Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

kristi
19. čer 2008

myslis, Siss? ja neivm, hlavne s tim bude strasne prace..ja nemam ani hreben, fen a takovy ty veci..to budu muset asi koupit 😅

zanett
19. čer 2008

kristi, presne takovy jsem mela..asi posledni dva roky...Bylo to prima, ale ted, jak si nechavam narust dlouhy (ehm, nebo alespon delsi), tak je docela drina nechat odrust ty stupne vzadu...Ale jo, myslim, ze na tom mas oblicej 😉

kristi
19. čer 2008

MM ma vlasy, ma velkou hlavu,takze by holej vypadal jako Shreck

kristi
19. čer 2008

jako tohle ale o kousek delsi predek - mela to i Rihanna

http://www.svetucesu.com/Article/Celebrity1.aspx

sisstin
19. čer 2008

já mám účes a lá ta pinda z odložených případů..ta bloncka 😅

zanett
19. čer 2008

heledte, koceny, kdyz uz jsem v tom pridavani fotek, tak jsem pridala fotku s pritelem...tak jestli vas to zajima, tak se podivejte hned, pac tusim, ze mi co nevidet prijde IP s tim, ze to mam smazat (na te spolecne fotce jsme v hotelu ted v pondeli) 😅 😀

sisstin
19. čer 2008

zanett: jééé..tam ti to moc sluší 😵 , se mi to zdá, nebo je TP starší? My jsme o 10let 😕

sisstin
19. čer 2008

kristi: jsem si v tom kině ani TM moc neprohlídla 😢 😅

zanett
19. čer 2008

sis, MP je starsi o 26 let (teda, ted to bude stavnaty sousto pro vetsinovy prumer ucastniku tady...teda, ne primo tady na diskuzi, ale tady na konovi - uz slysim ty reci o tom, ze jsem sbalila prachace atd 😀 Ja jsem vlastne tady nikdy nerekla, o kolik let jsme od sebe....

kristi
19. čer 2008

zanett, ty vypadas jak ta fr. zpevacka.....ta jak ma ten hustej hlas....

siss, mas ho na fotkach....

zanett
19. čer 2008

kristi, ktera? 😀

sisstin
19. čer 2008

já mám asi tohle: http://www.svetucesu.com/Photogallery/Hairstyle... jako střihem 😉

zanett: jsem ani nák moc nepředpokládala, že bys měla mít nějakýho puboše 😉

kristi
19. čer 2008

ta jak o ni je ten film nekdy loni, jak dostala oskara

noangel
19. čer 2008

zanett: na to kasli hlavne ze nema vlasy 😉 😀

sisstin
19. čer 2008

kristi: ty myslíš Edith Piaf? 😅 😅 😅 😅 😅

kristi
19. čer 2008

o 26 let? ty jo,tka to je husty..ale verim, ze jste v pohode. a chvalim, pac na to teda nevypada

sisstin
19. čer 2008

zanett: já bych se jen bála toho, že v 25 to je ještě v poho..ale až ti bude třeba 35 nebo více..tak ono je to pak strašně znát 😒

kristi
19. čer 2008

joooooooo, to je ona..kdyz byla mlada, tak byla takova podobna -nebo nevim, ja ten film nevidela, ale napadla me hnedka...takova femme fatale

zanett
19. čer 2008

No, ja jsem nikdy nebyla na hezouny, ani nevim proc, proste me vzdycky braly ty 'jiny' typy

kristi, ja fakt nevim, kterou myslis, ale to je jedno, ted s tema rovnatkama nevypadam jako Franzouzka, ale jako ten americkej borec...ten....noo...vite prece....ten robocop 😀 😀 😀 😀 😀 😀

noangel
19. čer 2008

kristi taky myslim ze ti "bekhemka" bude sluset mas na to oblicej

sisstin
19. čer 2008

zanett: já nesnáším hezouny..ble ble ble 🤐

noangel
19. čer 2008

jinak ja vlasy shodila me desne padaj jak me Tadys vysava

kristi
19. čer 2008

ja taky nesnasim hezouny, hlavne ty metrosexualy nafinteny a nasvaleny, mne je dobre s tim,co mam doma...

nonangel, diky diky..jeste tak 2 mesice a uvidite vysledek a ne abyste si myslely,ze ty kozy chci mit taky jako ona....

lucenek
19. čer 2008

😕 😀 je kliiid????

kristi
19. čer 2008

lucenek: tady jo..tady je sranda.... 😀

zanett
19. čer 2008

kristi, dik za pochvalu 😉 Ja proste nikdy nezapadam do prumerovych tabulek, takze i ve vztazich musim mit holt neco jinyho 😀 (teda, nemusim, proste to tak je....)

sis; co myslis? Ten vekovy rozdil? Ja to tak neberu, vuci tomuhle jsem strasne imunni, pac tohle slysim v jednom kuse od mamy/babicky/kamosek atd..Proste zijeme ted a tady, tak at si to vychutname...kdyz spolu budeme i za dvacet let, tak jedine dobre, ale kdyz ne, tak budu rozhodne rada vzpominat na to, co bylo, kdyz jsme byli spolu 😉

sisstin
19. čer 2008

zanett: hele..ty nad tim uvažuješ, že až ti bude 40, tak jemu bude 76? 😕 Plánuješ to jako na dýl? 😕

sisstin
19. čer 2008

zanett: aha..už si to čtu 😉

kristi
19. čer 2008

zanett, to je dobrej pristup...ja jako nechci byt nejak osobni, ale to mu je teda nejak tak k tem 50? a co "to"? no vis co, tamto....jako dobry??

noangel
19. čer 2008

kristi: kozy neee ma je blbe udelany nekde to i nakej odbornik kritizoval nema bradavku lehce pod pulkou ale trci ji nahoru, proste nema prsa "kapku" ale ty trcaky