Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

myska
26. zář 2007

Siss, tak nesmíš tak moc mrkat 😀

Já taky nosím jen černou tužku

katarina82
26. zář 2007

sis, tak to mě drží fest. Fakt dokud to nesešudlám prstem ve sprše, tak to tam mám i několik dní.

luuci, já to dávám pod lícní kost, aby se ta lícní kost zvýraznila, protože mám dost kulatou držku.

sisstin
26. zář 2007

ale strašně mi vyhovují takový ty stíny v kuličce..ten prášek..tuším od Rimelu...skvěle se to třpytí..a drží..ale jsou to jen neutroš barvy..bílá nebo zlatá nebo světle růžová...ale pod obočí..nebo pod jinej stín super 😎

luucia
26. zář 2007

siss - tak to máš asi moc mastný víčka!! Před nanesením stínů nebo tužky si je přepudruj! 😉

sisstin
26. zář 2007

luci: to nepomáhá 🙄

luucia
26. zář 2007

siss - tak to už nevím!ale já sem teď v těhu i přes makeup a pudr hned mastná!

sisstin
26. zář 2007

luci: já mám mastnou plet odjakživa..takže tak za půl dne bych potřebovala se odlíčit a dát to znova..ale zas prej na takový pleti se moc nedělají vrásky 😉

katarina82
26. zář 2007

mě se taky teď mastí pleť mnohem víc.

luucia
26. zář 2007

siss - jj, to je výhoda!! 😉
já mám zas děsný kruhy pod očima! ikdyž se fakt vyspím, tak mám pod očima úplný krátery!! 😝

katarina82
26. zář 2007

sis, to je fakt. Máma má mastnější pleť a ve skoro padesáti lidi nechápou, že má dospělou dceru... Na střední si mysleli, že je to moje kámoška 😀

sisstin
26. zář 2007

kat: no..ale za ty bedary a různý tečky po ksichtě nevím, jestli to stojí 😅

myska
26. zář 2007

Luucia, já jsem na tom stejně, takže korektor je základ

katarina82
26. zář 2007

sis, no ty má máma ještě furt taky 😅 To je fakt. Ale zase když jsme měli v neděli tu oslavu a přišla michalova matka, tak nikdo nechápal, že jsou s mojí mámou stejně starý. Vypadala spíš jak babča, fakt... 😖

luucia
26. zář 2007

myska - ten používám, ale stejně to je děs! 😝 jakmile spím jen o trochu míň tak se mě každej ptá, jestli sem nemocná nebo co mi je!! 😝

sisstin
26. zář 2007

kat: ale dá se ..můžu vylízt bez podkladu..a nikdo nechcípne..ale dřív..tý jo..na základce ještě..to jsem byla beďaří královna 🙄 😅 😅 😅 😅

luucia
26. zář 2007

kat - u nás je to stejný! tchýně vypadá docela staře, ale myslím, že je to i tím, že se o sebe moc nestará! vlasy si nebarví a má je šedivý, nemaluje se a nepoužívá žádnou kosmetiku! Mamka o sebe dbá, chodí na kosmetiku, ke kadeřnici a vrásek moc nemá! myslím, že se fakt vyplatí o sebe pečovat!

sisstin
26. zář 2007

luci: ty vole..tak to jak jsi mi ukazovala tchyni, tak já čuměla někam jinam..já viděla právě super upravenou, mladou ženskou 😅 😅 😅 😅

katarina82
26. zář 2007

sis, tak já taky nemám žádnou extra super pleť, ale zas žádný beďaří ráj 😀 Podklad nosím taky furt, pudr a hotovo. Ale v té porodce by mi stačily ty linky, bez nich se mě každý ptá, jestli nejsem nemocná 😀 😀 😀

luucia
26. zář 2007

siss - tojo, ona z dálky docela vypadá dobře, ale zblízka je to fakt dost děsný!! šedivá, sešlá,... když je srovnám s mojí mamkou tak to je síla! uvědomila sem si to až když sem je viděla nedávno vedle sebe!

sisstin
26. zář 2007

luci: to asi jsem fakt čuměla jinam 😕 tahle šedivá nebyla 😕

katarina82
26. zář 2007

luuci, taky myslím. I v práci vždycky všichni čuměli, jak mám šikovnou maminu. Doufám, že v těch letech budu mít taky to štěstí 🙂 Ale fakt dělá hodně to líčení.

luucia
26. zář 2007

já taky nemám beďaří ráj, ale nechápu proč na bradě mám furt nějakýho hnusáka! nikde nic a brada 😝

sisstin
26. zář 2007

no já spíš nemůžu z matky, než ona vyrazí do práce..tak vstává o hodinu a půl dřív 😅 😅 😅

luucia
26. zář 2007

siss - to víš, ono vypadat dobře trvá čím dál tím dýl!! 😀 😀

katarina82
26. zář 2007

sis, ježiš až tak? To já to mám nacvičený. Za deset minut jsem jak vyměněná 😎

sisstin
26. zář 2007

luci: no to jo..ale ona je fakt expert..vyleze z vany..a ještě tak půl hodiny nanáší různý zpevnovače a tak 😅 ale vidět to moc není 😅 😅 😅 😅

sisstin
26. zář 2007

kat: já taky..páč vstávání v pět mě naučilo 😅 😅 😅

luucia
26. zář 2007

siss - 😀 😀 to je teda dobrýýýý!!
Moje mamka se ted do sebe dala a začla v 51. letech chodit do posilovny!! docela jí to drží! pořád říká, že nechce být ošklivá babička!!

katarina82
26. zář 2007

sis, přesně tak. Každá minuta v posteli dobrá, takže pak jen fofrem namalovat a hurá do práce.

sisstin
26. zář 2007

kat: třeba kámoška si musí dát kafe..cígo..a posedět ráno..a to vstává ještě před pátou..to nechápu trošku 😅