Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

kristi
19. bře 2008

siss, to spis jako chladi, ne?

sisstin
19. bře 2008

kristi: no píšou, že chladivý efekt..ale mě to teda spíš pálí 😅 něco mezi tim 😅

lendy1
19. bře 2008

siss, to tě pálí, jak rychle utíkají ty špeky pryč 😀 😀 pak napiš, jestli to má nějaký účiněk 😉

kristi
19. bře 2008

jj, tak v tom pripade je to spravne 😎

lendy1
19. bře 2008

siss, prosím tě, odpoledne jsem mrkla na tu tvářenku v DM a zkusila ji na ruku a překvapilo mě, jak se moc leskne a kolik je tam třpytek 😲 Jak to vypadá na sobě? Není to nějak moc vidět, že se to tak třpytí?

makelka
19. bře 2008

Tak pleť mám smíšenou, ale T bod mastnej a tam se mi právě ty šupinky tvoří, ale nikdy mi to nedělalo až teď 😒 Pleť mám hodně citlivou takže krémy nepoužívám skoro vůbec, po všem mám hned kopřivku 😠 jediný co mi neva je obyčejná Nivea ☹ ta je ale zase dost mastná 😒

ella1
19. bře 2008

baby a čo vravíte na kozm. manufaktura? malo by ísť o prírodnú kozm.

sisstin
20. bře 2008

lendy: myslíš tu Borjois? Já ji ještě tak moc nezkoušela..ale jdu se malovat...tak ti písnu 😉 mně by třpytění nevadilo..to já ráda 🙂

musilka
20. bře 2008

Ahojda tak mám nový poznatek. Koupila jsem si nějakou tu pleťovou masklu od neutrogeny dává se 1x za týden z toho maska a jinak každý den se tim čistí pleť. Mám to třetí den a je to super. Beďary mizej!!!

zanett
20. bře 2008

JJ, musilka, vim, co myslis: Wash & Mask; je takova bila, ze? Kdysi jsem ji taky pouzivala 😉

musilka
20. bře 2008

zanett jo to bude ono. Stojí to pár kaček a fakt to pomáhá ale ještě bych potřebovala nějakou tu emulzy podmake- up abych se tak neblejskala

lendy1
20. bře 2008

makelka, já to právě měla taky a pomohlo mi jen hodně pít a od té doby, co jsem začala používat dobrý hydratační krém, i když mám smíšenou pleť, tak je to o.k. Když se to náhodou objeví, tak si dám na noc víc hydratačního krému na to dané místo. A zkoušela jsi nějaké krémy na citlivou pleť? Třeba ten LRP nebo Biodermu?

ella1-manufaktura se mi líbí, ale nějak nemám odvahu si něco koupit, vždy raději koupím Lush než Manufakturu. A koukala jsem, že mají i nějakou pivní řadu kosmetiky 😀

siss, tak pak písni 😉 . No stejně už to mám objednané, tak uvidím, co dorazí....

makelka
20. bře 2008

Lendy zkoušela jsem snad už všechno, jakž takž mi jde ještě Vichy, jenže ten co jsem používala už zase nedělají 🙄 kožní mi říkala, že mám fakt hodně citlivou kůžu a krémy moc nemám střídat ani moc používat, prootže se mi to akorát zhoršuje 😠 😠 😠

Len a co používáš ty?

Holky dneska jsem si poprvé nanesla na očko NYX pigmenty, no paráda 😵 😵 😵 😵 fakt díky že jste tu o tom začly nedávno mluvit, lepší stíny jsem ještě nenašla, oko je fakt krásný 😵 😵 😵 😵

lendy1
20. bře 2008

makelka, mám Aqualia Thermal od Vichy, předtím jsem měla od nich Thermal Fix 1 a nezkoušela jsi třeba něco přírodního?

nyx jsou super-jsem vůbec netušila, že by mi někdy mohli některé barvy slušet 😵

kristi
20. bře 2008

a co ten novej odlicovak od Garnier?? uz jste ho nekdo zkousel?

sisstin
20. bře 2008

lendy: mně to třpytivý nepřijde vůbec 😕

makelka
20. bře 2008

Lendy i přírodní jsem zkoušela, ale tam mi to ve většině zase vysušuje pokožku, ještě asi vyzkouším ten od Vichy, ta kosmetika mi docela sedí a navíc tam dělá kámoš 😀 😀 😀 takže sem tam něco dotáhne. Mám od nich i Make-up a je super 😉

i já netušila, jak mi některé barvy sluší 😀 mám jich zatím jen pět, ale asi pořídím i nějaký další 🙂 🙂

Ještě bych potřebovala poradit, jakýma štětečkama nanášíte oční stíny??? Nemůžu sehnat žádnej dobrej a nechci jeden používat na všechny barvy 😖

sisstin
20. bře 2008

makel: já používám jeden..takovej malej vlasatej 😉

makelka
20. bře 2008

aha já mám právě teď takovej dobrej placatej a je v celku, ne štětinky a ten jsem dostala, ale chci jich víc 😀 😀 😀 😀

sisstin
20. bře 2008

makelka: štětinkama to jde nejlíp..jinejma to sotjí za prdlačku 😉 páč sypký nikdy nerozetřeš porádně placatým štětečkem 😉

makelka
20. bře 2008

Fakt? mě to právě tímhle jde krásně a jsem s ním spokojená, hm, zkusím to i malým se štětinkama, když říkáš, pak dám vědět 😉

ella1
20. bře 2008

vy sa máte v česku.za cca mesiac sa bude u vás predávať bobi brown.

sisstin
20. bře 2008

ella: ty maj skvělý obočenky a tužky na oči 😀

aponchie
20. bře 2008

holky dneska jsem byla ve Zline a mji celej arsenal Revlonu ..pani me nalicila a musela sem uznat,ze na ten make up na probl.plet je lepsi uz nedavat pudr je to jeste horsi..pokud ovsem nekydame nekolik vrstev..ukazovala mi i nejake rtenky od Burjois a jsou paradni ,ale ten lesk 3Deffect je neprekonatelnej,jeste sem se s vama chtel aporadit ohledne Nivea kremu na probl.plet ,ale aby zaroven mel nejake vitaminy a byl vyzivnej ,kterej mam vybrat?dik

sisstin
20. bře 2008

aponchie: myslíš ten 3D od Loreal? Já ho mám..jako dobrej..ale ten Prismatic je pro mě lepší...páč se víc třpytí 😀

kacerka
20. bře 2008

Holky, nevím, jestli už jste tu neprobíraly ten Normaderm od Vichy. Po porodu mám pleť jak puberťák a ta reklama mě docela nažhavila. Ještě jsem doufala v HA, kterou jsem teď znovu začala brát, ale žádné zázraky se nedějí 😝 Teda jako není to až tak hrozný, ale sem tam nějaký ten výkvět mi vyraší - a teď si vybraly takovou viditelnou část obličeje - bradu 😠 Máte některá zkušenosti???? 😉

luucia
20. bře 2008

kaci, mě ten Normaderm děsně vysušil pleť 😝

aponchie
20. bře 2008

sisstin neee ten od Burjois v tube sroubovaci se zlatzm vrskem cca 300kc

kacerka
20. bře 2008

luuci, hm, kdyby měli nějakej vzorek, ten by mít mohli, ne? Páč jinak jsem s pletí spokojená, není ani suchá, ani mastná, tak vysušit nepotřebuju 😒

lendy1
20. bře 2008

kacerka, jj, už jsme to tu několikrát probíraly 😉
Normaderm-měla jsem z této řady skoro vše: Noční krém-hrozně brutální-strašně vysušoval (naštěstí jsem to vypozorovala již po používání vzorečku a ne celého balení), Denní krém (to samé + nedalo se na to nanést make-up), tonikum je fajn a mám doma celé balení a občas použiji, mycí gel-totéž jako tonikum 😉

vzorečky ti dají v každé lékárně

ella a kde bude BB? já občas mrknu na tuto značku na Jahodě, ale je to stejně fůra peněz. Každopádně některý věci mají špičkový.

lesky: dneska jsem po dlouhé době vytáhla Too Faced: je to lesk, po kterém brní pusa a rty jsou zvětšený. Jak jsem ho delší dobu nepoužívala a odvykla si, tak jsem dneska myslela, že mi ta pusa upadne, jak to pálilo 😝
Zlatej Juicy Tubes 😵 , ale jinak ten Too Faced krásně voní, leskne se a trošku to ty rty zvýrazní.

A dneska jsem dostala zprávu, že šnečci už míří ke mě domů-hurá 😵