Kosmetika, drogerie a vše co nás udělá nejkrásnější

smoulinda
26. zář 2007

Ahojda 🙂
Tak mě napadlo, co takhle založit tohle tématíčko. Můžeme si vzájemně doporučit co zabírá, co je fajn a co zase ne 😉
Je to sice trošku z jiného soudečku, ale kde jinde o tomhle pokecat,že 😀

A hned na úvod se zeptám jestli nevíte o nějaký supr extra řasence. Pořád zkouším nový a nový, ale ještě jsem nenarazila na tu pravou 😝

zanett
24. led 2008

sis, ten mineralni makeup ma konzistenci pudru, ale vlastnosti makeupu (tzn. kryje lip nez klasicky pudr, prave kvuli obsahu mineralu, tedy jejich zaklad je jiny). Spravne aplikovany mineralni makeup by ve vysledku nemel vypadat jako naneseny pudr, neobsahuje totiz talc (jak je to cesky? Talk? 😅 ), ktery je zaklad vsech pudru, takze kryti je jine...

sisstin
24. led 2008

zanett: no na tom velkoskladu ho maj za přijatelnou cenu..já právě moc nemám ráda "pudrovej" vzhled 😕

kristi
24. led 2008

ja jsem si koupila novy od Maybelline, jmenuje se Affinitone a je super...lehouckej

zanett
24. led 2008

sis, hlavni ale je divat se na nich u slozeni, protoze by nemel obsahovat bismut (to uz jsem rikala), ryzi (ryzovou drt) a dalsi pridavky (vetsinou chemicky). Ty vsechny jakoby 'rusi' vysledky mineralu, proto by se mely mineraly pouzivat samotne, jenze bohuzel vetsinou ty drazsi makeupy jsou 'koser', protoze neobsahuji nic, co by nemely. Napr. zde velmi propagovany Loreal mineral. obsahuje bismut, ktery kazi to, co ty mineraly vytvori...

sisstin
24. led 2008

zanett: aha..ten Loreal jsem zrovna myslela 😕

zanett
24. led 2008

sis, a jaky konkretne jsi myslela? Myslim znacku... 😕

kristi
24. led 2008

true match to je

sisstin
24. led 2008

zanett: viz.nahoře 😀

sisstin
24. led 2008

jo jinak mi zas napsali z toho velkoskladu, že nemaj tu tvářenku..to už je zas...mě sere na těch e-shopech, že něco inzerujou...a pak to nemaj 🙄

sisstin
10. únor 2008

holky..poradte nějakej přirozenej make-up 😉

aponchie
10. únor 2008

ja zase chci nejakej hutnejsi co zakryje pory a sjednoti barvy pleti a vsecky sou ridke a po rozetreni jako nic na pleti 😅

sisstin
10. únor 2008

aponchie: dobře kryje Stay matt od Rimelu..a je právě takovej hutnej 😉 já už to nepotřebuju..začla jsem brát HA..tak mám plet krásnou...a ted mi to přijde, že mám děsnou masku na ksichtě 😠

aponchie
10. únor 2008

takova ta kulata krabicka sroubovaci s tou hubkou??

sisstin
10. únor 2008

aponchie: ee..to je normoš tuba 😉

kristi
10. únor 2008

siss, ja si koupila novej Affinitone od Maybelline a je mooooc fajn..lehouckej

lendy1
10. únor 2008

siss, zkus ten minerální make-up, fakt nebudeš vůbec vědět, že něco máš na sobě 😉

aponchie
10. únor 2008

'







aha ja po tom kuknu zitra jeste mi vyhovuje z oriflame tbalance foundation akorat si musim dat dve vrstvy a jeste pudr kdyz to chci mit enonuno

aponchie
10. únor 2008

sorry mala tady neco tukala 😀

vesela_hruska
11. únor 2008

Ahoj holky, normálně se pohybuju na beremese, ale teď jsem musela skočit sem: min. týden jsem si koupila Affinitone a zjistila jsem, že jsem na něj alergická - mám po něm vyrážku. Dlouho jsem nepoužívala make-upy ze stejného důvodu a teď po dvou letech jsem to zase zkusila v domnění že alergie je třeba pryč...No a nevím co s ním. Je to ten nejsvětlejší odstín, použila jsem jen jednou. Koupila jsem za 179,- prodám za 150,-, zašlu okamžitě... 😢 😢 😢

aponchie
16. únor 2008

holky nevite nekdo kde bych koupila kosmetiku Revlon?mam pocit ze uz se snad nedovazi nebo nevyrabi?mela jsem super make up v lahvicce srubovaci a ten byl super na mastnou plet

aponchie
17. únor 2008

halooo holky nerikejte ze zadna nevi nic o Revlonu 😀

rebeka1977
17. únor 2008

Revlon..no to je fakt problem kupit aj u nas....a neskusala si na nete

sisstin
17. únor 2008

lendy: já chci zkusit ten minerální make-up..ale odradilo mě to, co psala zanett o Lorealu..a jinej tu nemaj..a dražší si moc nemůžu dovolit 🤐

sisstin
17. únor 2008

aponchie: hele..Revlon už jsem neviděla sto let 😕

blazonko19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lendy1
17. únor 2008

siis, no ten minerální tady prodává ještě Avon, Mary Kay a teď jsem viděla v časáku i od nějaké další značky reklamu na minerální make-up, ale nevzpomenu si, co to bylo zač... 😒

sisstin
17. únor 2008

lendy: už jste to asi psaly...ale dává se přes to ještě pudr? 😕

zanett
17. únor 2008

No je fakt, ze spousta komercnich znacek prodava ten mineral, ale musite si dat pozor na slozeni, protoze ty mene kvalitni (mezi ktery bohuzel loreal nebo avon patri) pouzivaji levny synteticky slozky, ktery jakoby 'kazi' vysledny efekt (idealne by ten mineralni makeup mel po naneseni vypadat jako sotva znatelny makeup, ne jako pudr. Ty synteticky slozky ale 'prevalcuji' ty mineraly a ve vysledku to vypada tak, ze to zvyrazni rozsirene pory, jemne vrasky a vypada to 'pudrove'). Myslim, ze se obecne vyplati zainvestovat do kvalitnejsi kosmetiky, protoze plet nam to pak jednou vsechno vrati 😉

Sis, pudr na to davat nemusis (ale kdo chce, muze; existuji k tomu specialni finishing pudry, ale nejsou nutny) 😉

sisstin
17. únor 2008

já na to asi kašlu...ted mám od Astoru ten matující...a když je teplo..tak si ho nedávám vůbec 😝

zanett
17. únor 2008

No ale mas to dobry, sis, ze mas ted peknou plet. Ja proste bez makeupu nemuzu vyjit z domu (asi je to muj subjektivni pocit, ale bez podkladu si pripadam takova naha)...Prave uvidim, co se mnou udela ten laser, ale obavam se, ze ja asi nikdy nebudu uplne bez podkladu, ale cim min ho budu muset pouzivat, tim lip 😉