• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
elis:si mi snad ani neměla posílat ten odkaz :grinning: Ted nebudu vědět co dříve :grinning:
27. bře 2008 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nechte toho, já bych si dneska tak moooooc chtěla něco hezkýho koupit :sweat_smile:
27. bře 2008 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
vrana:tak do toho:slight_smile: Já jsem vždycky natěšená,když někam vyrazim a říkám si,dneska si něco koupím a ono to pak nevyjde,tak jsem děsně naštvaná...
Ale za kosmetiku jsem schopná utratit dost peněz..mám pocit,že si občas kupími to co nepotřebuju :grinning:
27. bře 2008 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ste ma nakazili,aj ja som si objednala ,,slimáky" :grinning:

mám dotaz:tam píšu,že sa môže vyskytnúť olupovanie pokožky,robí sa to niektorej z vás?
idem ešte pohľadať riasenku od YSL. :grinning:
28. bře 2008 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ella1,já jsem s tím fakt spokojená a žádný olupování jsem zatím nezaznamenala :wink: Přítel dost trpí na to,že se mu na čele a nosu hodně loupe kůžetak ho tím mažu taky a je to zatím uplně v pohodě,přestal se loupat:slight_smile:

Marcetko,to mi povídej,já tam nemůžu vůbec chodit,nechala bych tam celou výplatu:D Objednala jsi si tu kaolinku? Holky to je hnus to počasí,to se pak člověku ani nechce nikam chodit..
28. bře 2008 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ella, já taky čekám, jestli příjde nějaké loupání a nic. Přez den si na to dávám ještě hydra. krém :wink:
28. bře 2008 v 08:07  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
tak som zvedavá,čo to spraví,objednala som si hned to väčšie,ked to tak chválite :grinning:
neviem nikde nájsť tú riasenku YSL.kde by sa to dalo kúpiť?

a ešte,raz ste tu spomínali nejakú masku,čo sa dá použiť aj ako na umývanie,niečo že wash and mask,neviem to tu nájsť.čo to bolo prosím vás?
28. bře 2008 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já mám kůži na obličeji teda nic moc. Samé černé tečky na T-zóně a k tomu fusek :-/ Co radíte? Už 2x jsem byla u kosmetičky na odstranění fusku. Zase se tam chystám. Je to podle mě lepší, než to, že jsem si ho pomocí pásků trhala doma. U kosmetičky vydržel efekt zhruba měsíc, zatímco doma sotva týden. Jak to řešíte vy? Nebo existuje něco i na doma? A co ty černé tečky?
28. bře 2008 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: Mask of Magnaminty od Lush je uzasna, mam suchou a citlivou plet a vetsina cisticich me uplne vyprahne ale tahle je super, muzu jen doporucit
28. bře 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
noangel, gratuluji k Tadeáškovi :dizzy_face:
Tak já ji v další objednávce u Lush zkusím...Máš od nich ještě něco?

ella, YSL myslím mají na Aukru, MMB (občas tam nějakou zahlédnu :wink: ) nebo e-bay. V parfumerce je dost drahá - tak 800,-Kč a výš...
ta maska, nebyla to tato?
http://www.amy.cz/neutrogena-visibly-clear-2v1-emulzemaska-150ml/d-69374/
28. bře 2008 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
teraz pozerám na youtube ako sa používa minerál. makeup a oni trošku odsypú,pridajú pár kvapiek vody,zmiešajú a majú z toho vlastne tekutý mekeup.to nanesú na pleť a potom klasicky použijú ako púder.
zaujímavé.musím vyskúšať doma,či to aj s tým loreal tak funguje.
28. bře 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: diky :slight_smile:
mam American Cream kondicioner uzasne voni aj kolegove v praci si vsimly kdyz sem ho zacla pouzivat ze mi voni vlasy a mam je takovy jiny coz je co rict
pak Fresh Farmacy ale pouzivam ho jen na dekolt a zada se mi tam sem tam udelaj pupinky a pomaha ale na oblicej ho nedavam
pak sem mela sampon Big ale me moc nenadchl takze jen jednou
ale vybornej je sampon Daddy-o dostala sem vzorek a sice je na blond a sedivy vlasy ale me sqele sedne
a Dream Cream ale me moc nesedi ta vune jinak uzasne zhebcuje pokozku
28. bře 2008 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dík.
no ja si nepamätám.myslela som že to bolo od biodermy,ale od nich som nič také nenašla.pár strán dozadu ste sa o tom bavili,ale neviem to nájsť :sweat_smile:
len viem,že to bolo wash and mask.tak skúsim túto.vdaka zatiaľ.a idem pozrieť tú maskari konečne. :wink:
28. bře 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ella daj link
28. bře 2008 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
link na čo konkrétne? :sweat_smile:
28. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak YSL jsem teď viděla na Aukru, prodává ji Verča, jak jsem na ni na předešlé stránce dala kontakt, tak ji kdyžtak zkuste holky napsat :wink:
a tady je na MMB:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11162793&tab=0

noangel, no ten American Cream prostě miluju :dizzy_face: to je přesně ono-ta voní, co vydrží ve vlasech-nádhera.
Se musím podívat, co to všechno je za výrobky, o kterých píšeš. A hned, jak přijde mateřská dělám objednávku :grinning:
ještě dotaz k tomu FF: jak se to nanáší? Máš to v nějaké krabičce?

ella, já jsem čučela na Loreal na jejich ofik. stánky a nevěřila jsem, co všechno mají v minerálním provedení :astonished: Proč to není tady :angry: ? ach jo...

mě dneska dorazil balíček z Reniu - kokosáč, pleťové máslo a cukrový peeling (na ten se teda moc těším...), šampón nemají, tak mám smůlu :unamused:
28. bře 2008 ve 12:59  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
no a som v prdeli :sweat_smile: namiesto s efektom umelých som odklikla volume efect :rolling_eyes: čo s tým teraz? :sweat_smile:
28. bře 2008 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
co mi šibe už? everlong som myslela. som oklikla :confounded:
28. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: jj v krabice za 30 kc z tesca jak se driv skladovalo mydlo kdyz se nekam jelo s odkladacim vickem :slight_smile:
28. bře 2008 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holčiny mě teda na černý tečky pomáhá ta kaolínová maska a taky používám na mití a jako masku tu novinku od neutrogeny-wasch and Mask(podobé to má i Garnier a ten je taky super)..
28. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
mne sa zo slnka robia take tmave skvrny, ono ich nieje vidno, ale v zvecovacom su jasne ako facka....chcela som si objednat nieco na ne, ale rozhodla som sa radsej pre krem na tvar s 30 faktorom, lebo ma presvedcili, ze to mam zo slnka a ja sa v lete vobec nechranim faktorom.
28. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
môže byť mel.a netreba sa pozerať v zväčšovacom :grinning: lebo by ma odtiaľ dostali až keby som si celú tvár rozrýpala :grinning: inak sú aj krémy na tie fľaky.

elis,tak dnes pôjdem kúpiť tú masku od neutrogeny,dúfam,že ju budú u nás mať.
28. bře 2008 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Elli1, já jsem jí viděla v normální drogerii a i v lékárně,bála jsem se že o ní bude nouze a mají jí hodně,naštěstí..je taky hodně příjemná(já jsem hroznej závislák na tý drogerii..)Doufám že jsem poradila dobře a budeš s ní spokojená..Stojí kolem 150 korun a je tam toho opravdu hodně :wink:
28. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ella som nekompromisna a pri oboci a vytlacani len zvacsovak. :sunglasses:
28. bře 2008 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Melory, kosmetika mako má na pigmentový skrvny zesvětlovač..http://mako.inshop.cz/inshop/scripts/shop_NF.asp
28. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to tam v sekci péče o pleť a přesný název tý masky je maska bělící..takhle kosmetika je taky super holky!
28. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
mozem si to dat aj pod oci? lebo tam sa vyskytuju
28. bře 2008 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
čoveče nevím,ale jukni se tam co tam o ní píšou:slight_smile: :wink:
28. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
už sa teším na nákupy :grinning: zas oplieskam kopu prachov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale ako sa poznám,prídem tam a zabudnem,čo som chcela :grinning: to preto,že chcem toho veľa :grinning:
28. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
iba ze pre kazdodenne pouzitie
skusim , snad nescervenaju
28. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek