Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

lendy1
22. říj 2008

ella1, já se odličuji pěnou a pak to ještě pleť přejedu micelárkou Sensibio od Biodermy
a s tím Glycem zacházím úplně stejně jako se sérem přez den: takže Glyco a pak na to Vanishing, ze začátku jsem ten Glyco dávala jen na noc a nechala celou noc, nijak jsem ho neodstraňovala 😉 Ze začátku pálil jako ďas, ale teď, když už mám pleť zase v pohodě, tak už to nepálí skoro vůbec 😉

zanett, tak pak dej vědět, co ten šampón 😉

kristi
22. říj 2008

holky, vy jste sikulky znaly vseho. Muj muz ma v podpazi vyrazku, myslim,ze ji ma z te debilni Nivei a potu, lecime to Canestenem, ke kozari nechce. Kdyz Niveu nepouziva, tak se vyrazka lepsi az zmizi uplne. Je nakej panskej antiperspirant, ktery nedrazdi? Jako ten kamen nebo Vichy nebo neco???

zanett
22. říj 2008

Kristi, neni to alergie na nejakou slozku? Protoze pokud jo, tak musite vypatrat, ktera slozka to zpusobuje a potom se ji vyhybat 😉 Tusim, ze Nivea deodoranty obsahuji totez, co vsechny normalni drogerkove deodoranty ( i kdyz treba ty ostatni nedrazdi, nebo ne tolik), takze ja osobne bych pro zacatek doporucila neco prirodniho. Sezenete u vas Bionsen? Ma velmi hezkou unisex vuni, muzum ta vune vetsinou sedne. Sama ho pouzivam a je vyborny...

zanett
22. říj 2008

jen pro info, je to tento http://www.bodyhealthdebate.co.uk/introducing-b...
tohle je komentar k nemu: Formulated using vital minerals found in the volcanic spas of Japan (known as ‘Onsen’), long-prized for their ability to nourish the skin and keep it healthy
Aluminium - and paraben- free
Effectively neutralises the bacteria responsible for bad odours, all day long
Allows the skin to breathe and sweat, an essential natural cooling and detoxifying process
Hypoallergenic, dermatologically tested, alcohol-free formula ideal for even the most sensitive skin
Fresh, clean long-lasting fragrance
Available as a roll-on, solid deodorant stick, aerosol or pump spray.

ella1
22. říj 2008

lendy-ja som si tiež myslela, že je to normálka ako krém.tak teraz neviem, či si to mám nechať celú noc......či sa mi nemôže niečo stať.a nesúpeš sa z neho?

lendy1
22. říj 2008

ella, ne, neloupe se. Ale měla jsem poprvé taky obavy, zkus to třeba jen na část pleti, jestli ti to bude vyhovovat 😉 Trošku mi vždy zčervená pleť, ale za minutu je to o.k.

zanett, to u nás není 😖
kristi, tak zkus koupit ten krystal nebo Lavera, Weleda mají deodoranty, ale ne antiperspiranty pro chlapy 😉

lendy1
22. říj 2008

ale jeden Bionsen jsem našla na Aukru v ukončených aukcích a neprodal se:
http://www.aukro.cz/item447628904_bionsen_neobs...

ella1
22. říj 2008

tak skúsim.snád sa ráno nezobudím bez kože na tvári 😀

zanett
22. říj 2008

lendy, v CR neni, jo 😒 , tak to ti, kristi, pak zbyva uz jedine ta Lavera ci Weleda, jak psala Lendy, ale lavera (konkretne jejich krem na ekzem a jine vyrazky) je naprosto super, protoze mi v podstate vylecil ekzem na nohach, ze se i doktor divil, protoze to, co mi ten dr. predepsal mi nejenomze nepomohlo, ale jeste mi to ten ekzem zhorsilo, az lavera si s tim poradila, takze zkus to (resp. at to zkusi TM), kdyz nicemu nepomuze, tak rozhodne neublizi, protoze kdyz nekdo pouziva drogerkovou kosmetiku, tak mu pak ta prirodni pripada jako pohlazeni 😉

kristi
23. říj 2008

je, diky za radu,jdu teda mrknou po naky ty Lavere a uvidime. Krystal totiz nechce...

olise69
23. říj 2008

Konečne dorazil balíček z colnice s tieńmi dior! Aspoň trocha radosti ! Vyrubili na to Dph 222 sk, clo žiadne.Celkom zaujímavé 🙄

bobd
23. říj 2008

ahojte,
tak dnes som si dala maraton po lekarnach. 😀 😀 a vysledok? eucerin hydrobalance, LRP hydreane legere, bioderma hydrabio legere, sebium akn a h2o. 😝 😵 z toho sensibio nemali nic 🙄 ale poviam vam, rozdiel v cenach nehorazny... lekarne vzdialene cca 100m a 20,-sk... 🙄 😨 😅
takze zacinam s testovanim, uvidim, co z toho... 😎

zanett
23. říj 2008

jj, bobd, to je i tady ty rozdilny ceny; ja jsem nedavno potrebovala novej stoprocentni Tea tree olej a v lekarne ve meste stal £5.50/10ml, zatimco v lekarne naproti nasemu domu stal TENTYZ £3.85 😲

bobd
23. říj 2008

jaj, zabudla som dodat, ze to su vzorky 😀 😀 zas taka prachata nie som... 😀 😀 😀

pimpulka
23. říj 2008

caff baby...jaj co som ja vyparatila..kamoska ma odporucila na taku poradensku kozmetiku...za 199skk...ze akciova cena....ze napatla na mna kremy, masky....a ja ze OK...az na mieste som zistila ze to herbalife!!! paaanecku

ella1
24. říj 2008

pim- 😀 ako si sa z toho vyvliekla?

mám dva dni po skúšaní Glyco-A.takže, prvý deň večer som si to dala,nepálilo ma nikde, len tam kde som si predtým rozryla vyrážky.dala som si to aj na krk, tak to trošičku štípalo,ale inak pohoda.nedala som si na to už nič. po dvoch aplikáciach sa mi pleť upravuje, uvidíme, čo bude dalej.

zanett
24. říj 2008

Co je Herbalife? 😕 😅

bobd
24. říj 2008

ella, co to je Glyco-A?
ja som si dnes kupila micelarku z biodermy 😵 😵 😎 boli k tomu aj vzorocky sensibio, tak sa patlem 😀 😀 😀

ella1
24. říj 2008

bobd-to je krém s obsahom kyseliny glykolovej 12%. a vlastne je to taký domáci chemický peeling.
takže na vrásky, na fľaky po slnku,na akné....
mám ho len dva dbi zatiaľ.uvidíme, čo bude dalej....

zanett
25. říj 2008

A vi teda nekdo, co je to ten Herbalife? 😕

bobd
25. říj 2008
olise69
25. říj 2008

zanett_ ja to napíšem jednoducho a sprosto : "podomový a predvádzací predaj formou pyramídy." ( multilewelmarketingová stratégia) 😢 😢 ☹ ☹

pimpulka
25. říj 2008

tak jak olise pise....ale skryvaju sa za ine meno!!! do fonu ked mi volala nepovedala herba ale daco inse-nepamatam ale take anglicke blabla...to ze to je herba som zistila az na mieste, baby mali take plecniaky herba a na kremoch je to pisane ☹

zanett
25. říj 2008

bodb, olise, pimpul - diky za vysvetleni 😉

Jinak, dnes dorazil lush; uz se cela tresu, az vyzkousim Cynthia Sylvia Stout sampon - voni opravdu jako nejaky alkohol. koktejl s citronem (citronovy fernet?), vubec v tom pivo necitim (nastesti 😀 ).

Jungle voni zvlastne - ne primo neprijemne, jen proste zvlastne, ja jsem po vsech tech sladkych lush vunich ocekavala neco nasladlyho.....ale nevadi, hlavni je, ze bude fungovat (doufam), takze je oba zitra vyzkousim...

Jenom teda musim rict, ze me docela prekvapil baby face - objednavala jsem dva kusy. Paradoxni bylo, ze jeden babyface byl viditelne vetsi a tezsi nez ten druhy (pritom oba by mely byt 35g) 😕 To jsem docela koukala a neverila, jak to odmeruji a vyrabeji, protoze ten jeden (vetsi) byl o cely centimetr vyssi nez ten druhy (a samozrejme tezsi). Mne teda nevadi, ze toho jednoho je vic, jen teda nechapu, jak je vyrabeji 😕 , ale tusim, ze to je nevyhoda rucne vyrabene kosmetiky - ze kazdy kousek je jiny (coz je pochopitelne u vzhledu, ale co se hmotnosti tyce, to bych ocekavala stejnou u vsech) 😝

monika.14
25. říj 2008

baby chodite ku kozmeticke ? ak ano akocasto a akolko ste tam ochotne nechat penazi ? co hovoritena ceny ? a keby ste boli take dobre, mohli ba ste mi prezradit, ako si predstavujete dobru kozmeticku a co od nej ocakavate 🙂 kedze sa tomus ama venukem, zide sa trochu inspiracie, co by uvitali zakaznicky 🙂

sylvar
25. říj 2008
sisstin
25. říj 2008

sylvar: používá to máma..spíš to vypína plet...ale nejsi na to moc mladá? 😉

zanett
25. říj 2008

MOnika - ke kosmeticce jsem chodila jako pubertacka (nutila me tam mama, kvuli akne). Kdyz jsem pak v 19 prisla ke korektivni dermatolozce, tak ta nademnou spraskla ruce a rekla, ze klasicke cisteni pleti u kosmeticky je katastrofa pro plet (i kdyz udelane 'odborne') a rozhodne to nikomu nedoporucuje 😝 Od te doby jsem u kosmeticky nebyla (ostatne, tady v UK se klasicke cisteni pleti, jak ho znam z CR ani neprovadi - z hygienickych duvodu)...

Sylvar - Loreal revitalift je pro zeny od 40-45 let 😝

monika.14
25. říj 2008

zanett....ono to dost zalezi na tom ako je cistenie robene aj od toho kto ho robi, to take klasickevztlacaniennieje pohvie co a niektore kozmetick vitlacaju fakt vsetkoa to sa ani nesmie..... teraz sadostpouziva cistenieultrazvukom, ktore je podla mna ovela lepsie, let sarichlejsie zahoji.

zanett
25. říj 2008

Aha, moniko, tak to jo 😉 (ja bych teda na svou plet -na obliceji- uz nenechala sahnout nikoho jinyho, nez doktora, myslim si o tech nejruznejsich kosmetickach svoje 😝 )