• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lázně Košumberk X Klimkovice při hypotonii? Poraďte

22. června 2010 
Dobrý den! Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s lázněmi Košumberk a Klimkovice. Dostali jsme na výběr z těchto dvou...(dcera 3 roky). Vím, že Jánské lázně jsou na pohybové problémy nejlepší, ale na ty se prý čeká až rok, tak abychom jeli ještě letos, můžeme do těchto. Děkuji za vaše příspěvky.
20. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já osobní zkušenost nemám, ale mamka s bráškou jezdila x let do Košumberka a byla hrozně spokojená, brácha tam pak jezdil i sám, ale teď už dobrý 4 roky nebyl, takže jaká tam je úroveň teď, to nedokážu říct.
20. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@simlenka děkuju za odpověď. Já koukala pouze na stránky a ten Košumberk je určitě hezčí prostředí. Já zase koukala jen na stránky a prý je to spíše léčebna než lázně...Tak nevím...Ale lázeňské procedůry tam bráška měl taky, ne??
20. čer 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to měl, já se přiznám, že tomu tolik nerozumím, ale vím, že chodil na různá cvičení do bazénu, na koně, pak na nějaký "magnety" atd... - přeptám se podrobněji mamky a dám vědět :wink: a prostředí je tam fakt krásný, pokud se tam pojede autem, tak i okolí je super na různý výlety :wink:
21. čer 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdyby ještě někdo napsal zkušenost, budu ráda :slight_smile: :wink:
22. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek