Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
20. bře 2008

Jen tak mimochodem o tech brnicich rtech; ja jednou pouzila balzam na rty od Jason (je ciste prirodni, tak jsem si rikala, jaka to bude parada)...No jenze obsahuje trosicku peprmintu (na seznamu ingredienci je az nekde vzadu, takze to nebyl ciste peprmintovy balzam) a mne po nem tak strasne brnely a otekly rty, ze jsem dalsi dva tydny potom nesnesla absolutne nic.... 😝 takze ja osobne by brnici pripravky (lesky, balzamy atd) uplne nesnasim...u tech stoprocentne plati, ze pro krasu se musi trpet... 😀

marcet
20. bře 2008

kristi:dneska jsem si ten odličovák od Garnier koupila,tak vyzkouším a pak napíšu..snad bude dobrej 😉

aponchie
20. bře 2008

me brni rty jeste ted jak mi zkusila n ane dat nejaky lesk ty vogo tak jestli to tak nekomu dela porad tak to je dobrej maras 😝

ella1
20. bře 2008

ja so to čítala v elle,že od polovice dubna sa bude predávať v čr.

aj v sephore majú nejaký lesk,čo vraj zväčšuje pery,ale už neviem ako sa volá.ja mám teraz loreal 6-hodinový a je fajn.

lendy1
20. bře 2008

ella, no ten lesk ze Sephory bych někdy chtěla alespoň zkusit, jenže ta cena 😝 .
Se mi to ani nechce psát, kolik to stojí 🤐
Ale on právě ten ze Sephory je na jiné bázi než ty levné z drogérky, v kterých je nějaký extrakt např. z čili nebo pepře nebo ten mentol. Jenže ten ze Sephory má jiné složení (snad s kolagenem-si anglicky moc nepočtu 😝 ), které by fakt mělo účinkovat i dlouhodobě, proto asi i ta šílená cena. No, ale asi to stejně moc neučinkuje, to jedině by asi pomohli přímo kolagenový injekce a do toho bych nešla ani omylem-vypadat jako Hanychová v kombinaci s kačerem Donaldem bych nechtěla 😝

aponchie
20. bře 2008

z ceho vznika alergie na depilaci voskem?

ella1
20. bře 2008

ano,je tam kolagen.
koľko stojí?nech sa zasmejem 😅
ešte je jeden balzam teraz ma nenapadne meno,stojí cca 1500 a vraj sa po ňom zväčšia pery.ale čítala som referencie,tak bohužiaľ nie u každého to pôsobilo 😒
a zas vyhodiť peniaze a nemusí to fungovať..... 😖 a ešte tam bolo,že u niekoho môže až po dlhej dobe účinkovať,tak to môžem kašlať,ked budem skúšať rok a nič....a peniaze v prdeli 😅

lendy1
20. bře 2008

ella, na Sephoře je za 50liber 😝 , ale mají i levnější za 36 😀

ella1
20. bře 2008

😅
tak si vystačím s klasickými leskami.

monkula
20. bře 2008

Sisstin, ja zbožňujem to Tvoje páč..., 😵 😵 😵 😵 😀 😀

sisstin
21. bře 2008

holky..poznatek o tom 3D od Lorealu..drží teda perfektně..skoro mi nešel odlíčit 😲

musilka
21. bře 2008

siss to je make - up?

sisstin
21. bře 2008

musilka: ne..lesk na rty 😉

musilka
21. bře 2008

sisstin jé aha no ale to je jedno já potřebuju líčení co drží abych se nemusela v práci každou hodinu přemalovávat.

sisstin
21. bře 2008

musilka: fakt jsem čuměla...má to být 6-hodinový lesk na rty...byla jsem v něm i cvičit..tak jsem se potila..pak jsem šla do sprchy...odličovala to mlíkem i vodou..a držel a držel a držel 😀 😅

musilka
21. bře 2008

sisstin to je nějakej balakryl ne?? 😀

sisstin
21. bře 2008

musilka: sice se netřpytí tolik jako ten můj oblíbenej Prismatic od Astoru..ale furt je to slušný...a hlavně teda drží . 😅

musilka
21. bře 2008

siss zkusím ho koupit já mám teď nějaký ty obyč od Labello a ty nedržej skoro vůbec..... Nejradši používám bezbarvý se třpytkama nebo max trochu do růžova

marcet
21. bře 2008

kristi:tak skvěle odlíčí,jsem s ním fakt spokojená,dříve jsem měla od Vichy 3v1 a to tak dobře neodlíčilo...po pravdě ani nemám moc ráda odličovací mléka..tohle je voda+olej a fakt je to dobrý,takže doporučuju! 😉

sisstin
21. bře 2008

tak olejový odličovadla očí nenávidim 😕 strašně mě štípou..není nad zlatý odličovací mlíko 😅 ale kámoška třeba na ty oleje též nedá dopustit 🙂

zanett
21. bře 2008

holky, jak tady pisete o tech lescich, ktere zvetsuji rty...Tak lendy, za padesat liber bych si ho nekoupila, ani kdyby byl ze zlata 😀 , to je fakt strasne moc....Ale musim rict, ze kdyz jsem pred par lety byla na zubnim zakroku, tak mi dr. pichla lokalku kolem rtu a ty se mi zvetsily, az jsem se zhrozila....takze ja osobne si rikam, ze zase nemam tak uzky rty, abych si je potrebovala zvetsovat... 😀 ....Lendy, vsimla jsem si na fotkach, ze mas pekny rty... 😉 myslim, ze ty nemas zapotrebi si je nechat zvetsovat 😕

sisstin
21. bře 2008

zanett: hele..co ty vůbec děláš na konovi? Já dokud jsem nebyla těhu..tak jsem ani nevěděla, že existuje 😅

zanett
21. bře 2008

sis, uz zase me vyhanis? 😀 😀 😀 😀 Kdyz byla kamoska Katka tehotna, tak jsem chodila a jelikoz jsme se nemohly videt, pac ona bydli v CR, tak mi aktualni fotky nechavala u sebe v albu....no a od te doby mi to zustalo....ale mas recht, sama se casto divim, co tu delam... 😀

sisstin
21. bře 2008

zanett: voe..tě nevyhánim 😅 jen mě napadlo, jak si se sem dostala 😅 😅 😅 😅

lendy1
21. bře 2008

zanett, to je asi nějaká podsedlost mít všechno větší 😀 😀 - pusu jak havajskej námořník, řasy jak mrkací panna...atd. 😀 😀 Si dělám srandu....já bych do toho lesku taky nešla, jen by mě zajímalo, jestli to funguje. Ale je fakt, že když mrknu na nějakou svoji profi fotku, tak rozhodně nepotřebuju zvětšovat pusu a oči 😀 😀

zanett
21. bře 2008

sis, ja vim 😉

Lendy, jen tak mimochodem; jak se na to tvari tvuj manzel? MP teda toleruje to, ze utracim nehorazny penize za kosmetiku (no jeste aby to netoleroval, kdyz to jsou moje penize...), ale uz se parkrat stalo, ze kdyz jsme nekam jeli a muj kosmetickej kufrik byl moje nejvetsi zavazadlo, tak to nezustalo bez povsimnuti....Vzdycky, kdyz nekam letim, tak se modlim, aby mi na letisti neztratili kufr s kosmetikou (teda, aby mi pokud mozno neztratili zadnej kufr, ale ten s kosmetikou by mi chybel nejvic....) - do prirucniho to vsechno narvat nemuzu... 😒

lendy1
21. bře 2008

jj, to znám s tím lítáním 😀 já s sebou do letadla beru jen to, abych přežila krásná 😎 , kdyby jsme někde zůstali trčet nebo se ztratil kufr.
manžel je v pohodě, akorát poslední dobou mi říká, že toho mám nějak hodně 😀 , že jsem dřív měla jen jeden krém a "malovátka" 😀 Jinak mi pomohl s Jahodou, odesílá mi tam žádosti o vrácení cla...a když jede na služebku a dám mu lísteček s tím, co potřebuji sehnat, tak není pro něj problém mi to v parfumerce koupit-je zlatej, fakt. A on se ani neptá, za co utrácím své penízky a taky nemá přehled, kolik co stojí 😀

aponchie
21. bře 2008

ja potrebuju vsude vodu kam jedu a cistej rucnik a staci mi to 😀

zanett
22. bře 2008

Ted jsem lendy, videla na brms tvoje svatebni fotky, fakt krasny.... 😵 jste moc hezky par. Vubec jsem netusila, ze jsi delala modelku 😕 , no ted uz vim, odkud se bere to zapaleni pro kosmetiku 😀 😉

lendy1
22. bře 2008

zanett díky 😵 no jo-modelína 😀 😀 , ale to už je víc jak 10let - to je strašný, jak člověk stárne 😝
Ale je fakt, že tam si člověk kosmetiky užije-někdy až moc 😝 , ale zase na druhou stranu jsem někdy nevěřila, kdo to no mě zírá v zrcadle po zásahu vizážistů 😀

jinak jsem teď pár dnů testovala Lush-konkrétně šampuk a kondicioner než dorazí kokosáč. Tak šampuk je skvělý-jsem nevěřila, že se dají vlasy mít i něčím jiným než tekutým šamponem 😀 -vlásky mám jemný a lesklý-to je paráda. Ale bez kondicioneru to nejde. Mám American Cream a z toho jsem teda úplně vedle-nikdy se mi ještě nestalo, že bych ve vlasech cítila vůni kondicioneru ještě 3 dny a fakt krásně voní jako snad vše od Lush.
I když teda zase ne vše od nich mi vyhovuje: např. Japonečka-to je na odličování: trošku netradiční systém odličování, ale spíš pro sušší pleť. Stejně tak jako krém Celestial-super pro citlivou pleť, jen ne pro moji 😀 , ale pro sušší, jinak byl úžasnej, stačilo strašně maličko, byl jemný a lehoučký - no už jsem ho poslala dál. Ale už tam zase mám vybráno, co musím mít v nové koupelně 😀