Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
1. zář 2008

zanett, jestli jsi ještě tu, tak ti hodím do alba pár fotek mých s fialovým líčením, ale adminy ty albumy hlídají, tak to tam nechám jen chvilku, aby nedělali bububu a pak ti hodím odkazy na fotoalba líčení, jo?

lendy1
1. zář 2008

tak trošku inspirace:
http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?t=9
najdeš tam fota i od jiných holek, ale tohle je nej...

ella1
1. zář 2008

k tej tvárenke so štetcom.ja som mala podobnú,vlastne to bolo od yves rocher a bol to pigment z brusníc,myslím.
a s tým sa v pohode pracovalo.
takže chytíš štecec, šmáhneš to na líce a rozotrieš prstami.ked sa ti zdá málo,pridáš....v podstate nič komplikované.

a s tými fialovými-no to ťažko,ale myslím,že taká slivková by ti mohla ísť.len pozor,ked nie si zvyknutá,môžu ti slziť oči.
už som spomínala,že fialová dráždi oči.
no aked dáš k tomu čiernu ceruzku a mascaru,bude to super.kedysi som to tak nosila,zelené oči v tom fakt vyzerajú krásne.

lendy1
1. zář 2008

ještě já 😀
zanett, jak jsi mi tu kdysi vysvětlovala ohledně těch olejíčků na obličej, tak jsem si pořídila Tea Tree Lemon od Saloos:
http://www.dotek-prirody.cz/pletove-oleje.html

a za stovku je báječný. Dávám si ho večer, nejdřív tu pleťovou vodu od Lush, pak stačí na celý obličej 2kapičky toho olejíčku a je to super. Vůbec nemám mastnou pleť, ono se to pěkně vstřebá a mám po tom příjemnější pocit než po krémech.
ještě jsem si od nich vzala ricinový olej a ten si dávám na noc na řasy-prý by měli povyrůst, tak jsem zvědavá 😀

zanett
1. zář 2008

diky moc, holky 😉

lendy - fotky vypadaji nadherne 😵
s tim olejem - zrovna nedavno jsem na tebe myslela a chtela se te zeptat, jak ses rozhodla. Takze sis ho poridila a spokojena? To je prima, ja jsem prave objednavala dalsi babyface z lush a rikala jsem si, ze navzdory tomu, ze je plny oleju a tuku, tak je to nejlepsi odlicovac a vubec se mi po nem nedelaji jebaky tolik, jako po 'neolejovych' pripravcich - takze je fakt pravda, ze ne kazdy olej (tuk) je spatny...

ella - diky za tip. No a k tomu slzeni - s tim se asi neda nic moc delat, co? Ja pocitam,ze si poridim nejaky stin ted v tydnu a jeste ho alespon jednou ci dvakrat vyzkousim na den, abych se zacvicila v aplikaci a taky abych mela v merku to pripadne slzeni....jinak - ja tuzku na oci nepouzivam, protoze mi opticky zmensuje moje uz tak uzke oci...ale rasenku k tomu urcite hodim, tojo 😉

zanett
1. zář 2008

ted jsem se poradne podivala na ten obchod (link od lendy) a ziram 🙂 ...hned bych to tam vykoupila 😀 tolik uzasnych veci, ty brdo, uz vim, co si budu prat k Vanocum 😵 😀

ella1
1. zář 2008

no,nedá.lebo fialová farba obsahuje niečo,čo proste môže vyvolať dráždenie.....
dobré bude ked si vyskúšaš pred tým,ako si písala.
no a celkom by som nesúhlasila,že ceruzka zmenšuje oči.ono záleží ako to namaľuješ.
takže môže ,ale nemusí zmenšovať.
ja by som si dala bielu farbu pod obočie a do vnutorného kútika očí.
potom svetlú fialovú na pohyblivú časť horného viečka a pod spodné riasy.potom tmavú fialovú na vonkajšie viečko, ale to nepohyblivé a jemne spojila až k riasam vonkajšieho kútika.
no a do vonkajšej polovice spodného viečka.
potom čiernu ceruzku okolo celého oka a ked sa zamarieš na spodú linku,to znamená,že aj do vnutornej časti aj do vonkajšej a hlavne vonkajšia časť oka,tak ti zaručujem,že oko ti to zväčší.
no a veľa mascary,aby sa oko pekne otvorilo.
ak máš veľmi malé oči a napriek tomu to nevyzerá dobre,skús do vnutornej linky dolného viečka bielu ceruzku.

ale podľa mijej skúsenosti sa dá aj s čiernou zväčšiť.

lendy1
1. zář 2008

zanett, já tuhle fialovou objevila teprve minulý týden, vůbec jsem nevěděla, že takovou barvičku mám doma a i když je trošku výraznější, tak mi právě krásně šla k očím a myslím, že mi ty oči udělala ještě zelenější-když jsem to pak viděla na fotkách, tak mi to přišlo moc fajn, takže tu fialovou určitě budu používat a moc ráda. Ale navečer bych to nakombinovala s nějakou tmavou-šedivou nebo černou.

no, ten olejíček je opravdu moc fajn.
Až konečně budou fungovat stránky Lush, tak přemýšlím o tom očním krému, jelikož mi už dochází Clinique a i když je bezva, tak prostě pro mý citlivý oči to je po nanesení vždy horor-úplně je musím třeba na minutu zavřít, jak mě pálí a to by asi být nemělo, co?

zanett
1. zář 2008

ella - diky, popsalas to moc hezky, dneska asi vyrazim na nakup 🙂

Lendy - to je pravda, ze idealne by te nemel zadny krem stipat a pokud stipe, tak je ten krem bud prosly nebo mas moc citlive oci...Tak zkus ten Lush a uvidis a kdyz ani to, tak pak ti zbyde jen krem z prirodni kosmetiky, ktery by nemel drazdit ani citlive oci (ja jsem zase strasne citiliva na sampony, ktere obsahuji SLS - mne staci jedno pouziti a hned se skrabu, jako kdybych mela blechy 😅 )

ma_se
1. zář 2008

zanett,ked ti slazia oci pri liceni,nemas nahodou alergiu na nikel,vyrobky ako tiene obsahuju nikel aj spirala....mne to robilo to iste,a ked som sa prestala licit tak to preslo...pouzivam take veci,ktore mi neskodia...

lendy...krasne foto...a nalicene oci 🙂

zanett
1. zář 2008

mase - ne ne, mne oci neslzi, jen ella zminovala, ze pokud si chci poridit fialovy ocni stin, mela bych byt opatrna, protoze mi po nem muzou slzet oci, pac pry fialove stiny obsahuji latku, ktera to slzeni zpusobuje...mozna je to prave ten nikl...podivam se na to slozeni, az si ho budu porizovat 😉

jo a v tom predchozim prispevku jsem napsala 'blechy', ale mely to byt spis 'vsi' 😀

zanett
1. zář 2008

No lendy, ja koukam, ze ti admini ty fotky teda mazou jak divi 😒 chtela jsem se jeste jednou poradne podivat na to, jak jsi mela ty stiny vystinovany a najednou byly fuc 😠

ma_se
1. zář 2008

aha tak prepac,ja som pochopila tak,ze tebe slzia... 😒

zanett
1. zář 2008

mase 😉

lendy1
1. zář 2008

zanett, já je raději smazala, protože v mém albu mažou admini docela často 😀 tak až tu budeš, tak řekni a já je tam znovu nahraji a pak raději smažu 🙂

ma_sa, ty fota jsou skvělé, škoda, že to takhle neumím vyfotit u sebe 😒

ma_se
1. zář 2008

lendy...ja som tiez davala na temu pletieme nejake veci pletene ,a vymazali mi to...ale mam blog tak som to dala tam...tak aj ty si vytvor blog...a tam to daj...tiez pripravujem foto ako sa licim ja...lebo som alergik...a licim sa zvlastnym sposobom...ale ked som nalicena nikto by nepovedal,ze cim.... 😎
zanett.... 😉

lendy1
1. zář 2008

ještě k těm silikonům ve vlas. kosmetice přidávám jeden zajímavý článek:
http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/ve...

lendy1
1. zář 2008

ma_sa, tak na to nemám talent, vytvořit si vlastní blog, ale není to špatný nápad 😉 Je někde návod pro blbé jak na to? 😀

ma_se
1. zář 2008

lendy,neviem ako sa to robi,lebo mi s tym pomohla dcera,ale urcite je take nieco niekde...aky je postup...ja zasa neviem davat foto,s tym mi pomaha dcera...ale pozriem sa na nieco a napisem ti.... 😉
za chvilu.... 😉

ma_se
1. zář 2008

takze lendy1,chod na www.blog.cz a tam si mozes vsetko precitat,co chces....alebo este aj na chytru zenu si mozes ukladat foto.... www.chytrazena.cz 😉

lendy1
1. zář 2008

moc díky...mrknu na to 😉

ma_se
1. zář 2008

nemas za co... 😉 myslim,ze to zvladnes...nie je to problem... 🙂

olise69
2. zář 2008

Máte nejaké dobré tipy na make- up ? Dobre krycí, ale jemný , nie ako maska.

zanett
3. zář 2008

Potrebuju akutni radu od tech, kdo pouzivaji lush sampuky (lendy, ella?) - mate zkusenosti s timto skoricovym http://www.lush.co.uk/products/New_Shampoo_Bar_... ? Pokud ano, jaky je? VIm, ze je v nem ten SCS, ale jsem ochotna ho vyzkouset....diky

lendy1
3. zář 2008

zanett, já nee 😒

kristi
3. zář 2008

ja taky ne, ale jeslti je to skoricovy tak mnam...

ja ted dostala od kamose takovych 10ks od Eucerinu a je to super, vyhovuje.

a tohle znate? hodne si to chvalej

http://www.shopunt.com/us/index.aspx

ella1
3. zář 2008

ale to nevadí ked je v ňom scs, nie? 😕 vadí sls, alebo si zas mýlim?ten sls je v tekutých a preto sú lepšie tuhé...
tento som nemala, ale chcem ho skúsiť.lebo teraz mám ultimate shine a zdá sa mi, že mi rýchlejšie mastnejú vlasy.
ale tento určite chcem skúsiť. zdá sa mi ok.

lendy1
3. zář 2008

kristi, to máš z Omlazení, viď? 😉
taky jsem tam na to koukala, ale mě prostě odrazuje to, že je to z Asie, myslím, že je to spíš kosmetika pro jejich typy pleti, ale nevím, zase tak hodně jsem nezkoumala o co vlastně jde a jaké mají složení apod.

kristi
3. zář 2008

lendy, jo mam. Prave ty zensky to tam rozebiraji, naky vitaminy, mineraly a vseho je tam fakt hodne, ale tez do toho nevidim...

zanett
4. zář 2008

...diky i tak 😉 Ja ho asi risknu...ella - ten SCS by nemel tolik vadit (mas pravdu, neni to totez co SLS) - je to taky penici slozka, ale nemela by byt tolik agresivni 😉 ....ja netusim proc, ale pripada mi, ze mi pred par tydny zacaly padat vlasy, Nijak moc, ale rozhodne vic, nez na co jsem byla zvykla. Chtela jsem proto zkusit sampon od Klorane s chininem (proti vypadavani vlasu), tusim binki rikala, ze ji pomohl, tak jsem si na nej brousila zuby, ale kvuli tomu SLS jsem se rozhodla do toho nejit. Mnohy jiny sampony proti vypadavni jsou plny chemie, cemuz bych se chtela pokud mozno vyhnout a pak me napadl ten skoricovy od lush - jsou na nej dobre recenze, tak premyslim, ze bych to riskla...