Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

marcet
27. bře 2008

elis:si mi snad ani neměla posílat ten odkaz 😀 Ted nebudu vědět co dříve 😀

vrana
27. bře 2008

Holky nechte toho, já bych si dneska tak moooooc chtěla něco hezkýho koupit 😅

marcet
27. bře 2008

vrana:tak do toho🙂 Já jsem vždycky natěšená,když někam vyrazim a říkám si,dneska si něco koupím a ono to pak nevyjde,tak jsem děsně naštvaná...
Ale za kosmetiku jsem schopná utratit dost peněz..mám pocit,že si občas kupími to co nepotřebuju 😀

ella1
28. bře 2008

tak ste ma nakazili,aj ja som si objednala ,,slimáky" 😀

mám dotaz:tam píšu,že sa môže vyskytnúť olupovanie pokožky,robí sa to niektorej z vás?
idem ešte pohľadať riasenku od YSL. 😀

elis..
28. bře 2008

Ella1,já jsem s tím fakt spokojená a žádný olupování jsem zatím nezaznamenala 😉 Přítel dost trpí na to,že se mu na čele a nosu hodně loupe kůžetak ho tím mažu taky a je to zatím uplně v pohodě,přestal se loupat🙂

Marcetko,to mi povídej,já tam nemůžu vůbec chodit,nechala bych tam celou výplatu:D Objednala jsi si tu kaolinku? Holky to je hnus to počasí,to se pak člověku ani nechce nikam chodit..

lendy1
28. bře 2008

ella, já taky čekám, jestli příjde nějaké loupání a nic. Přez den si na to dávám ještě hydra. krém 😉

ella1
28. bře 2008

tak som zvedavá,čo to spraví,objednala som si hned to väčšie,ked to tak chválite 😀
neviem nikde nájsť tú riasenku YSL.kde by sa to dalo kúpiť?

a ešte,raz ste tu spomínali nejakú masku,čo sa dá použiť aj ako na umývanie,niečo že wash and mask,neviem to tu nájsť.čo to bolo prosím vás?

lukin
28. bře 2008

Holky, já mám kůži na obličeji teda nic moc. Samé černé tečky na T-zóně a k tomu fusek :-/ Co radíte? Už 2x jsem byla u kosmetičky na odstranění fusku. Zase se tam chystám. Je to podle mě lepší, než to, že jsem si ho pomocí pásků trhala doma. U kosmetičky vydržel efekt zhruba měsíc, zatímco doma sotva týden. Jak to řešíte vy? Nebo existuje něco i na doma? A co ty černé tečky?

noangel
28. bře 2008

lendy: Mask of Magnaminty od Lush je uzasna, mam suchou a citlivou plet a vetsina cisticich me uplne vyprahne ale tahle je super, muzu jen doporucit

lendy1
28. bře 2008

noangel, gratuluji k Tadeáškovi 😵
Tak já ji v další objednávce u Lush zkusím...Máš od nich ještě něco?

ella, YSL myslím mají na Aukru, MMB (občas tam nějakou zahlédnu 😉 ) nebo e-bay. V parfumerce je dost drahá - tak 800,-Kč a výš...
ta maska, nebyla to tato?
http://www.amy.cz/neutrogena-visibly-clear-2v1-...

ella1
28. bře 2008

teraz pozerám na youtube ako sa používa minerál. makeup a oni trošku odsypú,pridajú pár kvapiek vody,zmiešajú a majú z toho vlastne tekutý mekeup.to nanesú na pleť a potom klasicky použijú ako púder.
zaujímavé.musím vyskúšať doma,či to aj s tým loreal tak funguje.

noangel
28. bře 2008

lendy: diky 🙂
mam American Cream kondicioner uzasne voni aj kolegove v praci si vsimly kdyz sem ho zacla pouzivat ze mi voni vlasy a mam je takovy jiny coz je co rict
pak Fresh Farmacy ale pouzivam ho jen na dekolt a zada se mi tam sem tam udelaj pupinky a pomaha ale na oblicej ho nedavam
pak sem mela sampon Big ale me moc nenadchl takze jen jednou
ale vybornej je sampon Daddy-o dostala sem vzorek a sice je na blond a sedivy vlasy ale me sqele sedne
a Dream Cream ale me moc nesedi ta vune jinak uzasne zhebcuje pokozku

ella1
28. bře 2008

dík.
no ja si nepamätám.myslela som že to bolo od biodermy,ale od nich som nič také nenašla.pár strán dozadu ste sa o tom bavili,ale neviem to nájsť 😅
len viem,že to bolo wash and mask.tak skúsim túto.vdaka zatiaľ.a idem pozrieť tú maskari konečne. 😉

pacna
28. bře 2008

ella daj link

ella1
28. bře 2008

link na čo konkrétne? 😅

lendy1
28. bře 2008

tak YSL jsem teď viděla na Aukru, prodává ji Verča, jak jsem na ni na předešlé stránce dala kontakt, tak ji kdyžtak zkuste holky napsat 😉
a tady je na MMB:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11162793&tab=0

noangel, no ten American Cream prostě miluju 😵 to je přesně ono-ta voní, co vydrží ve vlasech-nádhera.
Se musím podívat, co to všechno je za výrobky, o kterých píšeš. A hned, jak přijde mateřská dělám objednávku 😀
ještě dotaz k tomu FF: jak se to nanáší? Máš to v nějaké krabičce?

ella, já jsem čučela na Loreal na jejich ofik. stánky a nevěřila jsem, co všechno mají v minerálním provedení 😲 Proč to není tady 😠 ? ach jo...

mě dneska dorazil balíček z Reniu - kokosáč, pleťové máslo a cukrový peeling (na ten se teda moc těším...), šampón nemají, tak mám smůlu 😒

ella1
28. bře 2008

no a som v prdeli 😅 namiesto s efektom umelých som odklikla volume efect 🙄 čo s tým teraz? 😅

ella1
28. bře 2008

co mi šibe už? everlong som myslela. som oklikla 😖

noangel
28. bře 2008

lendy: jj v krabice za 30 kc z tesca jak se driv skladovalo mydlo kdyz se nekam jelo s odkladacim vickem 🙂

elis..
28. bře 2008

Holčiny mě teda na černý tečky pomáhá ta kaolínová maska a taky používám na mití a jako masku tu novinku od neutrogeny-wasch and Mask(podobé to má i Garnier a ten je taky super)..

melory
28. bře 2008

mne sa zo slnka robia take tmave skvrny, ono ich nieje vidno, ale v zvecovacom su jasne ako facka....chcela som si objednat nieco na ne, ale rozhodla som sa radsej pre krem na tvar s 30 faktorom, lebo ma presvedcili, ze to mam zo slnka a ja sa v lete vobec nechranim faktorom.

ella1
28. bře 2008

môže byť mel.a netreba sa pozerať v zväčšovacom 😀 lebo by ma odtiaľ dostali až keby som si celú tvár rozrýpala 😀 inak sú aj krémy na tie fľaky.

elis,tak dnes pôjdem kúpiť tú masku od neutrogeny,dúfam,že ju budú u nás mať.

elis..
28. bře 2008

Elli1, já jsem jí viděla v normální drogerii a i v lékárně,bála jsem se že o ní bude nouze a mají jí hodně,naštěstí..je taky hodně příjemná(já jsem hroznej závislák na tý drogerii..)Doufám že jsem poradila dobře a budeš s ní spokojená..Stojí kolem 150 korun a je tam toho opravdu hodně 😉

melory
28. bře 2008

ella som nekompromisna a pri oboci a vytlacani len zvacsovak. 😎

elis..
28. bře 2008

Melory, kosmetika mako má na pigmentový skrvny zesvětlovač..http://mako.inshop.cz/inshop/scripts/shop_NF.asp

elis..
28. bře 2008

Je to tam v sekci péče o pleť a přesný název tý masky je maska bělící..takhle kosmetika je taky super holky!

melory
28. bře 2008

mozem si to dat aj pod oci? lebo tam sa vyskytuju

elis..
28. bře 2008

čoveče nevím,ale jukni se tam co tam o ní píšou🙂 😉

ella1
28. bře 2008

už sa teším na nákupy 😀 zas oplieskam kopu prachov 😝 😀
ale ako sa poznám,prídem tam a zabudnem,čo som chcela 😀 to preto,že chcem toho veľa 😀

melory
28. bře 2008

iba ze pre kazdodenne pouzitie
skusim , snad nescervenaju