• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kto tu dokáže robiť výklad aj na dialku?

18. února 2016 
ahojky...vcelku sa zaujimam o vyklad kariet a aj ho sama robim, ale sebe si karty vylozit neviem...proste to nejde...je tu niekto kto dokaze robit vyklad a robi ho aj na dialku?...dakujem :slight_smile:
13. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky, tak s tím ti bohužel nepomůžu, znám sice jednu velmi dobrou kartářku a myslím, že i na dálku věští, ale bohužel na ni nemám kontakt, jezdím k ní vždy osobně a vysedím si řadu, na objednání stejnak nebere, takže by mi byl tel. na prd. :unamused:
14. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj...no nevadi...ale aj tak vdaka za zaujem...tak nejak mam teraz dost blbe obdobie a neviem sa hnut z miesta jedine tak dozadu :P ak nahodou by si zistila nieco ine, daj vediet budem vdacna...pa
16. zář 2010 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybuska ahojky, tak já čtu z karet a taky hodně používám kyvadlo. Většinou čtu jenom pro známé a pro sebe, mám i své web stránky, jestli budeš mít zájem, tak mi napiš do IP. Jinak co mohu doporučit, je opravdu velice dobrá pani Wahlgrenis :wink:
20. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám otázku. Asi pred siedmimi rokmi som bola u jednej veštici v Bratislave v Rači. Viem, že si hovorila Eva. NEVIETE NÁHODOU KDE JE TERAZ? Ak áno napíšte mi na meil 243@post.sk. Ďakujem Gabi
15. říj 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velmi scháním kontakt na veštici Tamaru .Na tv8 má pořad ezoterická poradna s Tamarou.Prosím moc nemáte někdo kontakt? děluji
9. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věštbu na dálku jsem vyzkoušela. Kartářku jsem našla na "mimibazar.cz" a stačí si zadat do vyhledávání většba nebo výklad karet :slight_smile: hodně štěstí
16. pro 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, také vykládám karty po emailu....kdo by chtěl, ozvěte se.
3. bře 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
27. črc 2013 ve 13:10 • olina45
@olina45 zkousela jsem poslat email,ale vraci se mi zpet. Nez jsem mela miminko, tak jsem davala dost energii z rukou,ale ted mi to zmizelo asi to potrebuje malicky
27. črc 2013 ve 13:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, máte někdo zkušenost malování na textil ? A kde bych sehnala v Praze šablony?
Koukala jsem se v Pompu a tam to nemají. Děkuji Lenka
30. črc 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
také vykládám karty přes email nebo skype.
23. pro 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 dobry den,vyklasare jeste karty po emailu?
11. únor 2016 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. únor 2016 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “reklama”
1. led v 19:45 • monikasaurus
Tvůj příspěvek