Krvácím před dobráním platíčka antikoncepce a vadí mi pachy

bvl
27. lis 2018

Zdravím, chtěla bych se zeptat, co si myslíte o mé situci.
Beru HA Strelicia zhruba půl roku, s partnerem mám pravidelný styk (1-3denně). Vždy beru HA podle pokynů 21 dní, doberu ve středu a od pá/so mám menstruaci do po/út. Ve stř a ve čt už mám s partnerem většinou styk a po 7 dnech=ve čtvrtek beru první pilulku z nového platíčka. HA beru vždy v 8 hodin večer +-30 minut, nikdy jsem na ni nezapomněla, nezvracela jsem.... Doposud probíhalo vše tak, jak by mělo. Ale týden před mou poslední očekávanou menstruací jsem začla zhruba na 4 dny krvácet. Byla to pouze světlá krev bez kousků sliznice. Nebylo ji tolik jako při normální menstruaci, že by ji bylo málo, se ale také nedá říct. Bolelo mě během toho břicho jako při menstruaci. Poté jsem byla 3 dny bez krvácení, měla jsem začít menstruovat ale nic. Od toho krvácení nemám chuť k jídlu-ráno vůbec, odpoledne a večer to bývá lepší. Těším se na jídlo, zakousnu se do něj, první sousto mi chutná, ale potom se mi zhnusí, a podruhé už si nechci kousnout. Řekla bych, že jsem citlivější na pachy, začel mi vadit přítelův parfém, který mi dříve krásně voněl. Cítím se také více unavená. Necítím se prostě ve své kůži. Občas přemýšlím, že jsem těhotná, pak to ale přehodnotím a začnu si říkat, že to je nesmysl. Jsem objednaná na zítra k doktorce, tak se bojím, abych byla v pořádku. Co si o tom myslíte?

nikca94
27. lis 2018

@bvl já bych přeci jen zkusila test. Žádná antikoncepce není 100%

katchkak
27. lis 2018

Pokud jdeš zítra k doktorovi, tak to zkus vydržet. Zhluboka se nadechni a pokus se na to přestat myslet. Určitě budeš v pořádku. Pokud si dnes uděláš test, tak tě to podle mě akorát znervozni. Když bude negativní, tak si stejně budeš říkat, že mohl ukázat falešný výsledek. Počkala bych na zítra, co řekne doktorka. Nebyla jsi třeba nemocná? Občas se to může stát, můžeš takto reagovat na antibiotika nebo něco podobného.

bvl
autor
27. lis 2018

@katchkak Nic jiného mi nezbývá. Nemocná jsem nebyla a ani se jinak nemocná necítím (kromě té nevolnosti a nechutenství).

katchkak
27. lis 2018

@bvl Může to být kdoví co, i ta změna počasí, mohla se ti trošku oslabit imunita, tělo se s nějakým bacilem, co se o tebe pokoušel, popralo, ale vzalo si to zpět tímhle. Nedělej si s tím starosti, zítra uvidíš. Samozřejmě test zkusit můžeš, ale mě osobně by to znervoznelo ještě víc, protože u testu stejně nemáš jistotu. A miminko by teď teda nebylo na pořadu dne? 🙂

bvl
autor
27. lis 2018

@katchkak Uvidím zítra. Na změnu počasí to ale nevidím, nikdy se mi nic takového nestalo a už od mala mám velice silnou imunitu. Test raději zkoušet nebudu. Miminko jsme neměli v plánu na dalších 5 let. Začínám VŠ a přítel je v půli VŠ. Bavili jsme se o tom spolu a kdybych těhotná opravdu byla, tak si ho necháme. Přítel musí dokončit VŠ a já bych asi studovala dálkově.
Kdybych věděla, že s tím malým nevyjdeme, tak bych uvažovala o potratu, ale s přítelem jsme oba z vyšší vrstvy. Spolu bychom to zvládli.

nikahavel
27. lis 2018

Ty jo pravidelný styk 1-3x denně 😂😂😂 ty jo to si nesmí někdy přečíst manžel 😂😂😂

petulejan
27. lis 2018

@nikahavel 😀 nápodobně

sudylichozrout
27. lis 2018

@bvl milovat se kazdy den trikrat denne... Ty blaho, vy mate apetit 😃
Zitra uvidis u lekarky. Telo nekdy zkratka blbne, neni stroj 🙂

misicka1988
27. lis 2018

@sudylichozrout Tomu se říká "doba před dětmi " 😀 Když tak zavzpomínám.........byl čas , nikdo nerušil , nebyla taková únava........atd....... 😀 Se 3. dětmi to 3x denně fakt nejde 😀

sudylichozrout
27. lis 2018

@misicka1988 to jo, takove ty bozi dny, kdy jsme se jen povalovali v posteli, milovali se a jedli. Nikdo nas nerusil, to byla parada 🙂 Ale tak zase... S detma je sranda a bez nich by to uz taky nebylo ono. Zejo...! 🙂

misicka1988
27. lis 2018

@sudylichozrout No jasně 🙂 O to je ten sex vlastně zábavnější , a víc se na něj těšíme , páč je vzácnější 😀

balogis
27. lis 2018

Lékař vám řekne víc,to krvácení mohla být třeba slabá ms která přišla dřív?Nebo cysta?neco s cipkem?muze to být cokoliv,ale také třeba nic.těhotná taky být můžete,ale myslím ,ze je to spíš nepravděpodobné.Nemějte strach😊
Jinak sex třikrát denně,no wow tolik času sem neměla ani před dětmi,závist😉
Držím palce ať vám to dopadne dobře.

katchkak
30. lis 2018

@bvl Tak jak to dopadlo? 🙂