Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

aponchie
21. črc 2008

zanett to je otcim a v te dobre se zabejval bylinkama a rekl mi at to piju,ze cetl ,ze je to na plet..zeby mi to pripravil?ani napad musela sem sama i si je sama sbirat 😀 ale me to desne nechutnalo takze utrum 😀

zanett
21. črc 2008

lenki, lush neni kompletne prirodni...

peta1510
21. črc 2008

CAu kocky!
Tak dnes som si kupila to psyllium,vyzera to fakt "vabne",ale risknem to🙂 Mozno ma ten elan po prvom dusku prejde 😀
Lenki,ty si z TN,odkial mas LUSH kozmetiku,objednavas z netu?

pimpulka
21. črc 2008

ahoj arvetka..ako si to myslela s tym idealist ze ti je lepsi vtedy ked sa nechces licit? 😕

sylvie
21. črc 2008

caute, dakujem za info k tomu psylliu.. aj ja to asi vyskusam.. 😉

aponchie
21. črc 2008

btw nejlepsi je psylium hned jak rano vstanes si dat jednu davku a pockat nez se najis a dostatecne zapit nejlepsi je vlazna voda 😝 to ja nedam teda takze ja sirup s vodou a do toho 2lzicky a zapiju to jeste jednou sklenickou a az za hodku se najim ..necham to nabobtnat a je to ..myslim,ze denne max 4lzicky.

ella1
21. črc 2008

asi som v minulosti zle čítala,ale čo je to psysilium? predpokladám,že to čistí pleť,chutí to desne 😀 ,ale čo to vlastne je?

aponchie
21. črc 2008

je to indicka vlaknina a cisti cele telo a mysl 😀

ella1
21. črc 2008

ešte to ani napísať neviem 😀
ahá.takže niečo ako tráva? 😀
ale nie,robím si srandu.nemáte nejaký link,nech si to preštudujem?

lendy1
21. črc 2008

ella, mrkni na předchozí stránku 😉

lendy1
21. črc 2008
ella1
21. črc 2008

vdaka.idem čítať.

aponchie
21. črc 2008

jj trava 😀 hehe ,ale jakou mas na mysli? 😀 😀 😀

ella1
21. črc 2008

a vy pijete to bio? tie kapsule nemusia chutiť zle,ale asi sú menej účinnejšie....ale nič pre mňa,lebo sa z toho chudne 😀

ella1
21. črc 2008

tú nelegálnu 😀

lenki33
21. črc 2008

asi neexistuje ziadna komplet prirodna kozmetika, uz len kvoli aspon minimalnej dobe trvanlivosti, tak isto neexistuje prirodny emulgator a pod
ale lush ma celkom zaujal teda len vlasova kozmetika, no ale asi to u nikto nepouziva 😅
lush som este neobjednavala ale keby som sa na to dala tak by som si to kupila alebo nechala kupit v BA 😉

ella1
21. črc 2008

lenki používame.ja mám šampon dady-o a kondicioner american cream a mala som aj veganesse a jungle.
ale so šampukmi nemám skúsenosť.ale chcem si nejaký kúpiť,len neviem ktorý,asi new hair

peta1510
21. črc 2008

Ako dlho ,priblizne,je potreba to psylium uzivat?Dnes mam prvu davku za sebou,mam pocit,akoby som pila struhanku 😀 Ale davala som si to do jablkoveho dzusu a este jednym poharom zapila,rychlovka,a dalo sa,zatial.

aponchie
21. črc 2008

no cim dele tim lepe ja jsem se zacala cistit asi do 3dnu 😀 ja bych rekla osobne ,ze mesic az dva klidne ale precti si navod mozna je treba nejaka pauza nebo zadna ja nevim ja ted nepiju bo se mi do toho dal mol a ja se stitim tak sem to vyhodila cele a zitra pujdu koupit 😀

peta1510
21. črc 2008

na navode praveze nie je nic take napisane,skusm este pozriet na nete.
Tie mole,to su vdacne stvory,chuti im vsetko! 😀

osa
21. črc 2008

lenki33 ja tiez lush pouzivam, sampon Ultimate Shine a Trichomania po nich kondicioner American cream 😅

lendy1
21. črc 2008

osa a co Trichomania, jaké je? Si na něj brousím zuby na příště 😀

osa
21. črc 2008

myslim, ze budes spokojna 😎

lenki33
21. črc 2008

osa a ako si s nimi spokojna?? po tom ultimate shine aj vidno tie trblietky?? aky mas typ vlasov?? bez kondicioneru to nejde??? ako to umyje vlasy ked je to tuhe?? to je otazok coo 😀
fakt ma to zaujima a nikto z mojich znamych to nepouziva

osa
21. črc 2008

lenki33 no ja mam vlasy mizernej kvality jemne a riedke, ale odkedy pouzivam lush tak su nejake kvalitnajsie 😀 ten kondicioner je taky uzasny, ze aj keby to bez neho islo (neskusala som) tak by som si ho ani za nic nedala... 😅 no a tuha vec sa pouzije rovnako ako mydlo trosku namocis pootacas v rukach, alebo prejdes povlasoch a potom uz iba prstamy normalne klasicky napenis... Trblietky nevidno 😉

lendy1
21. črc 2008

lenki, taky mám kombinaci ultimate shine a american cream a je to u mě přesně jak píše osa 😉

peta1510
21. črc 2008

A ako dlho vydrzi ten tuhy sampon?

osa
21. črc 2008

to neviem stale mam ten prvy 😉

peta1510
21. črc 2008

A to uz je ako dlho? 😅

osa
21. črc 2008

od aprila? 😕 Tak priblizne a uz ho poziciavam aj muzovi... 😀