• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
jako jo, to je logický-žádný zkušenosti a mluvit se teda s nima nedá o ničem pořádným a řeší neustále samé ptákoviny. Ale zase jsou takový energický...
19. čer 2008 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi, ja to myslim tak, ze kdyz vidim, jak balej vrstevnici moje kamosky, pripada mi to takovy pubertalni...ale to bude tim, ze jsem rozmazlena fiflena a potrebuju, aby me MP rozmazloval :grinning: :grinning: :grinning: (to je prosim strizliva sebekritika s mirnou nadsazkou :grinning: )
19. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: a snazivy :grinning:
19. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,jako akcni? no, to jako sice jsou...ale priznam se,ze uz me dlouho zadnej zajic neoslovil...asi koukaji po jinejch
19. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett: hele..my jsme se nějak nebalili..já napsala, že ho na konci sprna přijedu vošukat..a bylo to tak...a je to bez nadsázky :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no vzdyt to rikam; ty starsi uz povetsinou vedej, jak to zahrat a jak udelat dojem (to umej i nektery mladsi - pry - ale moc jich asi nebude...to prijde s vekem)
19. čer 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
noangel :grinning:
ach jo...si tady ještě zavzpomínám na starý časy...
19. čer 2008 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, aha, tys to vzala hakem :grinning: MP byl driv muj sef, tak to slo v nasem pripade pomaleji a jaksi profesionalneji :grinning:
19. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, bejvavalo,co? asi si potrebuju zaflirtovat...

siss, ty jsi husta.....a byl vyvonenej, umytej, oholeneej a stal mu uz kdyz otevrel dvere,ne?
19. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, muj ex byl taky sef - krajeli jsme spolu zampiony...a pak jezdili v noci na vylety
siss: aspon bylo jasno a odpadly trapne chvilky :wink:
kristi, no mě taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale nedávno jsem šla s kočárem, za mnou 2 chlápci a slyším: hm, je to je pěkná, pak zase: jj, to je ona, dobrá, no, vypadá dobře. Tak jsem si naivně myslela, že obdivují mě a oni obdivovali Cortinu (kočár :grinning: ), dokonce mě i zastavili a ptali se na ten zatracenej kočár..
19. čer 2008 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: všechno, až na voholený péro..to si začal holit až asi po roce vztahu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: to si dělá kozy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy, to jako fakt? tak to by me nastvalo.....

siss, MM to taky tedka nak zanedbaval, tak jsem mu rekla, ze nic nebude dokud neoholi a jak mazal do koupelky a strihal to jak blazen.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: este neni po 22. hod a nikdy nevis kerej admin nespi :grinning:
lendy, to je dobry :grinning: Ja uz ani nevim, jaky to je, kdyz se za mnou nekdo otaci (slusne), protoze Anglicani to moc nedelaji (pokud nepocitam ty, co na me porvavaji a piskaji nekde na stavbe)...i kdyz je fakt, ze dneska na me par chlapiku brejlilo...ale to bylo urcite tema rovnatkama.... :grinning:
zanett: hele..je pravda, že Angličanky jsou fakt ošklivý? :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett nekde nedavno psala, ze prave ta nova genrace anglicanek uz jsou docela hezky holky, ze uz se staraji o sebe, nejsou tak tlusty apod.....
19. čer 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi: no spíš jsou to takový vycvrndlý rezatky :confused: :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss: myslim ze to byla diskuze "zmena postavy po porodu"
19. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss,to nevim..ja zadnou neznam...co si pamatuju z dovoleny, tak to zase o moc lepsi nebylo
sis, nejsou primo hezky, ale treba pubertacky vypadaji lip (jsou namalovany, ucesany, ohakly, takze zakryjou to, co nema byt videt), ale spousta holek pres 20 ma nadvahu to je dela horsi....a taky maji jiny typy obliceje nez treba Stredoevropanky, takze....nejsou primo osklivy (nektery :grinning: ), ale krasavice to taky nejsou...povetsinou
no jo holky a lepší už to nebude...a já jsem byla tak zvyklá z práce flirtovat, když kolem mě bylo 99% chlapů :grinning: a teď si tak sotva pokecám s trafikantem, co ho vidím skrz okýnko...ach jo...
19. čer 2008 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett: no já občas koukám na Jamieho :sweat_smile: a tam bylo to stravování ve školách..no to byl děs :zipper_mouth:
19. čer 2008 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett, takze my udrzovany pekny cesky jsme proste jako dobry, ze? u nas se ta uroven fakt dost zveda si myslim

lendy, ja taky....v praci bylo blaze....
19. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi,jj, mlady holky vypadaji lip (treba kamosky pritelovy dcery jsou pekny, ale to treba bude tim, ze jsou mlady - jako nactilety jsme byly vsechny krasny temer bez namahy....teda, ja ne, ja mela akne a mastny vlasy :grinning: ), ale je fakt, ze cim jsou starsi, tim je to horsi...ale pracuji na sve stylisticke gramotnosti - tzn. vedi, co si oblict a jak se namalovat/ucesat, aby vypadaly lip...
19. čer 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tak aspon ze tak, ze cumi do casaku a vedi co a jak
19. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett: já měla akné, mastný vlasy a obří brejle :sweat_smile:
19. čer 2008 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristi a kór v Mercedesu, co?
19. čer 2008 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek