Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

katarina82
26. zář 2007

majmu, no to bys měla, ale neva, hlavně, že teď jste s mimískem ok 😉

Jinak jsme tu diskuzi asi trochu zvrhly jinam, co? Na nalíčení u a po porodu 😝

sisstin
26. zář 2007

majmuna: já taky makala rukama..a jde to i tak 😉

smoulinda
autor
26. zář 2007

Taky jsem měla sestru s bobrem 😀 😅 😀

katarina82
26. zář 2007

sis, ale majmun dělá titěrnou práci, to by asi nešlo...

sisstin
26. zář 2007

tak titěrná fakt ne..to je pravda 😖

luucia
26. zář 2007

Holky, co se mi hodně osvědčilo na vlasy, je maska od Gliss Kur taková růžová!! Vlasy jsou po ní faaakt krásný a lesklý 😉

sisstin
26. zář 2007

luci: já si koupila celou sadu Gliss Kur na blond vlasy..a odvázaná z toho teda moc nejsem 😖

myska
26. zář 2007

Holky, tak se tak pousmívám nad těma vašema ideálama 😀 si představte, že budute rodit 20 hodin a jak bude vypadat ten váš mejkap 😀 , to radši nenamalovaná.

Já když to na mě přišlo, tak jsem taky vlezla do vany a udělala kompletní holení 😉 a pak mezi kontrakcema jsem si stihla udělat ještě manikůru - pěkně nalakovat nehty i na nohách jsem to zvládla 😵
Ale fakt jsem se nemalovala, ono je to stejně všem šumák, jak vypadáš a tobě samotné taky 😉 Hlavně že je to už venku

majmuna
26. zář 2007

Sis ja vim ale ja bych si je hned rozleptala kyselinou 😀
Smoulindo ja bratra 😀
Katy jo jo snad to dopadne jsme moc stastni 😵

luucia
26. zář 2007

já už bych bez gelovek nemohla být! člověk si na ně rychle zvykne! 😉

zusma
26. zář 2007

Já bych spíš potřebovala něco na zesílení vlasů-mám je děsně jemný 🙄

majmuna
26. zář 2007

Myska tak to ti zavidim...ja budu mit problem si ty nehty na nohou ostrihat uz v 5 mesici 😀 ...no a M mi je asi nebude umet nalakovat 😀

luucia
26. zář 2007

zus - tak to já mám opačný problém, vlasů mám hrozně moc a vlní se mi! Tak je musím zjemňovat a natahovat žehličkou!! 😝

katarina82
26. zář 2007

Já chci jen linky a jinak je mi to fuk. Ty se mi nesmyjou ani ve vodě, používám obyč tužku, takže to mi vydrží. Nehty budu mít hotový od nehtařky, tak jen tu hlavu a hlavně teda oholit 😎

sisstin
26. zář 2007

já na make-up taky prdim u porodu 😅

smoulinda
autor
26. zář 2007

Gliss Kur chválím. Předloni jsem dostala celou sadu k vánocům a paráda 😉

sisstin
26. zář 2007

tak nevim, jestli je blbej jen ten na blond vlasy..ale zdá se mi, že mám vůbec divný vlasy v poslední době 😕

luucia
26. zář 2007

siss - já mám právě celý těhu vlasy na prd a až ted po tom Glis Curr super! 😉

smoulinda
autor
26. zář 2007

zus tak to máme stejný problém. Asi před týdnem jsem v obchodě narazila na Nivea Rychlá péče, je to šampon a myslím, že se to trochu zlepšilo. Sice zatím žádný zázrak, ale rozhodně je to fakt lepší Uvidím časem...

katarina82
26. zář 2007

gliss kur je super, ale až na ten v tubě, co se neoplachuje. Po něm jsem měla vlasy drsný a jak dráty. Furt jsem nemohla přijít jak to a pak jsem zjistila, že to bylo tím. Tak jsem to vyhodila. Ale ty masky v kelímku dobrý 🙂

myska
26. zář 2007

A počkejte jaký vlasy budete mít po porodu 😅 Já jsem myslela, že do léta budu holohlavá 🙄 , ale dobrý, už zase narostly.

smoulinda
autor
26. zář 2007

Když v těhotenství ta kosmetika působí úplně jinak. Aspoň u mě to tak bylo...

myska
26. zář 2007

Mě vyhovuje Dove

katarina82
26. zář 2007

myska, no tak mě padají už teď, takže po porodu budu asi fakt plešatá 😠

sisstin
26. zář 2007

holky..a co takový ty stíny, co se natírají prstem..ty pěnový a mastný...mně to vydrží asi tak pět minut..a hned to mám slitý v jedný čáře.. 🙄 mám jednu tužku od Avonu pro metalový lesk..a hned jsem to měla v ohybu 🙄

katarina82
26. zář 2007

Já nosím jen čistě černou tužku a v poho 😎 Ty pěnový a lesklý tužky jsou na dvě věci snad od všech firem.

myska
26. zář 2007

siss, mě dělají to stejný 🙄 Takže už se na nic takovýho nenechám nalákat.
Ale teď jsem si koupila od Oriflamu fixátor očních stínů a ten by ty stíny měl udržet na jednom místě, ale nevím, ještě jsem to nezkoušela

luucia
26. zář 2007

siss - ty jsou úúúplně na prd! 😉 používám jen práškový stíny! 😉
Holky podle čeho si nanášíte zdravíčka??

sisstin
26. zář 2007

kat: mně nedrží ani tužka černá..já to hned vymrkám 😕

luucia
26. zář 2007

myska - fixátor očních stínů je dobrá věc!! Měla sem to na svatbu a stíny vydržely celý den! 😉