Leifheit mop. Je opravdu tak skvělý?

hpaja
19. kvě 2010

Ahoj, přemýšlím o koupi nového mopu - sadě Leifheit TWIST SYSTEM. Jaké s ním máte zkušenosti, je opravdu tak skvělý? Podlahy máme převážně plovoucí, takže mi jde o to, jestli se opravdu dobře vyždímá...
Případně s jakým jiným mopem jste spokojené?
Měla jsem (než mi ho manžel zlomil 😅 ) nějaký obyč, ze kterého jsem musela vždycky ten "hadr" sundat, vymáchat, vyždímat a zase nasadit a takový už nechci, to mi přišlo rychlejší vytírat obyčejným hadrem a koštětem...

didiana333
19. kvě 2010

Ja ho mám už rok a umýva sa sním skvele.... 😵

kim
19. kvě 2010

Ahoj
Nemám přesně tenhle typ, ale měla jsem x let od téhle firmy, ten vytírací kus byl na suchý zip a ždímalo se tak, že se na koštěti sjelo s takovým plastem, co to vytírátko spláclo na dvě půlky a tím se to vyždímalo..vydrželo mi to vždy tak 3/4 roku a pak se kusy plastů začaly odlamovat a musela jsem jít do nového, což mě teda mco nebavilo, vzhledek k ceně 🙄 jinak spokojenost veliká....
Já mám teď tohle http://www.tena.cz/index.php/tena/zbozi/twista-... a taky dobrý a za tu cenu hlavně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen jsou ty chlupy dost dlouho mokré a špatně to vysychá 😔

terjar
19. kvě 2010

ahoj, twista mám a nedala bych ho 😀 . po ručním vytírání to nej. jen před tím vysaju a pak už je to raz dva 😉

momka
19. kvě 2010

Ja som mala aj Leifheit, ale tiež sa mi to zlomilo. Teraz požívam čistiace prostriedky BONA aj s mopom, vodu na umývanie plávajúcej podlahy vôbec nepoužívam. Po vysávaní nastriekam čisitiaci prostriedok rozprašovačom na podlahu a mopom to poutieram. Podlahy sú pekné a ja nemusím nič žmýkať. 🙂
http://www.bona.cz/produkty_p_podlahy.php

hpaja
autor
20. kvě 2010

Díky moc za názory a tipy, asi do něj půjdu 🙂 našla jsem na netu sadu za 960 Kč se sensitiv hadříkem a originál saponátem na plovoučky, tak snad budu spokojená... 🙂
Kim, ten tvůj mop vypadá za tu cenu fakt dobře. Já chci spíš ale ten s tím jakoby hadříkem... 😉
Momka, koukala jsem i na tvůj odkaz, ale asi zůstanu u klasického vytírání pomocí vody se saponátem 😉