• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
ahojte, ako sa daju objednat "sneky" na SK? Vdaka.
9. dub 2008 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj osa ja som sa na to informovala u tej firmy a počita sa kurz a poštovne podla cennika pošty. :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
cauko. osa na Sk ťa to vyjde 1170 Sk.po prepočítaní kurzu.v tom je už aj poštovné. :wink:
10. dub 2008 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak šneci jsou doma,tak jsem na ně zvědavá :slight_smile:Dneska odlétám do Londýna,tak je začnu používat až se vrátím :slight_smile:
10. dub 2008 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
sú fakt super.

akurát,že som dostala z volacoho alergiu-cervene fľaky na tele,svrbia.............tak dufam,že nie z toho,ved na tvár to super pomáha.
10. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
ella1:už se na ně těšim :grinning:
10. dub 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pro priznivkyne vlasove kosmetiky TIGI super akce sampon a kondicioner kazdej 750 ml i s postovnym 21 liber http://www.lookfantastic.com/hair/tigi-bed-head/tigi-bed-head-tweens
11. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
noangel, prosím tě, vysvětli mi, jak se to tam objednává a platí a tak...mám svého domácího angličtináře na dlouho pryč a prostě je to nad moje síly. Na tuto stránku chodím vždy pokukovat, ale zatím jsem neměla odvahu něco objednat...a přitom tam mají takové lákadla :dizzy_face: :grinning:

kartou se tam platit může, že jo, dodání po Evropě cca týden a poštovné cca 4 libry? Je to tak?
11. dub 2008 ve 14:03  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, tak uz mate na svedomi aj moj "rodicovsky prispevok" :wink: Konecne som Vas precitala cele, lush uz ku mne nesie postar coskoro a "sneky" objednam v tesnom zavese... :grinning:
11. dub 2008 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: ty znas lookfantastic a nedas sem link ?!! :angry: :grinning:
jj berou karty vsechny klasika: visa, visa electron, mastercard, postovny je za polozku 2,3 a za kazdou dalsi 1,50 myslim, 3 ks sem platila 5,30 postovny
a objednani klasika musi se zaregistroivat pak jen prihlasit a hazet veci do kosiku :wink: a pak kliknout na kosik zkontrolovat a odklikat zaplaceni (vpravo nahore tlacitko checkout)
pisni me do IP jestli chces vedet neco konkretniho nebo me klidne pisni tvoje udaje ja te zaregistruju a pak uz muzes nakupovat
11. dub 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
noangel, díky, i za IP :wink:
registraci jsem zvládla, teď jen se rozhodnout, co "NUTNĚ" potřebuji :grinning:

a to poštovné se tedy navyšuje za každou položku? Není tam třeba nějaký strop?

Já to vidím asi na:
OPI AVOJUICE PEACH - ty jejich mlíčka na ruce miluji :dizzy_face:

a dochází mi Lip Injection -ten je taky jasný
Too Faced má tak krásné věcičky...pořád mě láká ta jejich řasenka Lash Injection :grinning:

mohl by mi někdo ve zkratce říct, na co je toto:
http://www.lookfantastic.com/beauty/too-faced-new/lips/too-faced-borderline-anti-feather-lip-pencil.html

a toto:
http://www.lookfantastic.com/beauty/too-faced-new/face/too-faced-wrinkle-injection-line-filler.html

ty růžové OPI laky na nehty :dizzy_face: - ty teda jsou...
no a na vlasy TIGI nebo Joico - to budu muset prostudovat, co přesně mají a za kolik...
11. dub 2008 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
noangel a jak je to s těmi member price?
11. dub 2008 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: jak se zaregistrujes tak ses member :wink:
11. dub 2008 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
fakt? tak to je teda super, ty member ceny jsou fajn. Díky moc.
11. dub 2008 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: nz. pak se pochlub co sis objednala :wink:
12. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak Too Faced Borderline Anti-Feather Lip Pencil - je proti rozpijeni rtenky nebo lesku mimo linii rtu a Too Faced Wrinkle Injection - Line Filler - vypnovac vrasek da se pouzit bud jen lokalne nebo pod makeup na celej oblicej
12. dub 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu zase; lendy, k tve otazce; ano, ta Japonka je jako peeling, ale velmi jemny (nebo alespon me to tak pripada), i kdyz ucinny.

Navic, vcera jsem vyzkousela Mask of Magnaminty a musim rict, ze jsem spokojena :dizzy_face: Takze dalsi vyrobek, ktery zaradim na pravidelny shopping list :grinning: Moc dobre se nanasi, staci trosku na cely oblicej (takze si umim predstavit, ze i maly kelimek - 125g- vydrzi tech predepsanych nekolik mesicu) a za deset minut je ztvrdla a muze se umyt - musim rict, ze s podobnymi maskami mam zkusenost, ale vsechny sly velmi tezko smyt, kdezto tahle jde smyt velmi lehce a plet jsem po ni nemela vubec zarudlou (jako po jinych maskach), alle prave moc peknou a opravdu se mi zdalo, ze mam mensi pory.... :wink:
12. dub 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
zanett, ahoj :wink:
na tu masku se už těším :dizzy_face: , vezmu jich asi rovnou víc a pak to hodím na Aukro nebo MMB, ať si ji taky někdo užije za nějakou fajn cenu než s přirážkou 150,-Kč za poštovné :angry:

noangel, no vezmu si určutě teď něco z Too Faced, asi tu řasenku nebo tužku na rty a samozřejmě ten zvětšovací lesk, kterého už mám na dně. Porovnála jsem ceny Tigi a něco je levnějšího na lookfantastic něco zase na Jahodě. Co od Tigi máš doma?
12. dub 2008 ve 12:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
lendy: mam sampon na hnedy vlasy (voni po cokolade), dal moisture maniac - voni ovocne musela sem prejit na hydratacni jak ted kojim sem cela vyschla vecne vcetne vlasu k tomu stejne rady kondicioner a nevymyvaci kondicioner superstar - voni po jahodach jeste mam ted objednanej small talk na upravu vlasu se vsim zatim max spokojnost
12. dub 2008 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
chci vám poradit super masku na vlasy.. Mám ji vyzkoušenou a dělá zázraky..
JSem od přírody tmavší typ s hnědými vlasy, barvím se na blond /melíry/ Vyzkoušela jsem masku z 1 PL olivového oleje, 1 vejce a půl salátové okurky i se slupkou.. Rozmixujete na kaši a dáte na vlasy asi tak 20 minut... Fakt je to super a nemám tak zničené vlasy a hlavně ta maska moc nestojí..
12. dub 2008 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Musíš být asi hodně smutný a zklamaný přírodní úkaz, když všude takhle prudíš..
12. dub 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
tak som si to tu precitala od prvej strany,trvalo to dlho ale stalo to zato,urcite skrachujem lebo tolko toho chcem,hned pojdem najst YSL maskaru a v pondelok navstivim obchod LUSH v Prahe,uz sa tesim :slight_smile:
lendy1: ty mas buffy na zadecky?
12. dub 2008 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jsi jistě taky nádherná :sunglasses: Jsi mi volná, ale nech si ty svý oplzlý připomínky.. Navážíš se tady do všech..
12. dub 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte baby...fajn tema, kedze sa v nej pise a cakach-mackach kozmetickych tak aj mne dost blizka :grinning: nire neviem presne ktoru mascaru myslis od YSL ale fajn ceny su na jahode...ze lendy? :wink:
12. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no tu s efektom umelych rias,viem o jahodke,a vdaka tejto teme o roznych inych super strankach,ale nasla som ju dnes na aukre za 550,co je super cena
12. dub 2008 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
nire, zrovna teď jsem poslala objednávku do Lushe, takže buffy vyzkouším a příští týden poreferuji :wink: . Nakonec jsem tu objednávku dost pozměnila, ale maska, buffy a parfém Karma zůstali, takže jsem fakt zvědavá a moc se těším :dizzy_face:

teda u Tigi jako fakt nevím :sweat_smile:
na moje vlasy mě zaujalo:
TIGI Bed Head - Ego Boost – bezoplachový kondicionér
TIGI S-Factor - Smoothing Shampoo – šampon pro hedvábně hebké a uhlazené vlasy + kondicioner
TIGI Bed Head – Moisture Maniac Shampoo – revitalizační šampon + kondicioner
TIGI Bed Head – Control Freak Extra Extra Freak, ale to nevím, co a jak s tím...
TIGI Bed Head – Control Freak Serum – sérum pro uhlazení a vyrovnání vlasů
12. dub 2008 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek