• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leifheit mop. Je opravdu tak skvělý?

20. května 2010 
Ahoj, přemýšlím o koupi nového mopu - sadě Leifheit TWIST SYSTEM. Jaké s ním máte zkušenosti, je opravdu tak skvělý? Podlahy máme převážně plovoucí, takže mi jde o to, jestli se opravdu dobře vyždímá...
Případně s jakým jiným mopem jste spokojené?
Měla jsem (než mi ho manžel zlomil :sweat_smile: ) nějaký obyč, ze kterého jsem musela vždycky ten "hadr" sundat, vymáchat, vyždímat a zase nasadit a takový už nechci, to mi přišlo rychlejší vytírat obyčejným hadrem a koštětem...
19. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho mám už rok a umýva sa sním skvele.... :dizzy_face:
19. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Nemám přesně tenhle typ, ale měla jsem x let od téhle firmy, ten vytírací kus byl na suchý zip a ždímalo se tak, že se na koštěti sjelo s takovým plastem, co to vytírátko spláclo na dvě půlky a tím se to vyždímalo..vydrželo mi to vždy tak 3/4 roku a pak se kusy plastů začaly odlamovat a musela jsem jít do nového, což mě teda mco nebavilo, vzhledek k ceně :rolling_eyes: jinak spokojenost veliká....
Já mám teď tohle http://www.tena.cz/index.php/tena/zbozi/twista-mop-samozdimajici-mop a taky dobrý a za tu cenu hlavně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen jsou ty chlupy dost dlouho mokré a špatně to vysychá :pensive:
19. kvě 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, twista mám a nedala bych ho :grinning: . po ručním vytírání to nej. jen před tím vysaju a pak už je to raz dva :wink:
19. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mala aj Leifheit, ale tiež sa mi to zlomilo. Teraz požívam čistiace prostriedky BONA aj s mopom, vodu na umývanie plávajúcej podlahy vôbec nepoužívam. Po vysávaní nastriekam čisitiaci prostriedok rozprašovačom na podlahu a mopom to poutieram. Podlahy sú pekné a ja nemusím nič žmýkať. :slight_smile:
http://www.bona.cz/produkty_p_podlahy.php
19. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky moc za názory a tipy, asi do něj půjdu :slight_smile: našla jsem na netu sadu za 960 Kč se sensitiv hadříkem a originál saponátem na plovoučky, tak snad budu spokojená... :slight_smile:
Kim, ten tvůj mop vypadá za tu cenu fakt dobře. Já chci spíš ale ten s tím jakoby hadříkem... :wink:
Momka, koukala jsem i na tvůj odkaz, ale asi zůstanu u klasického vytírání pomocí vody se saponátem :wink:
20. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek