• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

18. září 2016 
siss, jak to :astonished: ?
15. srp 2008 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: mám je přes kámošku..a oni objednávali mega balík..takže to visí na celnici a budeme muset ještě zacálovat clo :angry:
15. srp 2008 v 19:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, ty sis je objednavala z USA, ze? Hele, ja si vyhlidla krasny, nadherny, uzasny nausnice (na netu) s tim, ze by mi je samozrejme poslali z USA (a s povinnym pojistenim, postovnym + balnym a clem by byly drahy jak prase), ale pak me znamej MP varovala, ze pokud to neposilaji kuryrem, tak si radsi nemam z US nic objednavat, prave proto, ze se to bud ztrati, nebo zasekne na te byrokraticke celnici :angry:
15. srp 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím co jsem objednávala ze zahraničí tak vždy vše bez potíží. Na Jahodě mi clo vždy vrátí a teď jsem se konečně odhodlala k nákupům na e-bay a zatím taky vše o.k., ale je fakt, že z e-bay mám teda hrůzu, abych někomu nenalítla, aby to došlo... :confused:
15. srp 2008 v 19:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy: oni to měli za víc jak 300doláčů...tak bud nebudeme platit nic a nebo 15procent z ceny no :pensive:
15. srp 2008 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, no tak to je síla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
založila jsem nový téma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2008 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanette, daj si to poslať First class air mail - dorazí to cca za týždeň a bez cla - teda aspoň na Slovensko a do Francúzska :sweat_smile: ale dajú sa tak posielať len zásielky menšieho objemu.
Mne sa nikdy nič nestratilo.
15. srp 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
biha, podivam se na to, protoze ty nausnice stojej min, nez vsechny by pojisteni/balny+postovny a clo dohromady...a finalni cena je takova obrovska, ze bych si za to mohla poridit luxusni nausnice tady v UK a bez starosti (i kdyz tady jsem nevidela tak hezky :unamused: )
16. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdyby jste některá chtěla kelímky na pigmenty NYX, tak mám 5gramové za 8,-Kč/ks :wink:
Fakt se s nimi pracuje pak lépe než v tom origo balení.

siss, jak jsi nakonec dopadla s těmi Nyx? Už vám to celníci vydali?
19. srp 2008 v 19:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy, siss bude mít Nyxy v pátek :wink: má je přes mě :wink: včera nám přišel jeden balík, co sme měli na celnici z ebay a clo sme neplatili, pže hodnota byla pod 300 dolarů, ale platili sme DPH :angry: ale furt se to vyplatí!!

přišla mi řasenka YSL s efektem umělých řas a lesk na rty Lancome a supeeeer!! sem nadšená! :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luccia, aha :confused: ale teď jsem z toho jelen, jak to teda je s tím clem a DPH :astonished: . Zatím jsem vždy objednávala z e-bay za malé částky (tak max. pár set) a clo jsem neplatila, na Jahodě mi zase clo vrací a někdy ho napaří i na malé částky. Ale teď bych si potřebovala objednat oblečení a to bude asi za pár tisíc tak z toho budu platit clo a ještě DPH? Nebo jak to je?
19. srp 2008 ve 21:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy, na celnici byl manžel a říkal, že když je balík do 300 dolarů, tak se clo neplatí, ale platíš z toho DPH. My sme si nechávali posílal hodně věcí na jednou, takže sme ušetřili za poštovný a dali to za DPH :wink: Vyšlo to skoro na stejno :wink: O tom DPH sem taky nevěděla :unamused:
20. srp 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, baby! Beriete ma do partie aj s mojím vekom? ( 46- :grinning: :grinning: :grinning: )
Dnes v noci som prelúskala Vašu tému a dobrá!!
Doteraz som objednávala z Ebay, takže ak môžem , poradím.
Balíčky sa dajú posielať bez cla, ak sa dohodnete s predávajúcim , aby to poslal ako darček. U mňa to fungovalo, hoci nie každý predávajúci je ochotný. dobre pozerajte na jeho feedbeck.
20. srp 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na ebay objednavam skoro porad a vsechno i drahy veci a nikdy sem clo ani dph neplatila a ne vsechny baliky byly oznaceny jako darek
20. srp 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my sme měli balík, kde bylo asi 30 věcí, tak to bylo asi tím :wink:
20. srp 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som si objednala pred vianocami z USA z VS oblecko, dala som si to poslat kamaratovi co zije USA s tym ze mi to on posle sem...poslal to Fedexom, napisal ze to je darcek, bola to velka krabica vela kusov oblecka, on na baliku priznal len 5kusov oblecka-aj to tam rozpisal a do kolonky hodnota balika napisal ze do 10,000skk ale to pravda nebola lebo bol drahsi a na zaklade toho jeho popisu balika mi naparili CLO 2400skk :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mam k tomu aj papiere, na 5kusov oblecka take CLO! :astonished: ked mi to pani do fonu oznamovala som sa jej pytala ze preco tak vela a ona ze viete to je textil a tam sa vyrube DPH 19percent a zvysne percenta su CLO...na porazku, ...nikdy viac objednavat textil abo oblecko...som strasne prerobila na nom...ale zas na druhej strane, ked mi kamos posielal oblecko obycko postou-ne Fedexom, CLO som neplatila...takze neviem, asi to len Fedex a podobne spol. robia? :unamused:
20. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, kdo má rád Buffy a chce ho za bezkonkurenční cenu (59,-Kč), tak mrkněte na Aukro:

http://www.aukro.cz/item422687527_telovy_buffik_kokosovo_vanilkovy.html
http://www.aukro.cz/item422685200_telovy_buffik_bananovy.html
http://www.aukro.cz/item422692252_telovy_buffik_srdce.html
http://www.aukro.cz/item422695606_telovy_buffik_cokoladovy_velky.html

už mám jeden doma a je naprosto úžasný, krásná jemná vůně, vydrží déle jak od Lush, fakt bomba. Ty holčiny to dělají doma opravdu podle receptu z Lush, mají samé přírodní suroviny-olejíčky, bambucký a kakaový másla...
20. srp 2008 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pim, to je teda děs, fakt :angry:
Fedex je opravdu hooodně drahý, prostě kurýrní služba, co si to nechá zaplatit :unamused:
20. srp 2008 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy, poraď slušný očný krém
20. srp 2008 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
smaaaria baby, ako ja som vedela ze jahoda je super a lacna ale moc som neporovnavala cenu v kamennom obchode, skor som dala na vas nazor a skusenosti...a vcera som sa motala v auparku, skocila do marionnaud a reku spytam sa na krem biotherm aquasource ze co stoji, no na jahode 40dolacov a v auparku cez 1700skk! :astonished: paanecku..ale vam tym nic nove nehovorim iste :wink: to len pre mna novinka hihi
lendy a nemusim 2x hadat ze ty mas ktory buffy?...ten kokosovy :grinning:
21. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pimpulka, no vidíš, ještě že je ta Jahoda a levný kurz dolaru :grinning:
ten buffík mám už z minulé várky doma a je senza, tyhle budou voňavé, tak kokosový a banánový musím vyzkoušet, to je jasný :grinning: Taky na Aukru prodávají holky balistiky jako od Lush (voňavé, barevné, krásně šumí a plné olejíčků) za 20-30,-Kč za ks. Netuším, kde berou ty recepty na to, jak to vytvořit :sweat_smile:

olise69, All about eyes od Clinique :wink:
21. srp 2008 ve 21:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy ses uzasna co vsechno vysmejdis :dizzy_face:
21. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
noangel, když mě to šmejdění děsně baví :grinning:
co to máš za ty ceremidový kapslíky od E.A. všude koukám jen na kapsle na noční péči :confused:
21. srp 2008 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy tyhle http://www.marianet.cz/elizabeth-arden-ceramidove-kapsle-na-oblicej-a-krk-ceramide-60ks/d-6519/ doporucujou je na noc ale muzou se i pres den ja je teda davam hlavne na noc pod krem ja sem desne vyschla
21. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy, ty recepty berou asi od tech, kteri pro lush pracovali (pracuji), pripadne pro lush pracuji (pracovaly) samy :wink:
21. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se vracim do puberty a mladnu asi pac sem podobana jak pubos a nic mi nepomaha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
apon; a nebude ti brzo 30? Protoze jestli jo, tak podle moji dr. prichazi kolem 30 dalsli 'puberta', kdy se pry mimo jine 'splasi' hormony - pry to ale trva kratsi dobu, nez klasicka puberta :wink:
22. srp 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ,ja som tú pubertu asi " zachladila" :grinning: :rolling_eyes:
Trvá dodnes, a to je už parádne dlho.Asi dostane vyznamenanie za statočnosť.
Skúšala som všeličo , aj hormóny, aj mastičky od dermatológa- zbytočné. Teraz čakám na ten slimáči sliz, uvidíme. Ak mne pomôže, tak je to bomba.
( momentálne sa PPZ presunuli do oblasti sánky a krku )
22. srp 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanett tak to sedi ja mam 30za rok ,ale vypadam na min sakra :grinning: jenze ja zapasim s pupinky a pory od 13let a mam smulu mam je porad ale tedkom fakt hodne me to prijde,ze jak sem se na dovolene namazala garnier proti slunci na ksicht tak potom se mi to vyrazilo..no a hlavne kolem ust a ja to porad rypu a sloupavam a delam si jizvicky no pako no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek