Volné diskuze
kalo
20. čer 2010

Lázně Košumberk X Klimkovice při hypotonii? Poraďte

Dobrý den! Ráda bych znala Vaše názory a zkušenosti s lázněmi Košumberk a Klimkovice. Dostali jsme na výběr z těchto dvou...(dcera 3 roky). Vím, že Jánské lázně jsou na pohybové problémy nejlepší, ale na ty se prý čeká až rok, tak abychom jeli ještě letos, můžeme do těchto. Děkuji za vaše příspěvky.
simlenka
20. čer 2010
já osobní zkušenost nemám, ale mamka s bráškou jezdila x let do Košumberka a byla hrozně spokojená, brácha tam pak jezdil i sám, ale teď už dobrý 4 roky nebyl, takže jaká tam je úroveň teď, to nedokážu říct.
kaloautor
20. čer 2010
@simlenka děkuju za odpověď. Já koukala pouze na stránky a ten Košumberk je určitě hezčí prostředí. Já zase koukala jen na stránky a prý je to spíše léčebna než lázně...Tak nevím...Ale lázeňské procedůry tam bráška měl taky, ne??
simlenka
20. čer 2010
to měl, já se přiznám, že tomu tolik nerozumím, ale vím, že chodil na různá cvičení do bazénu, na koně, pak na nějaký "magnety" atd... - přeptám se podrobněji mamky a dám vědět 😉 a prostředí je tam fakt krásný, pokud se tam pojede autem, tak i okolí je super na různý výlety 😉
kaloautor
22. čer 2010
Kdyby ještě někdo napsal zkušenost, budu ráda 🙂 😉

Začni psát odpověď...

Odešli