Krev po styku. Máte zkušenost?

malejmonasek
16. zář 2010

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jaké máte zkušenosti,nebo co by mohlo být.....když po styku naleznete trošičku krve,né že by tekla jako u MS,právě vůbec,jen trochu krve a nic víc...ale už delší dobu mám pobolívání podbříška,či tlaky...a měla jsem trošku zvýšenou teplotu....mám chronický zánět ledvin a močovích cest,ale nikdy se mě tohle nestalo....? 😖

naty
16. zář 2010

nebyli ste třeba moc prudký? 😅

malejmonasek
autor
16. zář 2010

právě že nebyly 🙂

naty
16. zář 2010

nám se to stalo, když sme byli... 😅 😀 ...nemusí to vůbec nic znamenat, klid...mohl ti jen nějak podráždit sliznici, tam je to takový fajnový všechno...nejsi třeba těhu nebo nemáš zrovna před ms nebo ovu? to by vysvětlovalo ty tlaky a teplotu...pokud ti nic jinýho není, nestupňuje se to apod. , tak já osobně bych to neřešila... 😉

fram
16. zář 2010

@malejmonasek jestli se ti to bude opakovat, běž určitě k dr. Může to být z čípku a pak je lepší řešit to co nejdřív. já měla to samý a skončila jsem na konizaci.

malejmonasek
autor
17. zář 2010

Těhu to asi ne,MS jsem měla 1,a do nové mám nějakých 13 dní.Včera se mě udělalo zle od žalůdku a dnes se mi motá hlava i když sedím,ale výtok mám normální bílý jako vždy.Tak se radši objednám k doktorovi.Připadám si jak když to mám dostat...