Labioplastika. Máte zkušenost?

19. srpna 2016 
Dobrý večer,
chci se zeptat, jestli někdo z uživatelek modrykonik.cz nemá pozitivní zkušenost s operací malých stydkých pysků-labioplastikou v Brně či Praze? Jde mi o reference. Děkuji moc za jakýkoli přínosný příspěvek.
9. únor 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý večer,
chci se zeptat, jestli někdo z uživatelek modrykonik.cz nemá pozitivní zkušenost s operací malých stydkých pysků-labioplastikou v Brně či Praze? Jde mi o reference. Děkuji moc za jakýkoli přínosný příspěvek.
14. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sssiminka Taky by mě zajímalo. Klinik a lékařů je moc :-/
3. dub 2011 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sssiminka Přemýšlím o klinice Laurea - jak jsi na tom Ty?
3. dub 2011 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@lucien já procházím veškeré soukromé kliniky i lékaře, kteří provádějí labioplastiku. Asi největším favoritem je pro mě MUDr. David Štěpán z Brna a MUDr. Libor Polák, cena se pohybuje od 7000 do 10000,-Kč, ale sama váhám a ještě vybírám.
5. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sssiminka Ve čtvrtek jdu na konzultaci k Dr. Hýžovi, klinika Berkova 34, Brno. Na netu jsem na něj četla samou chválu, prý je strašně příjemný, ochotný, šikovný, vše vysvětlí,.. Navíc má tu konzultaci zdarma a mám to k nim kousek. Cena s lokálním umrtvením kolem 9.000,-, s celkovou narkózou max 15.000,-. Má i webovky, tak je buď pohledej na netu nebo pošlu do IP.
5. dub 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucien Tak Ti přeji, ať jsi i Ty další šiřitelka chvály a MUDr. nezklame. A určitě poreferuj, jaký jsi měla z konzultace dojem! Hezký den přeji!
6. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja zrovna dneska na operaci byla - rozhodla jsem se na doporuceni pro Laureu a Dr. Hrbateho... Zatim naprosta spokojenost - personal mily, pan dr. profesional, operace probehla rychle, odesla jsem po svych Dulezite pro me bylo, ze se operace dela v lokalni anestezii - celkova mi prisla zbytecne telo zatezujici - a navic nevis, co to s tebou udelas... Ted lezim doma, chladim.. Po operaci jsem se na vysledek hned podivala, zadne otoky, modriny, krev, cista prace
6. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrea79 a někde v Praze máte zkušenost? taky zvažuju
2. srp 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea79 Jaká ta lokální anestezie byla? Nebolelo to, netahalo,..?
21. únor 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já byla na labioplastice u MUDr. Miroslavy Průchové. Paní doktorku vřele doporučuji. Pracuje sice v Plzni a to je od Prahy co by kamenem dohodil. Koukala jsem teď na její stránky, abych zjistila aktuální cenu - tak labioplastiku dělá za 15 000 korun. Kdybys měla zájem, mrkni i na její stránky http://www.plasticka-chirurgie-pruchova.cz/labioplastika-operace-stydkych-pysku/. Já už bych jinam nešla. Zkušenost opravdu moc dobrá. Držím všem pěsti!
8. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má prosím někdo zkušenost v Královehradeckém kraji? dopořučte kliniku nebo lékaře díky
1. črc 2014 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
12. únor 2015 ve 14:48 • pierrott
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
14. únor 2015 ve 12:53 • veriseek
15. únor 2015 v 16:52 • pierrott
16. únor 2015 v 15:39 • veriseek
Prý jsou dobří v Gynmedicu (http://www.gynmedico.cz/cz/sluzby/rejuvenace-intimnich-partii). Vlastní zkušenost ale nemám. Někdo jiný ano?
16. dub 2015 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také jsem byla dosti skeptická s daným problémem. Asi před 7 měsíci jsem se konečně odhodlala k vyřešení mého nedostatku u MUDr. Michala Otčenáška v Praze. Doporučuji ti ho kontaktovat (http://www.urogynekologie-otcenasek.cz/) - je to fakt odborník a případně má i dobré ceny - labioplastika vyšla na 12000 Kč.
4. zář 2015 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja jsem par hodin po operaci a zatim je to hruza, hrozne natelky a strasne krvacim, ale leduji to a doufam ze zitra uz to nebude tolik bolet
6. dub 2016 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsem byla na labioplastice v Praze v lokalni anestezii....od puberty jsem trpela strasnym studem za muj rozkrok, prakticky zadny partner me nikdy nevidel nahou mezi nohama za svetla- sex jsem skoro nepraktikovala( pouze tma a v zadnem pripade se nedotykat rukama mezi nohy) .Dnes to mam za sebou damy( mimochodem je mi 29 letTakze to rozhodnuti nebylo hned) a zatim mohu jen doporucit!! Na sale jsem byla cca hodinu, injekce na umrtveni neprijemna, ale ne nesnesitelna! Potom uz nic necitite, jen mi bylo na omdleni, ale to bylo predpokladam z nervu a nizkeho tlaku... Cely den lezim, mam lehke prosakovani, po moceni se vzdy sprchnu vodou a hned namazu betadinkou- a zase lehnu-mene to pak krvaci... Vse je dost otekle, hlavne klitoris...citim paleni, trochu rezani, ale nic co se neda vydrzet! Zvladla jsem i cely den bez brufenu- ale v leze... Tak uvidime... Vyfotila jsem se pred a ted mam v planu se fotit kazdy den, abych videla jak se vsechno hoji atd-vubec pro porovnani.kazdopadne zaver po prvnim dnu- i kdyby to zustalo takhle otekle a ja nevim co, ty plandaci usi jsou pryc!!!Takze zatim nejvetsi spokojenost! Jdete do toho drzim palce vsem!
19. srp 2016 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek