obyč a nevýrazné... Teda podle mě, já si na řasy docela potrpím a tohle je pro mě moc "přírodní" :confounded:
26. zář 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis zase davaj vyhnojeny :grinning: Nechame si s kosmetikou poradit od Monci ne? :grinning:
26. zář 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme teda v nemocnici namalování moc neřešily, ale spíš nám vadilo, když byl někdo neoholenej! Kolikrát přišla taková fiflena na operaci a měla bobra v podpaží a chlupatý nohy!! To nechápu! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky..nás tu určitě někdo nařkne, že jsme strašný fifleny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. zář 2007 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ale setřičky by teda nehty mít neměli... Já teda co znám holky, co dělaj v nemocnicích, tak nehty mít nesmí :confused:
kat: mrkni na luuciu..ta je má taky :sweat_smile:
26. zář 2007 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis to ja neeeee :grinning:
Ted jsem si uvedomila ze bych to mela taky za par...kdyz vidim ty vase tydny :grinning: To je silenej hukot!
26. zář 2007 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamina když teď měla výraznější lak, tak měl primář blbý kecy :confounded: :angry:
26. zář 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já gelovky mám!! My sme je nesměly mít jen výrazně namalovaný a moc dlouhý! Jinak to nikdo neřešil! Naše věc, že si chcem tahat bacily za nehtama domů!!
26. zář 2007 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A devcata ja bych gelovky taaak moc rada jenze makam rukama a nejde to :angry: Ale vim ze je to zuzo :slight_smile:
26. zář 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek