Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

olise69
24. zář 2008

Ja som roky nosila tmavočervený odtieň. A mohla som na moje vlasy skúšať odtieň svetločervený , vždy mi chytilo do tmavobordovo-červena. Ešte aj sivé vlasy mi chytilo vždy do tmava, ale robilo mi taký melírový efekt.Bolo to zaujímavé, ale nie také svetlé ako som chcela. Kaderníčka mi hovorila, že je to dané pigmentami v mojom vlase, keďže som čiernovlasá.
Teraz som skúsila zlatohnedý, a vyšiel presne podla obr. Len som sa s tou farbou ešte nezžila. Ale sú oveľa lesklejšie ako červené.

kristi
24. zář 2008

olise, ktera barva ti chytla a zesvetlila? ja mam svoje vlasy taky skoro cerne, a vse mi chyta do cervena nebo mahagon. A ja bych chtela takovou peknou cokoladu

olise69
24. zář 2008

Dala som si Palette deluxe gold č.655 ( žiarivozlatá čokoláda ) Na prvýkrát boli ešte mierne červené odlesky, ale po druhom použití sú krásne čokoládovozlaté. Mne obyč. paletka velmi nefarbili, ale s touto farbou super !

aponchie
24. zář 2008

ja nevim jak si mam dat melir jestli cele vlasy obarvit do tmava a dat tam prameny do cervena nebo do svetla jakoby blond(abych nevypadala jak cikanka 😀 ale)a vubec ,nikdy sem melir nemela ani barvu jen sampony barvici a mam poukaz na neomezene sluzby do Klieru tak premejslim co s tim udelam 😲

kristi
24. zář 2008

Olise, diky moc...mrknu na ni. Treba to vyjde.

apii, to vyzkousej. Mne se libi ty meliry ton v tonu, aby to delalo odlesky atd. Moc se mi nelibi ta kombinace tmavy barvy + do toho cerveny nebo hodne svetly prameny, to uz se asi nenosi. Tedka je to prirozeny

aponchie
24. zář 2008

jak ton v tonu to nechapu ja jsem totalne out prave pac nechodim k holici 😀

kristi
24. zář 2008

proste vic odstinu treba hnede medova, capucino, cokolada....uces pak vypada nadychanej a je to takovy prirozeny

olise69
24. zář 2008

Ja som už skúšala melír červené prúžky do bordo vlasov, ale dlho ma to nebavilo, pretože som mala vlasy velmi zničené, vysušené, nepružné. A účes žiadny, lebo boli nepoddajné. Je to silný zásah do vlasov- aby farbu zosvetlilo , ide tam silný peroxid. Ak máš mastné vlasy, tak ich aspoň vysuší.

nensy
24. zář 2008

tak já mám melír blond amyslím si že ten tmavej melír by na tobě apíí nebyl moc vidět 😝

zanett
24. zář 2008

nazdar 🙂 rikal tady nekdy nekdo, ze ma Jungle kondicioner od lush? Uz si to vsechno nepamatuju (kdo o cem psal), ale dnes jdu delat dalsi objednavku (sice driv nez je nutne, ale pak nebudu mit cas), takze si delam zalusk mimo jine na ten kondicioner, a pak to ostatni, co uz jsem zminovala...mam celej seznam 😀

apon - ja bych ti doporucila, abys takovou akci nechala na odbornikovi 😉 Je to prece jenom 'rozsahla operace' 😀 , je velmi pravdepodobne, ze se to nepodari, tak radsi obetuj ty penize, muzes si byt zase jista (jistejsi) vysledkem 😉

kristi
24. zář 2008

zanett, ty jsi takovej kosmeticej spendaholik ci shopaholic, ne? 😀 😀 😀

apon prave obetovat penize nemusi, uz jen kvuli tomu bych to zkusila, dobrej kadernik ti poradi, no.

olise69
24. zář 2008

ap: Presne ako zanet- doma si môžeš vyrobiť zelené vlasy 🙄

zanett
24. zář 2008

kristi, jj, to jsem 😀 Uz jsem udelala objednavku -stalo me to cca £35 (ale zase jsem tam prihodila Vanishing Cream a jenom ten stoji £15, takze to neni tak hrozny...) a je to vcetne postovnyho (£3.95) 😝

Kristi - ja to myslela tak, ze je lepsi dat treba 500-700 za dobre odvedenou praci a byt si jista (jistejsi), ze to dopadne dobre, nez to mit 'zadarmo' udelany doma s tim, ze riskuje nejasny vysledek a poskozeny vlasy...

lendy1
24. zář 2008

zanett, tak pak poreferuj 😉 ten krém mě zajímá a taky ten kondiš 🙂

aponchie
24. zář 2008

devcataaaaaaaaaa ja jsem psala kdyz budete cist,ze mam neomezenej poukaz do Klieru nic o barveni doma sem nerikala 😲 😀

olise69
25. zář 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

belasykonik
25. zář 2008

Lendy ahoj, kupila som si ten Vichy fixacny puder, ale ja si ho neviem nanasat ☹ S tou hubkou co je prilozena, mi to nejde a na stetec si zasa neviem nabrat cez tie dierky... Ako to riesis ty? A neostane mi biely ksichtik?

lendy1
25. zář 2008

nee, bílý obličej mít nebudeš 😉 Já si vždy trošku odsypu do víčka a pak použiji štětec-ono stačí maličko toho pudru.

pimpulka
25. zář 2008

caffte baby 😉
no u mna zufalost z vypadavajucich vlasov pretrvava 😒 uz som v polke 3mesacnej tabletkovej kury Kerastase a vysledok nevidim....no este mam polku pred sebou....tak dufam
a nepomozem si, zanett mi nasadila chrobaka do hlavy, ale momentalne som vysadila sampuky ako take-ja blba som si nakupila dopredu 2 mamonarsky, aby som dostala puzdro gratis 😔 -hoci mam super leskle vlasy po sampuku, a aj prijemne na dotyk....uz neviem co je tou pricinou na to padanie vlasov tak skusam vselico...kupila som si v lekarni tento obzcajnz sampon, no uvidim ci predtucha vysla a ci za to moze sampuk 😕
http://www.herbadrug.sk/carpathia.php?id=223&ob...

belasykonik
25. zář 2008

Dakujem Lendy, som vedela, na koho sa obratit 😉 Vlastne ma aj zaujal, ked si ho tu spomenula (samozrejme, ze som dovtedy netusila, ze take nieco je), lebo doteraz som pouzivala Max Factor puff, akoze je super, ale uz po dvoch hodinkach som potrebovala odsavacku na celo a nos 😀

sylvar
25. zář 2008

Holky, prosím poraďte dobrý krém proti vráskám 🙂

belasykonik
25. zář 2008

Lendy vsetko najlepsie k Tvojim narodeninkam!!!

binki
25. zář 2008

pimpulka: zkus šampon s pantenolem

lendy1
25. zář 2008

belasykonik, děkuji 😵

sylvar, to je těžký, nic nefunguje na 100%, záleží co máš za pleť, kolik ti je, kolik chceš investovat, jaký krém chceš...jen oční nebo na celý obličej (denní, noční)? 😉

olise69
25. zář 2008

na padanie vlasov- mne sa osvedčilo užívanie zinku a vit. E

jofiel
25. zář 2008

chtela jsem si objednat na ,,jahode" a nic. Tak jsem zasla do banky a tam mi rekli, ze musim mit kartu se silne vyrazenymi cislickami.. ☹ a ta karta samotna stoji od 700 nahoru..
je to pravda??!? asi mam po nakupech ☹ 😒 😠

zanett
25. zář 2008

lendy, ty mas narozeniny? 😵 Tak vsechno nejlepsi 🙂

lendy1
25. zář 2008

zanett, díky moc 😵

josfiel, ta karta musí být embosovaná, aby se s ní dalo platit v zahraničí. Většina lidí ji má automaticky k běžnému účtu. Já mám např. úplně ten nejobyčenější účet na poště a automaticky jsem dostala embosovanou kartu 😉

olise69
25. zář 2008

čo hovoríte na Dramatical ( neviem ako sa to píše)od Clinique ?

sylvar
25. zář 2008

lendy, no na oči, zatím 😉 je mi 25, pleť normální 😉