Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

aponchie
20. dub 2008

ja bych s ni zasla ke kosmeticce a kozarce nez bych neco koupila.bracha to ma fakt huste a sel k lekari a neco dostal ve sklenicce modrobileho a pomaha to super hlavne NEMACKAT!!!zadela si na jizvy a skaredou plet 😉

sestri
20. dub 2008

ďakujem 🙂 dúfam,že nebude po manželovi,ten to mal hrozné,je samá jazva.

aponchie
20. dub 2008

no ale ty jizvy jsou bud po nelecenem akne anebo po mackani takze nemackat.moja mama mi to mackala porad a nechutne me to bolelo a mam dodnes nasledky a bracha uz na sebe nenecha sahnout a ma to suprove den ode dne akorat on to ma horsi ,ze se uz holi a tim si to drazdi a taky mi lekarka rikala ze i make up je dobre nosit nejen kremy pac kvalitni make up take leci pres den zase ale dusledne cistit osetrovat a cekat nic jineho

sestri
20. dub 2008

myslela som si,ale zdá sa mi to skoro,mať doma 11ročnú poďobanú pubertiačku.

aponchie
20. dub 2008

proc?ja to mela od 13ti takze dnesni doba zrejme pokrocila 😉

sestri
20. dub 2008

ja som s tým nemala problémy skoro vôbec 😒

aponchie
20. dub 2008

u nas v rodine taky krom me 🙂

ella1
21. dub 2008

k tej spotrebe,baby ja si myslím,pár dní dlhšie niečo používať neublíži.aj tak je to minimálny dát. spotreby.
a aj ked tam nejaký dátum je,nemôžete si byť isté,že ho v obchode neprelepili.kamoška robila v parfumérii a robiť to museli.takže sa zbytočne vyhodí kopa peňazí za niečo,čo už možno nie je použiteľné aj rok.a zas nie na každom výrobku je dát. vyrazený do obalu,takže pri niektorých sa to proste zistiť nedá... 😝
ale je to o nervy,ked si to predstavím,že možno používam niečo,čo mi viac škodí ako pomáha....

poninka
21. dub 2008

já se hlásím, že mám bedíky od třinácti 😀 😀 😀 😀

sestri
21. dub 2008

ale ona bude mať v lete iba 11 ☹ ☹

poninka
21. dub 2008

☹ ☹ tak třeba jí zase dříve zmizejí

noangel
23. dub 2008

FYI: pro ty co uz dlouho cekaji na balik ze sveta jako ja

http://ekonomika.idnes.cz/baliky-z-americkych-o...

lendy1
23. dub 2008

noangel, jak dlouho čekáš? 😲 Já dneska budu objednávat ten Clinique-all about..., tak jsem zvědavá, kdy dorazí 😝

a ještě mám na tebe dotaz: ten Idealist od E.L. používáš jen na den nebo i na noc?

noangel
23. dub 2008

lendy: od zacatku dubna. jeden balik poslali 4. a druhej 9. vetsinou vzdycky dorazily za tyden max 10 dni a na oba cekam do ted

idealist zezacatku tyden - dva rano i vecer pozdeji jen na noc

etuska
24. dub 2008

Baby,pouzivate niektora francuzsky il??????? 🙂

aponchie
24. dub 2008

lendy mam dotaz:kosmeticka mi rikala,ze v mem veku mam pouzivat spise na oci gel nez krem .co myslis?ja se v tom uz nevyznam 😀 dik

nensy
24. dub 2008

já teda nevím ale já v tom jiný rozdíl nevidím. 😀

aponchie
24. dub 2008

me v tom logicky prijde,ze gel bude asi vypinat a krem promastovat 🙂 ale mozna nemam pravdu

lendy1
24. dub 2008

no dle mého jsou ty gelíky (dřív jsem je používala) hlavně na otoky a kruhy pod očima a krémy jsou mastnější, takže jsou spíš vhodnější na vrásky - alespoň tak tomu ruzumím 😕 . Ty gelíky co jsem měla jsem si dávala i ráno a pleť byla taková vypnutější, to jo, ale v mém věku se už přesměruji na ty krémy 😀

etuska, na co to je dobrý 😅

ella1
25. dub 2008

etuška-ja som tu na ten íl už pýtala a nik to nepoznal.ale tiež by som rada vyskúšala.
inak hlásim,že lush mi prišiel,dostala som aj darček.
takže:cupcake-no neviem,lepšie mi pleť vyčistila love luttuce,ale pekne vonia,aj som oblizla 😀

american cream-úžasný!potrebovala som ho oveľa menej ako bežného balzamu/kondicioneru,krásne vlasy,jemné,zdravo vypedajúce.len vôňa trochu silná a nevedela som prísť na to,či sa mi páči alebo nie,ale na druhý deň už bola jemnejšia tak to bolo fajn.

medové mydlo-stále chodím očuchávať do kúpeľne,fantastické!dlho mi asi nevydrží 😀

buffy-vôňa nič moc,ale je to fajné,zadok aj nohy sú jemné a nakrémované.

ešte mám jasmínovú bombu,ale neskúšala som ,ovocné mydlo a ako darček tiež nejakú bombu a,ale neviem aká to je.

kristi
25. dub 2008

tak holky, zakoupila jsem Marie Claire a hnedka me potesili: test hydr. kremu

vitezove ( beru stredni a nizsi cen. hladinu)

La Roche Posay - Hydraphase Legere
Vichy - Aqualia Thermal
Eucerin - pl. krem s Urea

aaaa?? a Nivea Visage - Aqua sensation

lennik
25. dub 2008

ahoj! koukám, že jste tu také příznivkyně Lush! 😉
Nemáte někdo vyzkoušené jejich šampuky? Já jsem ted dostala s balíčkem vzorek šampuku a po prvním umytí mi to připadá super, v kombinaci s american cream ty vlasy fakt krásně voní! Taky mám jejich balzám na rty "štrůdlíkový" a Lemony Flutter na ruce (a hlavně na záděry!) a a obojí je super!

lendy1
25. dub 2008

lennik, mám doma šampuk Ultimate Shine pro lesklé vlasy a používám po tom American cream. Vlásky mám fakt lesklý, ten kondicioner je ovšem nezbytný...jinak tam píšou, že ten šampuk obsahuje třpytky, což jo, ale ve vlasech je nemám (jsem ráda 😀 ). Ten šampuk vydrží dlouho-mě přijde, že snad neubyl a to ho mám už nějaký ten měsíc, ale je potřeba ho vždy nechat po použití pořádně vysušit. A opravdu stačí jen 2x přejet po mokrých vlasech a krásně pění 😵

kristi 😀 dobrý, tak já mám Vichy a rozhodovala jsem se mezi tím a LRP 😀 se budu muset mrknou do MC, co tam vše zajímavého píšou 😉

lennik
25. dub 2008

lendy, díky za radu, jdu do toho. Já měla vzorek Irresistable Bliss a fakt krásně voní a úplně mě to nadchlo! Až mi to zdravotní stav dovolí, tak musím zajít do toho jejich obchůdku, ted jsem bohužel odkázaná jen na internet. Taky čekám na balíčky ze strawberry už pěkně dlouho a jak jsem četla, ještě si asi počkám!

kristi
25. dub 2008

ja az se dostanu do Palladia,tak si taky nakou mnamku vonavou poridim

oazapokoja
25. dub 2008

sestri-problémovú pleť má aj moja dcéra/11 bude mať v lete/ návšteva kožnej=návšteva lekárne kúpiť čo odporúča lekárnička=odchod z dlhým nosom nenormálne ceny 😠 ,tak som nakúpila oriflame: čajov. čistiaci a tonizačný gél,/použiť ráno a večer/ a čajov.ošetr. a krycia tyčinka/vysuší pupačik a aj ho trocha prekryje/ 😅 ,v katalogu 7 je na tieto výrobky akcia,nám vyhovuje a má účinok 😀

etuska
25. dub 2008

Baby-zalozila som samostatnu temu "francuzsky il"-ella,mozes mrknut,je tam aj link o sposobe pouzitia,tusim od Expertky 😉 -super vec napr. na detoxikaciu a vecer idem skusit aj na kruhy pod ocami 🙂

pimpulka
26. dub 2008

caffte baby kozmeticky 😉 som sa neozyvala, ale citala som vas pravidelne! 😵 jahoda dosla presne po 10prac. dnoch, a este k tomu obe naraz dorucene hoci casovy rozdiel medzi objednavkami bol asi 4dni...spiralu som este neotvorila lebo mam este staru nacatu...tema LUSH 😀 aj vdaka Vam a vasim skusenostiam som si spravila zoznam veci co chcem kupit, vyratala som mto do 2000skk 😖 ale v Emme bol kupon na zlavu tak ak sa mi minie kozmetika nabehnem do lush..skoda ze nemozem skor a musim cakat na velky nakup, no hold kupon mam len jeden

kacarinka
29. dub 2008

ahojte kocky, prosim neporadite nejake dobre spevnujuce telove mlieko? dakujem 😉

mucilienka
29. dub 2008

baby, a co hovorite na kremiky Loreal Derma Genessis?